Rüyada Votka Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada votka görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Votka ruya tabiri ve ruya yorumları votka rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada votka görmek, imkanlarını doğru kullanamaayan kimselerin sonrasında aynı imkanlara sahip olmmak için çırpınacaklarını ancak ellerinin booş kalacaklarını rivayet eder. Yanlış yollara girmenin kişiye vereceği zarrara, anlık bir hevesle yapılmış olan iişlerin sonucunda kayıplar yaşamaya alamet ollan rüya, zorda kalacak olan rüyayıı gören şahsın başına gelen kötüü olayları ve yaşamış olduğu sıkıntılarıı enine boyuna düşünmek için yalnızz kalması gerektiğini, sıkıntılarını doğru annaliz ederek imkanlarını bu şekilde kullanmaasının iyi olacağını da bildirir. Genellikle seçimlerinden dolayı nedamet yaşayan, köttü huylu arkadaş etrafına sahip olan, mmacera yaşamak uğruna aile ve işş yaşantısını gözü kapalı bir şeekilde riske atmanın daha sonra iinsan için çok büyük ve geeri dönülmez pişmanlıklar anlamına geleceğini dde tabir eder.

Gerçek hayatlarında alkol bağımlısı olan vveya alkol problemleri yaşayan ve bu alışkanlıklarıından kurtulmak isteyen, çeşitli yollar deneeyen ancak başarısız olup yeniden alkkole dönen insanların gördüğü rüyalar araasındadır ve şahsın bağımlılığını sembolize eeder.

Rüyada Votka Almak

 

Hayatını hayallerindeki gibi bir hale getirrmek için bir takım değişimler yapmakk isteyen rüyayı gören kişinin ppek çok yanlış karar alacağını vve eski hayatını özleyecek duruma geleceğinni alamet eder. Yanlış yönlenmek ve sahip olduklarının değeerini bilmeden daha iyi şeyler peşşinde koşarak zaman ve para kaybeetmek manalarına da gelir.

Rüyada Votka İçtiğini Görmek

Tek başına votka içtiğini gören insanlarınn sahip oldukları kötü alışkanlıkların sonucunda hher türlü çöküşe neden olacağını, kimseniin hem para açısından zayıf düşeceğiini, hem de maneviyatına da öönem vermeyeceğini, kendisine iyi sözler söyleyereek yol göstermeye çalışan şahıslara kkarşı olumsuz tavırlar takınarak kimseyi dinlememeenin bedelinin ise ağır ödeneceğinin alametidirr. Kalabalık bir ortamda arkadaşları ile votkka içtiğini görenler ise, yakın etrafındaki bazzı kimseler tarafından dolandırılır, para kaybedeer veya hayatlarını etkileyecek kötü alışkanlııklara kapılırlar.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Bebeğinin Olduğunu Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...