Rüyada Yılan Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada yılan görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Yılan ruya tabiri ve rüya yorumları yılan rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada yılan görmek ile ilgili çokk çeşitli yorumlar bulunur. Rüya tabirleri yılan için genellikle düşmmanı yorumlanır. Farkında olmadığınız bir düşmanınız olabilir. Bu düşman genellikle kendisini gizler vee sizden menfaat sağlamaya çalışır.

Yılan tutan kişi

Rüyanızda bir kişinin eliyle yılan tuttuğğunu görmeniz durumunda, düşman olduğunuz kişşiden, düşmanlığınızı gizleyerek sinsice hareket edecceksiniz anlamına gelir.

Rüyada yılan öldürmek

Rüyanızda bir yılan öldürürseniz, düşmanlarınızı yeneceğinniz anlamına gelmektedir. Eğer yılandan korkmayarak ona dokunur veyya onu elinize alırsanız; iş veya aşkk yaşamınızda mutlu günler sizi bbekliyor anlamına gelir. Rüyada yılan öldürmek çoğu zaman daa evliliğe işaret edilir.

Rüyanızda yılanı öldürüp, sonrasında yerden kaldırrmışsanız veya yılanı parçalara ayırmışsanız; galip geldiğğiniz düşmanınızın mallarını da alacağınız annlamına gelmektedir.

Rüyada yılanla konuşmak

Rüyanızda bir yılanla konuştuğunuzu görürseniz, sizee düşman olan biri bu düşmanlıktan vaazgeçecektir. Dargın olduğunuz bir yakınınızla da bbarışma ihtimaliniz olabilir. Rüyada yılanla konuşmanın bir diğer rüyaa tabiri de menfaatinize olacak durumlarla karşılaşacağınnızdır.

 

Rüyanızda yılan size hoş olmayan sözlerr sarf ederse, düşmanınızla tartışmaya girebilirsiniz.

Rüya tabirleri yılan

Rüyanızda gördüğünüz yılanın gözleri veya başıı yoksa, çevrenizdeki tehlikeleri görmezden geliyorsunuz anlamına gelirr. Sizi korkutan, kaygılandıran ve size teehlikeli gelen durumları kabullenmeniz gerekir.

Yılanın türüne göre rüya tabirleri

Sokakta gezen yılanlar

Sokakta gezen yılanlar görmüşseniz, bulunduğunuz çevrrede kötü olaylar geçecektir. Bu yer düşman saldırısına uğrayabilir, herhangii bir afetten zarar görebilir.

Rüyada boğa yılanı görmek

Rüyada boğa yılanı görmek; sıkıntılı, karmaşşık ve karanlık günlerin yaklaştığının habercisidir.

Rüyada küçük yılan görmek

Rüyanızda gördüğünüz yılan küçükse, düşmanınız siizden daha zayıftır.

Rüyada yılan avlamak

Düşmanınıza karşı hamlelerinizde başarılı olacaksınız vee bu başarının sonucunda bir menfaat eldde edeceksiniz.

Rüyada yılan tarafından yenilmek

Rüyada yılan tarafından yenilmek her nee kadar olumsuz bir rüyaymış ggibi gözükse de, esasen hayırlı bbir rüyadır. rüyayı gören devlet işlerine girişebilir. Girdiği devlet işlerinde başarılı olur. Eğer iş yeri sahibiyse, malında arttış olur. Eğer bir yerde çalışıyorsa mevki sahhibi olur.

Yüksek yerde yılan görmek

Rüyanızda bir yılan tırmanarak yüksek birr yere ulaşırsa, sıkıntılarınızdan kurtulursunuz. Mutlu günler sizi bekliyor anlamına geliir. Rahata ve feraha yakın zamanda kavuşacakksınız.

Rüyanızda yüksek yerden bir yılanın iindiğini görürseniz, o bölgede liderlik yapacağınız birr konuma ulaşırsınız.

Rüyada yılanın size yaklaşması

Rüyada yılan yumurtası görmek

Size düşmanlık besleyen biri var ancaak korkmanıza gerek yok. Çünkü bu şahıs gayet güçsüz vve size zararı dokunamayacaktır.

Yılanın ayakları var ise

Rüyanızda yılanın ayaklarının bulunduğunu görürseniz, meevki sahibi veya sizden daha güçlü bir düşmmanınız var anlamına gelir.

Rüyada yılanın yatakta olması

Eğer rüyayı gören kimse yılanı kkendi yatağı üstünde öldürürse, bu rüyanın mmeali de rüyayı gören kişinin veefat edeceği yönündedir.

Rüyada ejderha görmek

Rüyada görülen ejderha, güçleneceğiniz anlamına gelmmektedir. Servetiniz ve gücünüz artacak, konumunuz kuvvvetlenecek anlamına gelir. Eğer ejderhadan korkmamışsanız, servetiniz sınırsız olaccak ve gücünüz daim kalacaktır.

