Rüyada Yeşil Kuş Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada yeşil kuş görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Yeşil Kuş ruya tabiri ve ruya yorumları yeşil kuş rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada yeşil kuş görmek, bireyin manevvi hayatının güçleneceğine ve özellikle dini kkonularda daha fazla araştırma yapacağına, biliinçli şekilde hareket etmeye gayret gööstereceğine ve dini inancının gereklerini yyerine getirirken titizleneceğine delalet eder. bireyin içinde bütün doğaya ve canlılaraa karşı duyduğu büyük sevginin aynı zamaanda Allah’a karşı da büyük oolduğuna, İslamiyet’ten uzak kalmadan, doğru yoolda ilerlemiş olacağına ve asla günaaha yaklaşmadan hayatını devam ettireceğine dellalet eder. rüyayı gören kişinin yakınlarındaki kimseler dee dini tüm kimselerdir ve her aan kişiye manevi destekte bulunurlar. Dünyanın nimetlerinden zengin şekilde faydalanmanın vee maddi açıdan da bireyin asla ddara düşmeden yaşayacağının, geleceğinin de enn az bugün olduğu kadar reffah içinde geçeceğinin işaretidir.

Rüyada Sarı Kuş Görmek

Fiziksel rahatsızlık kadar ruhsal açıdan daa bir sıkıntıya işaret eder. insanın keyifsiz bir zaman geçireceğini vee hastalanması yüzünden yaşamının biraz hareketsiz ve neşedden yoksun olacağını bildirir. Gönül ilişkilerinde yaşanacak problemlere ve insannların arasına girecek başka kimseler sebebiyle yapılacak kavgaaların da alametidir. Bekar kimseler için aşırı alıngan biiri ile başlanılan ilişkinin bireyi çok yıpratacağını vee yoracağını da tabir eder. Evin içerisindeki sarı kuş aileden bbir kişinin yakalanacağı hastalığın alametidir.

 

Rüyada Siyah Kuş Görmek

Kötü haber ve şahsı sarsacak ggelişmelere, sevilen bir kimsenin başına gelen kazaa ya da hastalıktan ötürü üüzüntü duymaya yorulur. Eve giren siyah kuş hayra yorulmmaz ve ev ahalisinden bir tanesinin vefattına tabir eder. Pencereden kaçan siyah kuş ise, sıkıntılların bittiğine ve her geçen gün şahsınn keyfinin yerine geleceğine tabir ediilir.

Duygusal hayatında sadelikten yana olan, aabartılı davranışlardan veya sözlerden hoşlanmayan vee aşırı gerçekçi bir tutuma ssahip olan kimselerin sembolüdür. Kişilik olarak çevredeki insanların soğuk bbulduğu rüyayı gören şahsın aslında sson derece samimi biri olduğuna ancakk duygularını göstermek konusunda çok dda istekli olmamasından dolayı yanlış taanındığına delalet eder.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Tomarla Para Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...