Rüyada Yılanın Başını Ezmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada yılanın başını ezmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Yılanın Başını Ezmek ruya tabiri ve ruya yorumları yılanın başını ezmek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada yılanın başını ezmek, şahsın hayattında çok büyük bir düşmanı olduğuna vee bu kimsenin farkına varıp onuu etkisiz hale getirmiş olacağına delaletttir. rüyayı gören şahsın başına gelecek çook büyük bir felaketten son anda kurtuulmuş olacağına ve hayatı içerisindeki tümm kötü şahısları def edeceğine yorumlanaan rüya, bütün sıkıntıların bitmiş olacağınaa de delalet eder. Akıllı ve zekice hamleler yapılacağını vee bu vesile ile kişinin kendi hayatınıın egemenliğini yeniden kazanacağını, etrafındaki kötüü niyetli şahısları görüp önlemler alaacağını da tabir eder. Eğer insan kafasının üstündeki bir yılaanın başını ezip öldürürse bu durumda sahiip olduğu bütün şans ve fırsattlar kaybolur. Hanedeki yılanı ezip öldürürse bu durumdda da aile birliği ve huzuru yyeniden eski haline döner.

Kişinin gerçek hayatında kendisini rahatsız edeen ve kurtulmak için çaba saarf etmiş olduğu durumlar veya kimseleer olduğunu simgeler. Ezilen yılan başı bazen geçmiş zammanda rüya sahibine zarar veren biiri, bazen de içinden çıkılamayan vve bitmesi istenen sevimsiz, kötü biir olay olarak sembolize edilebilir.

Rüyada Yılan Öldürmek

 

Rüyada yılan öldürdüğünü gören şahıs evlii ise hanesinde yeniden huzurlu ve güzel güünler yaşanmaya başlar. Tüm tatsızlıkları ve sıkıntıların kaynağını ortadaan kaldıran rüya sahibi, eski neşeli günlerine gerri döner. Yılan öldürdüğünü görmek düşmanları bertaraf etmmek ve onlardan kurtulmak anlamına geldiği gibi, insanıın önünde duran engellerin de ortaddan kalkacağını, rızkının ve kazancınıın daha da artacağını bildirir. Hanede bir yılan görüp öldürmek iise insanın kan bağı olan biri tarafından köötülük edilmek üzereyken farkına varmasına yyorumlanır.

Rüyada Yılan Görmek

Dikkatli olunması gerektiğine ve kimsenin etraafındaki düşmanlar tarafından her an üzüccü bir olay yaşayabileceğinin işareti olaan rüya, İslami açıdan hak yoluundan ayrılacak durumlar içine girilmiş oolacağına ve şahsın iman gücü ilee bu durumların üstesinden gelmesi ggerektiğine işaret eder.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Sarı Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

bahçe yada avlu gibi bir yerde büyük bi yılan bana doğru zehir fışkırtrarak yaklaşıyor bu sırada akrabamız olan bir kadında kucağında yeni doğmuş bir bebekle yanımda duruyor ben onlara kaçın ben yılanı oyalarım diyorum ama nasıl oluyor anlamadığım bir şekilde kadın yılanın başından tutarak vur kafasına ez abi diyor bende ağır bir çekiçle yılanın başına üç defa vurup eziyorum böyle uyandım yorumlarsanız sevinirim


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...