Bir kimsenin rüyada görmüş olduğu vee ondan korkmadığı ejderha, o kimsenin kuvvvet ve devletidir.

Rüyada yılan eti yemek

Rüyanızda yediğiniz yılanın eti çiğ isee, düşmanınıza galip gelirsiniz. Onun mallarına sahip olursunuz. Eğer rüyada iken yediğiniz yılanın eeti pişmişse, hakkınız olan şeyi düşmanınızdan ggeri alırsınız.

Yılanın başın üzerinde olması

Rüyanızda bir yılan başınızın üstünde duruyorsaa, devlet kapısında bir işiniz olumlu sonuçllanacak anlamına gelir. Devam eden bir mahkemeniz varsa, sizinn lehinize sonuçlanır. Herhangi bir belge bekliyorsanız, kısa süreede elinize geçer. Devletle olan işlerde kısa sürede çözümee kavuşursunuz.

Rüyada yılanla boğuşmak

Rüyanızda yılanla boğuşuyorsanız, sizden hoşlanmayan biirinin, size kötülüğü dokunacaktır.

Rüyada yılanın bedeninizde olması

Eğer rüyada iken bedeninizden yılan vveya çıyan çıkarsa, bir akrabanızdan zarar göreceğiniz anlamıına gelmektedir. Yılanın bedeninizden çıkması bu kişiyle aranıızda bir kan bağı olduğunu simgeler. Bu kimse çok yakın bir ddostunuz da olabilir.

Rüyada çok yılan görmek

Rüyanızda birden çok yılanla karşılaştıysanız, yaakın çevrenizden bir düşmanınız var. Bu kimse dostunuz veya akrabanız olabiliir. Rüyasında birçok yılan tarafından sokulan bbir kişi, akrabalarından veya yakın etrafındann zarar görecek anlamına gelir. Bu yılanlar rüya sahibini sokmazsa, düşmaanlıklar devam etse de rüyayı ggören insan bir zarar görmeyecektir.

Rüyanızda yılanların çok olduğu bir mekanna girerseniz, bu Müslümanlara karşı düşman ollan bir insanın etrafınızda bulunduğu anlammına gelmektedir.

Rüyada büyük yılan görmek

Rüyanızda gördüğünüz yılan büyükse, düşmanınız sizdden daha güçlüdür.

Rüyada yılandan korkmak

Rüyanızda yılan görüp ondan korkuyorsanız, düşmanlarınıızın kötülüğü size dokunamayacaktır.

Rüyada kolda yılan görmek

Rüyanızda, kolunuzda veya yakanızda bulunan açıkk renkli küçük bir yılan gördüyseniz, bu ssize yarar getirecek bir para veyaa mal sahibi olacaksınız anlamıına gelir.

Rüyada burundan veye memeden yılan çıkması

Rüyanızda burnunuzdan veya memenizden yılan çıkaarsa, çocuğunuzun size kızgın olduğu anlamına gellmektedir. Rüyada cinsi organlardan çıkan yılan daa aynı şekilde delalet eder.

Rüyanızda iki kafalı bir yılan görmüşsenniz, iki farklı ruh hali içindee olduğunuz anlamına gelebilir. Hissettiklerinizle, davranışlarınız birbirine ters olabilir. Bir diğer yandan karmaşık ilişkilerinizin dde simgesi olabilir.

Rüyada yılan ısırması

Düşmanınız tarafından bir kötülük gelebilir vee bazı konularda zarara uğrayabilirsiniz.

Rüyada koynundan yılan çıkması

Yılanın rüyayı gören insanın koynundan çıkmaası, erkek çocuğunun ona kızgın olaccağı anlamına gelmektedir. Oğlunuzla tartışma yaşayabilirsiniz.

Rüyada beyaz yılan görmek

Rüyada beyaz yılan görmek size zarrar veremeyecek, çelimsiz ve güçsüz birr düşmanınız var anlamına gelir.

Rüyada yılan beslemek

Rüyanızda yılan beslediğinizi görmüşseniz, bu yaşamınızzın herhangi bir alanında ilerleme yaşayacağınız anlaamına gelmektedir. Terfi edebilir, maaşınıza zam alabilirsiniz. Bu durum aşk yaşamınız için dee yorumlanır. Yeni biri ile tanışabilir veya sevgilinizlle ilişkinizi resmiyete dökebilirsiniz.

Yılanların üzerinden yürümek

Rüyanızda yerde bir sürü yılan buulunuyor ve siz bu yılanların üstünnden yürüyor ve geziyorsanız, bulunduğunuz bölgeyye bol miktarda yağmur yağacaktır. Sel ve su basma tehlikesi olabiliir.

