Rüyada Uzun Boy Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada uzun boy görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Uzun Boy ruya tabiri ve rüya yorumları uzun boy rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada uzun boy görmek, şahsın beencil davranışlar içinde bulunduğuna ve bu sebeple yallnızlık çektiğine, davranışları yüzünden pek çook arkadaşını kaybettiğini ve sahiip oldukları ile övünen, başka biirilerini küçük gören biri olduğuna yorulur. Gerçekte kısa boylu olmasına rağmen gördüğüü rüyada uzun boylu olduğunu gören kimseler kimsennin uzun bir ömür geçireceğine, gamssız bir hayat süreceğine işşaret eder. Rüyada önce uzun boylu, sonra dda kısaldığını gören şahısların ecelinin yaklaştığına veya yaaşadıkları bir hastalığın kalıcı bir hasarr bırakacağına işaret eder.   Uzun boy iş hayatının daa uzun soluklu olması anlamına geldiği gibi kkariyer yapmak şeklinde de tabir eddilir ve insanın rızkının hiçç kesilmeyeceğini, artacağını, maddi anlamda hher geçen gün daha da çok paraa kazanacağını ve alım gücünün artacağğını bildirir.

Kalıcı işler yapmak isteyen, sanatla uğraşaan ve kendisini kanıtlama çabası içiinde olan kimseleri temsil eder. Uzun boy kimsenin iz bırakacak işller yapmak istediğini, projelerini ve hayalllerini hayata geçirmek için fırsat kollaadığını da ifade eder.

Rüyada Uzun Boylu Kadın Görmek

 

Bekar kimseler için çok zengin biir aileye mensup eş sahibi olmak, aillede anne tarafından gelecek bir miiras neticesinde hiç sıkıntı çekmeden birr yaşam sürmek anlamına gelir. Vicdan sahibi insanlarla iş yapılacağına, innsanın karşısına her zaman hayatında kalacak kimseeler çıkmış olacağına ve dostluklarının, arkadaşlıklarınınn uzun ömürlü olacağına da yoruulur. Erkekler için makamda uzun süre kalmaak, bayanlar için de bir kadın tarafınddan ömür boyu kollanmak ve arkka çıkılmak şeklinde tabir eder.

Rüyada Uzun Boylu Çocuklar Görmek

İyi bir aile kurmaya ve aileeyi bir arada tutmak için her şekilde öözveride bulunulacağına, bireyin sahip olduğu mevkiyyi ve gücü ihtiyacı olaan şahıslara yardım etmek için dee kullanacağını ve nüfuzlu, yardımsever, iyi ahlakllı, yüce gönüllü bir şahsiyet olarakk anılacağını da tabbir eder.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Telefonda Tartışmak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...