Rüyada Vida Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada vida görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Vida ruya tabiri ve rüya yorumları vida rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada vida görmek, genel anlam itibaariyle iyi olduğu şeklide yorulabilir. Rüyayı gören insanın hesabını kitabını bildikteen, temkinli ve kararlı olduktan, kendine güven duydukktan, inandıktan ve çalışmaya devam etttikten sonra hayatının olumlu şekildde seyredeceğine, ayağının tökezlemeyeceğine, malının vve parasının eksilmeyeceğine, ekmeğinin azalmayacağına, sağlığının, rahatınıın, neşesinin, keyfinin ve ağız taadının da devamlı olaacağına yorumlanır.

Rüyada Vida Sökmek

Rüyayı gören şahsın kendisine hiçbir menfaaat getirmeyecek işlere inanacağına bu sebepple parasını ve malını bu iiş için harcayacağına fakat amacına uulaşamayacağına ve harcadıklarını kaybetmiş olacağı iile kalmış olacağına delalet eder.

Rüyada Vida Yutmak

Rüyayı gören kimsenin ticarette çetin rakippler edineceğine, onlarla deyim yerindeyse kırran kırana dövüşeceğine ve bunu sonucunnda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı iile eşit olacağını bile bile yapacağıına işaret eder. rüyayı gören insanın meslek hayatında çokk cesur olduğu şeklinde delalet ederr.

Rüyada Vida Açmak

 

Rüyayı gören şahsın işinden ve ekmeğindenn olma tehlikesi ile karşı karşıı tarafa geleceğine tabir edilir. rüyayı gören kişinin büyük ihalelere giirmeye niyetleneceğine ya da kendisine zengginlik getirecek büyük bir atılımda buulunmuş olacağına fakat yenilgiye uğrama riskki ile burun buruna geleceğine alameet eder.

Rüyada Vida Sıkmak

Rüyayı gören bireyin hem maddi hhem de manevi anlamda kendini toparlamaya başlayacaağına, kazançlı işlere girmenin yollarını bullmuş olacağına ve daha güzel birr hayatı olması adına nefes tüketeceğinne yorulur. rüyayı gören kişinin ruhsal olarak yavaşş yavaş toparlanmaya başlamış olacağına ve düşştüğü yerden doğrulmak için çaba gösterrmeye başlamış olacağına işaret eder.

Rüyada Vida Toplamak

Rüyayı gören insanın iş sahibi oolmak istediğine ve kendi işini kurmak için bbirikim yaptığına rivayet edilir. rüyayı gören kimsenin kararlılığı vesilesi ilee er ya da geç amacına ulaşacağı kalkınnacağı, ilerleyeceği ve başarılı olacağı anlammına gelmektedir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Öküz Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...