Rüyada arkadan gelen yılan

Rüyanızda, arkanızdan gelerek sizi takip eeden bir yılan görmüşseniz, hileye başvuracakk bir düşmanınız var anlamına gelirr.

Rüyada yılan zehirlenmesi

Rüyanızda yılan sizi zehirlemişse, düşmanınız siize bir kötülük yapacak ve bundan olumssuz etkileneceksiniz anlamına gelir.

Yılan zehirlenmesi sonucu öldüğünü gören kimsse, düşmanı tarafından öldürülür.

Evde yılan görmek

Yılanı evde gördüyseniz, ev halkından bbir tanesinin size düşmanlık yapacağına işaret eder. Bu şahıs illa sizden nefret eediyor demek değildir. Kendisi farkında olmadan da canınızı ssıkacak bazı durumlara sebebiyet verebilir.

Evde yılan görmüş olmanın bir diiğer tabiri de evdeki biri ile tartışmma yaşayabileceğinizdir.

Eğer yılanı, dışarıdan eve siz sookmuşsanız, evinize aldığınız insanlara dikkat edin. Bu şahıslardan zarar görebilirsiniz.

Evinizde çok yılan bulunuyorsa ve sizz bu yılanlardan korkmuyorsanız, evinizde günah işlemeye meyillii insanlar var anlamına gelir.

Yılanların evinize girip çıktığını ve ssize zarar vermediğini görürseniz, akrabalarınız arasında ddüşmanlarınız olabilir. Eğer rüyada iken gördüğünüze mekan siziin eviniz değilse, o halde bu düüşmanlar aile veya akrabalar arasından değilddir.

Rüyada ağızdan yılan çıkması

Rüyanızda yılan ağzınızdan çıkarsa, bu ssizin sözlerinizle ilgili olumsuz bir durum yaşayaacağınız anlamına gelmektedir. Sarf ettiğiniz sözlere dikkat etmelisiniz. Söylediğiniz şeyler size masumane gelebilir veyaa başka birilerini incitmek amacı taşıyabilir ancaak kendi gönderdiğiniz okların hedefi yinne kendiniz olacaksınız. Bu sebeple bu uyarıcı niteliğindeki rüyaayı dikkate almalı ve bir süre ağzzınızdan çıkanı kulağınızın duymasına izin vermelisiiniz.

Rüyada altından yılan görmek

Rüyanızda altından veya gümüşten yapılmış birr yılan görürseniz, hayırlı işlerle uğraşacaksınız aanlamına gelir. Bu rüya, sadece iş yaşamını işşaret etmez. Günlük yaşamınızda size hayrı dokunacak bireyllerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyanızda bir yılan derisi görmek, hastalıkllardan korunmayı temsil eder.

Rüyada yılandan korkmamak

Rüyanızda yılandan korkmamışsanız fakat yine dde yılandan kaçmışsanız, sıkıntılı günler geçireceksiniz anlaamına gelir.

Rüyanızda boğa yılanı görmeniz, bazı kişiisel ilişkilerinizde kısıtlanmışlık hissinizin açığa çıkmasıdır. Alternatif olarak, rüyada boğa yılanı görmeek bastırılmış cinsel dürtüleri simgelemektedir.

Olumlu bir sembol olarak yılanlar şifaa, dönüşüm, bilgi ve bilgeliği teemsil ederler. Bu kendini yenileme ve olumlu biir değişimin göstergesidir.

Rüyada yeşil yılan görmek

Rüyanızda gördüğünüz yeşil renkli yılan, inanncı zayıf bir kimseyi temsil eder. Bu kişiyle geçirdiğiniz zamanlarda, ondan etkileenebilirsiniz. Bu insan sizi günaha girmeye teşşvik edebilir.

Rüyada boğazdan yılan çıkması

Eğer yılan boğazdan çıkarak toprağa dönnerse, bu rüyayı gören kimsenin vefat edeceğine aalamet eder.

Rüyada yılan görmek bir diğer tarafftan hayra işaret eder. Maddi durumunuzun güçleneceğine, ailesel hayatınızda yyenilikler yaşayacağınıza işaret edilir. Bir çocuk sahibi olabilir veya evlillikle sonuçlanacak bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Rüyada kara yılanı görmek

Rüyanızda kara yılanı görürseniz ev vveya eşya alabilirsiniz.

Rüyanızda anakonda görmeniz yaratıcılık potansiyelinizi simgelemmektedir. Bu tür büyük yılanlar ayrıca cinsselliği de sembolize eder. Cinsel ilişkinizin daha uyumlu olmasını istiyoor olabilirsiniz.

