Rüyada Yüzünde Yara Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada yüzünde yara görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Yüzünde Yara ruya tabiri ve ruya yorumları yüzünde yara rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada yüzünde yara görmek, çeşitli nnimetler elde etmeye alamettir. Yüzde görülen fazlalıklar genellikle hayra yorummlanır. Bu sebeple böyle bir rüya görren kişi, hem maddi hem de manevi rıızıklara, nimetlere kavuşur. Rüyada yüzde görülen yara ne kadarr büyükse ulaşılacak nimet ve menfaat de oo kadar büyük olmaktadır. Rüyasında yüzünün yara ile kaplandığını göreen kişi, büyük bir ganimete ve mala konarr. Rüyada yüzdeki yaradan irin, kan giibi sıvıların aktığını görmek, her anlamda zenginliğe, aaçılacak kısmetlere, maddi manevi güzelliklere tabbir edilir.

Rüyasında yüzünde yara gören kişi, güzelliğğine ve dış görünüşüne çok önem verenn ve daha çok maddi olanna yönelen bir kimsedir. Zira bu rüya bireyin bilinç altındaa fiziği hakkında komplekslerini ve çirkinleşme korkusuunu yansıtmaktadır.

Rüyada Yaradan Kan Akması

Rüyada yaradan kan akması genellikle haayra alamet eder. Bu rüya elde edeceğiniz mal vve mülke işaret edilir. Yaradan akan kan helal rızıktır vve geçim kolaylığıdır. Yaradan akan kanların tüm vücudu kaplamassı akrabalarınızdan göreceğiniz yardımdır.

Rüyada Vücutta Yara Görmek

 

Rüyada vücutta görülen yaralar vücutta yarannın çıktığı yere göre alamet eeder. Rüyasında sağ elinde yara çıktığını ggören kişiye erkek akrabalarından sol eelde çıkan yara ise kadın akrabbalarından gelecek bir nimete ve iihsana; topukta yara çıkması evladından maal elde etmeye; ayaktaki yara iise ticaret sonucunda kazanç sağlamaya allamettir. Karnını yara çıktığını gören kimse torununddan kendisine ulaşacak menfaate kavuşur. Baldırda yara çıkması, uzun ömre delaleet ederken, bacağında yara çıkan şaahıs ise akrabaları çok kendisinden gellecek olan nesli uzun ve berreketli olur. Kafada çıkan yara bireyin işinde bbaşarılı olmasına ve terfi etmesine; kalptee yara çıkması ise kısa süüre içinde gerçekleşecek bir aşk ilişkkisine yorulur.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Kraker Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...