Rüyada Yüksek Bir Yer Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada yüksek bir yer görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Yüksek Bir Yer ruya tabiri ve ruya yorumları yüksek bir yer rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada yüksek bir yer görmek, kimseninn de gerçek hayatında yükseleceğinin, yaptığı işş ne olursa olsun mevki ellde edeceğinin ve bulunmuş olduğu yerdee iyi bir yönetici olarak çalışannların da takdirini kazanacağının ifadesidir. Sanatla uğraşmak anlamına gelen rüya, şahsıın ani bir şöhret elde edeceğine, hayatıının geri kalanında toplum tarafından taanınan ve sevilen biri olacağına, hayaal gibi bir hayat yaşayacağına, muradıına, arzularına kavuşmuş olacağına ve etmmiş olduğu duaların karşılıksız kalmayacağına rivayeet eder. Çok güzel bir rüya olduğu ggibi hayırlara vesiledir ve kimsenin başarılarla doolu bir geleceğe sahip olacağını müüjdeler. İyi bir yuva, güzel bir eşş, sağlıklı çocuklar anlamına geldiği gibi, rızkındda artış olan rüyayı gören kiimsenin maddi kaygılarından sonsuza kadar kurtulacaağına, güzel, ferah ve gösterişli birr ev satın alacağına, birikmiş parasıyyla hiç çalışmadan da hayatını sürddürecek duruma geleceğine rivayet eder.

Rüyada Yüksek Bir Yere Çıkmak

Başarı dolu geleceğin ve kariyer içiin çalışan insanların istedikleri mevki iiçin merdivenleri kendilerinden emin şekilde çııkacaklarının, akıl ve disiplin vesilesiyle çalıışkanlıklarıyla hak ettikleri yere geleceklerinin iffadesidir. Yönetici olmak, memuriyete atılmak, girilen iişlerde kendini ispatlamak ve ödüllendirilmek, maaaş artışı almak demek olduğu ggibi, hayatın her alanında şahsı mmutlu edecek gelişmelerin yaşanacağına işaret ederr.

 

Rüyada Yüksek Bir Yerden Düşmek

Gelinen yeri hazmedemeyecek olmaya ve böbürlenmeek yüzünden güzel bir işten olmak, eldeki parayyı kaybetmek ve komik duruma ddüşmek anlamına gelmektedir. Kendini önemseyen ve sahip olduklarını insannların gözüne sokan, başka birilerini aşağılayan kimselerin düşeecekleri zor durumdan sonra küçük düşmmüş hissedeceklerini ve yaptıklarına pişşman olacaklarına, yaşayacakları olumsuz tecrübelerden sonnra akıllanacaklarına alamet eder.

Sadece kendi içinde yaşanmış olan heyyecanların, duyguların ve hayallerin varlığına işaret edden rüya, insanın apaçık göründüğü ddüşünülse de, dışa yansıttığı kişiliğinden dahaa farklı biri olduğunu gösterir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Yorumlama Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...