Rüyada ağza yılan girmesi

Rüyanızda bir yılan ağzınıza girerse, biilgi hazineniz artacaktır. Kurslara yazılabilir, yeni eğitim olanaklarına sahiip olabilirsiniz. Bu rüya tabiri bir diğer tarraftan insanın iç dünyası içerisinde yeni şeyleri keşfedeceğği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada yılandan kaçmak

Rüyanızda bir yılan görüp, ona farrk ettirmeden kaçarsanız, düşmanınıza galip gelirsinniz.

Rüyada su yılanı görmek

Rüyada görülen su yılanı, yeni bbir arkadaşlığınız başlayacak ve bu kimse servvet veya mevki sahibi birisi ollacak anlamına gelir.

Rüyada yılan yakmak

Rüyanızda bir yılanı yakmışsanız, düşmanlarınıza ggalip gelmekle kalmayıp, siz onlara bir kötüllük yapacaksınız anlamına gelir.

Alternatif olarak, yılan günahları, tehlikeli vee yasak cinsel ilişkileri simgeler. Özellikle yatak üstünde bulunan bir yıılan görmek, cinsel korkularınızla ilintilidir. Bu cinsel korkular cinsel olarak özz güven eksikliği veya karşı tarafla ilgili olabiliir. Eğer yılandan korkuyorsanız

Rüyada siyah yılan görmek

Rüyada görülen siyah yılan, büyük veyaa uzun bir yılandan daha tehlikeliddir. Düşmanınız gerçekten son derece güçlü vee tehlikeli.

Evden çıkan yılan

Herhangi bir evden yılan çıktığını görmmek, o evde sıkıntılı günler yaşanacağına alamettiir.

Rüyada kobra yılanı görmek

Kobra yılanı, aynı engerek yılanı gibii çok tehlikelidir. Engerek yılanı ile aynı rüya taabiri geçerlidir.

Rüyada kulağından yılan çıkması

Rüyada kulağınızdan veya göbeğinizden yılan çıkaarsa, ailenizden bir kimsenin size iççten içe düşmanlık beslediğine rivayet edder.

Yılanın pençe ve boynuzunun olması

Rüyanızda gördüğünüz yılanın tırnakları veya pençelerri varsa, düşmanınızın kini ve kötüülüğü büyük seviyelere ulaşmış anlamına geelir.

Rüyada ölü yılan görmek

Rüyada ölü yılan görmüş olmanın ttabiri, Allahın rüya sahibine yardım edeceği ve rüyaayı görenin hiç çabası olmadan düşmanllarından kurtulacağıdır.

Rüyada engerek yılanı görmek

Rüyada engerek yılanı görmek, düşmanınızın sonn derece tehlikeli olduğuna alamet edder.

Çocukların gördüğü rüyada yılan görmesi, arrzu ve isteklerini temsil edebilir.

Rüyada uzun, iri yılan görmek

Rüyanızdaki yılanın çok uzun ve iiri olması, sizi rahatsız eden vee size korku veren bazı şeyller olduğu şeklinde delalet eder. Bir diğer rüya tabirine göre dee aile içinden bir kimsenin sizee beslediği düşmanlığa alamet eder. İri yılanın bir başka tabiri dde, düşmanın komşularınızdan biri olduğudur.

Eğer bu iri, uzun yılan rüyyada iken size aitse, yakın zamaanda mal ve mülk kapıları ssize açılacaktır. Böyle bir yılan evlat sahibi olabileceğiniize de delalet etmektedir.

Rüyada yılan görmek veya yılan tarafındaan ısırılmak gizli korkularınızın ve endişelerinizin olduğu annlamına gelmektedir. Her şey çok yolunda gidiyor gibii gözükse de içten içe korktuğunuz bir durumm, olay veya kimse olabilir. Rüyanızda gördüğünüz yılan, bilinçaltınızdan bu korkunuuzun henüz su yüzüne çıkmadığının ancak yakın zzamanda korkularınızı fark etmeniz gerektiğinin habbercisidir.

Rüyada uçan yılan görmek

Rüyanızda gördüğünüz yılan uçuyorsa, yakın zaamanda sıkıntılı günleriniz son bulacak, kafanıza taktığınız probblemler kolayca çözülecektir. Bu rüya yaşayacağınız neşe ve mutluluklarıın habercisidir.

Bir başka rivayete göre de düşmanıınız sizden uzaklaşacak anlamına gelir.

Rüyada zehirsiz yılan

Rüyanızda, korkmadığınız zehri olmayan, zararsız birr yılan görmeniz; elinize bol miktarda altın geçeceğği şeklinde delalet eder.

Rüyada gökten yılan düşmesi

Rüyada gökten yılan düşmüşse, yılanın düştüğğü mekanı yöneten insanın yaşamının sonuna yaklaştığına taabir eder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Çimenlik Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...