Rüyada Uzun Yol Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada uzun yol görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Uzun Yol ruya tabiri ve rüya yorumları uzun yol rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada uzun yol görmek, iş hayattında doğru kararlar veren rüyayı gören kiişinin her zaman akıllıca davrandığını, ddoğru işlere yatırım yaparak işlerini büüyüttüğünü, ailesinden aldığı destek vesilesi ille sırtının yere gelmeyeceğini ve işş yerinde barışçıl, sevgi dolu birr çalışma ortamı olduğunu bildirir. Yapılan işlerin nesiller boyu sürecek kaddar uzun soluklu olmasına işaret olan rrüya, insanın sık sık seyahat etmmek zorunda kalacağı bir işe sahhip olmasına da alamettir. Uzun yol kimsenin senelerdir flört etmiiş olduğu kişi ile nihayet evlilik kaararı alacağına ama evlenme süreçlerinin uzuun süreceğini de bildirir. Kalabalık bir aileye sahip olunacağına, şahssın kendisinin ve ailesinin uzun ömre ssahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bbir hayat süreceğine de rivayet edder.

Kişinin yeni bir adım atmak iiçin gereken cesareti bir türlü gösteremediğine, içindee kopan fırtınaları kimseye söyleyemediğine, çokk uzun zamandır kendi isteklerine ulaşşmak istediğine ancak bu durumu kkimseye açamadığı için bir türlü isstediği başlangıcı yapamadığına işaret eder. Uzun yol kimsenin hayat mücadelesini vve bu uğurda yaptığı fedakârlıkları simgeler.

Rüyada Uzun Yola Çıkmak

 

Yepyeni bir karar alarak insanın bütüün hayatını derinden etkileyecek bir giriişimde bulunacağına, ilk başlarda zorlansa daa bir müddet sonra hedefine mmünasip şekilde yol alacağına rivayet eedilir. Özellikle yatırım konusunda çok uzun vadelli de olsa iyi kazanç eldee edileceğine, bireyin birikimlerini en doğğru şekilde değerlendirdiğine de alamettir. Geçmişten gelen bir misafir vesilesi ilee yeniden evin içinde neşeli vve keyifli zamanlar olacağına rivayet eddilir.

Rüyada Uzun Yoldan Dönmek

Yapılan bir yanlışın çok sonra farkınaa varılmasından dolayı kimsenin epey zaman sıkııntı çekmek zorunda kalacağına, kendisine akkıl veren aile büyüklerini dinlememesi veeya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendii bildiğini okuması ile de gelecceğine dair yanlış kararlar almasının cezasınnı çekeceğine, çok nedamet duyacağına taabir edilir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Beyaz Araba Sürmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...