Rüyada Virane Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada virane görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Virane ruya tabiri ve ruya yorumları virane rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada virane görmek, elden ayaktan düşeen bir ebeveyne delalet eder. Hastalıklara ve üzüntü veren, uzun süreen sıkıntılı durumlara alamettir. Yalnız kalan insanın ayakta durabilmek içiin tek başına mücadele etmek zorunnda kalacağına, maddi zorluklara rağmen yyine de hak yolundan ayrılmadan, şükredeerek yaşayacağına, güçlüklerle savaşmak zorunda kalmıış olacağına alamettir. Zengin bir hayat yaşayanlar için duurumun bir anda zıttına döneceğine vee peş peşe gelen aksilikler, kazalarr veya felaketler neticesinde insanın birdenn yoksullaşacağına, sahip olduğu mal varlığıını kaybederken, bir yandan da hastalıkllarla uğraşmak zorunda kalacağına, işyeri olanlların iflasına ve evliliklerde de boşannmayla sonuçlanan ayrılıklara alamettir. Hayra yorulmadığı gibi, şahsın tüm hayattını olumsuz ve bir o kaddar da geri dönülmesi zor biir çıkmaza gireceğinin işaretidir.

Rüyada Virane Ev Satın Almak

İyi olacağı düşünülen veya ilerde çokk gelir getireceğinden umutlanılan bir durumun aaksi şekilde yön değiştirmesinin rüya ssahibinde yaratacağı üzüntüye ve büyük hhayal kırıklığına tabir eder. Malların kaybedileceğini, itibarın zedeleneceğini ve yannlış bir harekette ısrar ederek kimsenin keendisini zor duruma düşüreceğini tabir eeder.

 

Rüyada Virane Eve Girmek

Girilen virane ev şahsın kendi eviysee, hane içine ateş düşürecek bbir haber geleceğine veya haneden birr kimsenin aniden hastalanarak yatağa düşşmüş olacağına işaret eder. Rüyada girilen virane ev başkasına aitsee bu durumda yakın tanıdık bbir kimsenin üzücü haberi gelir. Maddi ve manevi olarak bireyin çökküşe geçeceğini, bir süre boyunca ggelirinde ciddi düşüşler olması nedeni ilee zor günler geçireceğini, huzurunun bozulmasınınn yanı sıra aşırı stres iiçinde kalacağını da yorumlanır.

Sinirleri aşırı yıpranmış kişilerin giderek daaha da azalan tahammül güçlerini sembolize eden rüüya, aynı zamanda bireyin kendisini hallsiz ve bitkin hissettiğini, yaşşama karşı coşkusunu yitirerek daha muutsuz bir hale geldiğini de ifade edder.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Basamak Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...