Rüyada Yüksek Bir Yere Çıkmak

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada yüksek bir yere çıkmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Yüksek Bir Yere Çıkmak ruya tabiri ve rüya yorumları yüksek bir yere çıkmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada yüksek bir yere çıkmak, bireyinn şanının ve kıymetinin artmasına, mevki vee makam sahibi olmasına ve iiş hayatında kendisinden başarıları ile sözz ettirmesine yorulur. Rüyada yüksek bir dağa çıkan insaan herkesin gıpta ile bakacağı ve iimreneceği bir işe girer. Bu rüya her anlamda derecenin artmmasına ve yöneticilik gibi bir meslek sahibii olmaya işaret etmektedir. Rüyada yüksek bir yere çıkıp oradaan aşağıya baktığını gören kimse, sıkıntıdan sonnra ferahlığa, zorluktan sonra ise kkolaylığa kavuşur. Rüyada yüksek bir yere çıktıktan soonra oradan indiğini görmek, bir başarıdan sonnra hezimete uğramaya veya güzel birr şeyin arkasından gelecek olan tattsız bir olaya işaret etmektedir.

Rüyada Yükseldiğini Görmek

Rüyada yükselmek, müşrikler için helak oolmaya ve işlerinin rast gitmemesine; Müslümanlar için iise mutluluk ve huzura işaret eddilir. Rüyada göğe doğru yükselen insan aarzu ve isteklerine kavuşur. Rüyada, yükseldikten sonra yere düşmek hiddayetten sonra sapıklığa, doğru yolu bulduktan sonra kkötü bir hayat sürmeye veya günahh işlemeye alamet eder. Rüyada bir adamın üstünden göğe yükkselmek, sizin elinizden tutacak ve başarılı olmanızı sağlayann kudretli ve kuvvetli bir addamın yanında çalışacağınıza ve oo insan sayesinde büyük karlar eelde edeceğinize yorulur.

 

Rüyada Yüksek Bir Binaya Çıkmak

Rüyada yüksek bir binaya veya gökdelenne çıkan, eğer çıkarken zorluk yaşamışsa, bu rüüya o kimsenin kazancını zorlukla eldde etmesine veya meşakkatle eldee edeceği başarıya işaret eder. Rüyada uçarak gökdelene çıkmak ise kolaaylığa ve şansınızın iyi olmasına rivayet eder.

Yüksek bir yere çıkmak, insanın iççerisindeki yükselme arzusunu, makam ve mevkiye kavuşmaa isteğini ortaya koymaktadır. Böyle bir rüya gören kimse, işinnde başarılı olmayı, idarecilerinden takdir görmeyi vve toplum içinde iyi bir derecceye sahip olmayı arzulamaktadır.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Tahta Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Hayırlı olsun İNŞALLAH


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...