Rüyada Vazo Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada vazo görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Vazo ruya tabiri ve rüya yorumları vazo rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada vazo görmek, kısmet anlamına gelmektediir. Aileye yeni katılacak bir bebek, geliin ya da damat olarak ttabir edilirken öte yandan da kurullacak olan yeni, mutlu ve sıcaak yuvalara delalet eder. Ev ve evlilik hayatına rivayet ederr. Eşten ve çocuklardan yana hayır bulmaaya, onlar tarafından sevilip, sayılmaya alaamet eder. Rüyada vazo görmek, bazen de evinn hanımına tabir eder.

Rüyada Vazoya Çiçek Koymak

Rüyada vazoya çiçek koymak, rüyayı ggören insanın çevresinde bulunan kişilere, kendi bildiiği ve eğitimli olduğu bir konudda bazı tüyolar vereceğine ve bbu kimselerin hayır dualarını alacağına rivayett eder. Kişi, iş ile ilgili önemli bbir bilgiyi sevdikleriyle paylaşacak bu vesile ille onların da kazanç ve menfaaat elde etmesini sağlayacak anlamına gelirr.

Rüyada Vazo Satın Almak

Rüyada vazo satın almak, rüyayı göören insanın bir haksızlığa ve uğursuzluğa uğrayacağına buu sebeple de hem malından hhem de parasından olacağına, mmaddi zarara uğrayıp, geçim sıkıntısına düüşmüş olacağına delalet eder. Kişi, düşmanlarının ya da rakiplerinin köttü bir oyununa gelecek anlamına gelir.

Rüyada Vazo İçinde Çiçek Görmek

 

Rüyada vazo içinde çiçek görmek, rüyaayı görenin bir işte yetkili olmaak için bir uzmanlık kurusuna, semiinerine ya da bu anlamda eetkili olacak bir organizasyona katılacağına alaamet eder.

Rüyada Vazo Kırılması

Rüyada vazo kırılması, rüyayı gören insaanın çok istediği ve uzun zaman üstüünde kafa yorduğu, gece gündüz çalııştığı bir işten yana muvaffak olacağınna, o işi iyi yaptığı konusunnda her yerde geçerli olacak birr belge alacağına alamet eder.

Rüyada Cam Vazo Görmek

Rüyada cam vazo görmek, rüyayı görren kimsenin işlerinin ve hayatının kolaylaşacağına, hafiflemiş olacağğına ve yoluna gireceğine tabir edder. Hayatın düzene gireceği, problemlerin da birr bir hallolacağı anlamına gelmektedir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Erkek Bebek Doğurmak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...