Rüyada Yamaç Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada yamaç görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Yamaç ruya tabiri ve ruya yorumları yamaç rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada yamaç görmek, hedeflerini koyarken fazzla ütopik hayaller kuran rüyayı gören kişinin yaşayaccağı bir olay ya da yyakın etrafından bir kimsenin ikaazı ile kendisine geleceğini ve planlarıını yeniden gözden geçireceğini alamet eder. Çok yüksek bir yamaç gören insanlarıın yapacağı yanlış hamleler onların iş yaşamlarını alllak bullak eder ve bu rüüyayı bir ikaz olarak elle almalı, büyük risk taşıyan işllerden uzak durmalıdır. Yamaç görmek kimseyi kedere düşürecek bbir olayın vuku bulması veya sevilen kimselerden birr kişinin hastalanarak yatağa düşmesi, insaanın acı çekmesi ve ruuhsal açıdan yıpranması olarak da deelalet eder.

Sık sık intihar etmeyi düşünmenin vveya insanın canından bezdiğini düşünüp, kendisini yaşama bağğlayan hiçbir şeyinin kalmadığını hissetmesinin işaretidiir. Derin bir kedere ve umutsuzluğa düüşüldüğünün, çıkış yolları aransa da bulunamadığının ve başkalarıından yardım istemeden, kendi başına bbu tip problemlerle uğraşmaya çallışmanın da ifadesidir.

Rüyada Yamaç Paraşütü Görmek

 

Bir müddet yaşamış olduğu sorunlardan dolayıı içine kapanan ve işlerine yeteri kaadar ilgi gösteremeyen rüya sahibinin, bundann böyle daha farklı biri halinee geleceğine, kendisini toparlayarak ve ssevmiş olduğu kimselerden, ailesinden ve eşindden destek alarak ayağa kalkacağını bildirrir. Zorluklara karşı psikolojisini bozmadan ve oluumsuz düşüncelere kapılmadan hareket eden insanın enindee sonucunda istediği başarıya ve hhedeflerine ulaşacağını da rivayet edilir.

Rüyada Yamaç Kenarında Durduğunu Görmek

Düşmanı olanların kendilerini korumaları gerektiğini vve her an hayatlarına kast edecek insanlarla kkarşı karşı tarafa gelebileceklerini, tedbir alarrak yaşamaları gerektiğini bildirir. Yamaç kenarında durmak, şahsın bıçak sırtıı bir hayat yaşadığına, düzensiz bir hayatı olduuğuna ve işlerin bir müddet ddaha rahata ermeyeceğine yorulur. Risklerle dolu bir iş yaşamına yya da şahsın beden gücünü kullanarak, her aan ölümle burun buruna yaşamış oolduğu bir meslek icra ettiğğine de tabir olur.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Dereotu Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...