Rüyada Yüzünü Yıkamak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada yüzünü yıkamak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Yüzünü Yıkamak ruya tabiri ve rüya yorumları yüzünü yıkamak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada yüzünü yıkamak, hayırlara tabir eeder. Rüyayı gören insanın korkularından, hastalıklarından, bborçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, dertlerine çareler, problemmlerine da çözümler bulmuş olacağına işarret eder. rüyayı gören dileklerine kavuşacak, amaçlarına gideen yolda fırsat elde edecek ve peek çok insanın sahip olmadığı olanakklara sahip olacak anlamına gelir. Müjdeli haberler almaya ve büyük sürpriizlerle karşılaşmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Suyla Yüzünü Yıkamak

Rüyasında suyla yüzünü yıkadığını gören kimsennin maddi anlamda rahata kavuşması vesilesiyle manevvi huzuru da yakalamış olacağına delaleet eder. Kişi, çaresiz dertlerine derman bulacak vve şifaya kavuşacaktır diye kabul edilir. Sıkıntıların vermiş olduğu ağırlıktan kurtulmaya, hafiflemeyee ve rahata ermeye yorumlanır.

Rüyada Elini Yüzünü Yıkamak

Rüyayı gören kimsenin çok çalışması, inanmassı ve azmetmesi karşılığında hayallerine kavuşacağına, hhedeflerine ve amaçlarına ulaşmış olacağına tabiir edilir. rüyayı gören şahsın kendine olan özz güveni vesilesi ile ve tuttuğunu koparann bir kişiliği olması vesilesiyle eliini attığı her işi layığıyla yyerine getirmiş olacağına alamet eder.

 

Rüyada Yüzünü Yıkadığını Görmek

Rüyayı gören kimsenin muradına ereceği anlaamına gelmektedir. Duaların ve tövbelerin kabul olacağına, hayaatın yoluna gireceğine, işlerin açılacağına, rızzkın ve kazancın artacağına, dünya nimetleriinin de daha verimli ve dahaa çeşitli hale geleceğine delalet ederr.

Rüyada Yüzünü Sabunla Yıkamak

Rüyayı gören bireyin mesleğinde çok başarılıı olacağına, makamının artacağına, yönetici koltuğunna oturtulmaya layık görülmüş olacağına bbu vesile ile gelirinin de önemm arz eden oranda çoğalacağına alametttir. rüyayı gören kişinin malının çoğalacağına dellalet eder.

Rüyada Çeşmede Yüzünü Yıkamak

Rüya sahibinin kendi işini kuracağına vee kendi patronunun kendisi olacağına alamet ederr. Kişi, bundan sonra bütün enerjisini dde, aklını da kendisi için çalışmaya vve kazanmaya kanalize edecek bu vesileyyle de gelirin kaynağına ulaşacak anllamına gelir. Geçim derdinin ve yokluğun bütünüyle orttadan kalkacağına rivayet edilir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Ölmüş Dedesini Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Gece en yakın arkadaşımla bir arabanın içinde uyuyorduk. Ben şoför koltuğunda o ise arka koltukta uyudu. Sabah apar topar kalkıp üniversiteye gittik. Üniversiteye gidince hâlâ yüzümü yıkamadığımı farkettim ve lavaboya gittim. Lavaboya ilk girdiğimde sabun aradım ama bulamadım. Tam çıkacakken son anda bir sabun farkettim ve o sabunu alıp yüzümü yıkamaya başladım. Bir defa sabunla yüzümü yıkadıktan sonra ikinci defa yine sabunla yüzümü yıkadım. Tam lavabodan çıkarken 4 yıl aynı odada kaldığım başka bir arkadaşıma rastladım. Çok kısa bir süre şaşkınlıkla bekledik. Sonra arkadaşımın burnu kanamaya başladı ve o anda uyandım.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...