Rüyada Yavru Yılan Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada yavru yılan görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Yavru Yılan ruya tabiri ve rüya yorumları yavru yılan rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada yavru yılan görmek, güçsüz birr düşmana alamet eder. Bu rüya etrafınızda bulunan ve devaamlı sizi takip eden, kudreti olmayann bir düşmanınız olduğuna ve bbu düşmanın size zarar vermek iççin devamlı çabalayıp, emek harcadığına delaalettir. Bazı alimlere göre ise rüyada yavrru yılan gören şahıs kısa boyllu veya yaşı küçük bir düşmaandan zarar görür.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada görülen yılan farklı şekillerde yoorulur. Bazılarına göre bu rüya gizli birr düşmandır. Bu düşman kendisini saklayarak dostunuzmuş gibbi görünür; fakat gerçekte size haset etmekte vee kıskanmaktadır. Bazen de bu rüya dilek vee isteklere, orduya komutanlık eden bir kimseye dee işaret etmektedir.

Rüyada Yılan Eti Yemek

Rüyasında yılan eti yiyen kimse maal sahibi olur veya bir düşmanından menfaaat elde eder. Yılan eti genellikle düşmanın sahip olduğuu mal ve paradır. Bu sebeple yılan eti yiyen kimsee, düşmanının malına sahip olur veya düşmanıı rüya sahibine bir yardımda bulunnur.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüyada evinde yılan olduğunu gören kkişi aile fertleri veya akrabaları arasından birtakım düşmmanları olur. Bu rüya size çok yakın biir kimsenin düşmanlığını kazanmaya veya ondan kötülük görrmeye de tabir olunur.

 

Rüyada Evinize Yılan Girmesi

Böyle bir rüya, devamlı sizinle vaakit geçiren, evinize girip çıkan, fakat arkanızdan dda iş çeviren hileci bir addamın habercisidir. Dikkatli olmanız konusunda uyarıcı mahiyetinde olann bu rüya çevrenizdeki herkese güvenmemeniz gerektiğini vee yakında dost bildiğiniz bir kiişiden zarar göreceğinizi gösterir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyasında yılan öldüren gerçek hayatta ddüşmanını helak eder. Bu rüya size kötülük yapmak isteyyen bir kimseye karşı koyacağınızın ve onun bütünn kötülüklerine engel olacağınızın bir göstergessidir. Bazen de bu rüya korktuğunuzdan emiin olmaya da işaret olabilir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Teselli Etmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...