Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birini Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada uzun zamandır görmediğin birini görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Uzun Zamandır Görmediğin Birini ruya tabiri ve rüya yorumları uzun zamandır görmediğin birini rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini görrmek, gelecek güzel bir havadise, niceedir beklenen ama bir türlü olmayyan dileklerin gerçekleşmiş olacağına işarettir. Genellikle bu tip rüyalar gören kiimseler çok büyük sevinç uyandıran gellişmeler yaşayarak, hem sosyal hayatlarında çokk mutlu, hem de özel hayatlarındaa çok huzurlu bir döneme girerller. Geçmişte yapılan güzel işlerin bugün kişşiye güzel gelişmeler olarak dönmesinin dee alameti olan rüya, bekar kkimseler için eski bir aşkın yenniden alevlenmesi ve evlilik fikrinin güündeme gelmesi şeklinde de yorulur.

Geçmişle bağı çok olan, bugüne adappte olmakta sorunlar yaşıyor olan ve her ann geçmişe bağlı yaşayan, melankolik, duyygusal ve mantığı ile karaar alamayan kimseleri sembolize eder. Geçmiş yaşamlarına takıntılı şekilde saplanan vve içinde bulundukları ana dair her türlü fıırsatı kaçıran, bu kısır döngüden bbir türlü kurtulamayan insanların ggördükleri rüyalardan biridir.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Görmek

 

Sevilen bir eski arkadaş görmek kimsse için yakın çevreden gelecek önnem arz eden bir desteği allamet eder. Eğer borçlar var ise farklı çözümmler gündeme gelir ve rüyayı görenn kişi büyük bir rahatlama yaşaar. Sevilmeyen bir eski arkadaşı gördüğü rrüyada gören kimseler üzücü bir haaber alırlar veya kendileri hakkında çirrkin iftiralar, dedikodular duyarlar. Aile içinde yaşanacak bir kırgınlığa dda haber veren rüya, kimsenin saklladığı sırların ortaya çıkması sonucu sııkıntılı zamanlar yaşaması anlamına da ggelir. İslami açıdan eski bir arkadaş göreen kişi, dini konularda bilge birinne danışır ve iman gücü artarr.

Rüyada Eski Bir Tanıdıkla Konuşmak

Özellikle iş yaşamında fikri alınacak deneyyimli kimseler ile tanışılacağına, farklı deneyimler elde ediip kazancın artırılacağına rivayet eder. Bu rüya şahsın sosyal statüsünde dde önem arz eden bir aşama kaydedeceğini vve itibar sahibi olacağını bildirir. Rüya sahibine tecrübeleri ile önderlik yappacak olan aile büyüklerine de tabir edilir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Kamış Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...