Rüyada Yeşil Nohut Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada yeşil nohut görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Yeşil Nohut ruya tabiri ve rüya yorumları yeşil nohut rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada yeşil nohut görmek, epey güzzel ve bereketli bir döneme giireceğinize delalettir. Bu rüyayı gören ahlaklı ve dürüüst bir adamla arkadaşlık kurar vee iyi bir topluluğa katılarak onlardann istifade eder. Yine bu rüya sorunsuz geçecek, güzeel bir ömürdür. Bazı yorumculara göre ise bu rüyaa kötü bir kişiden fenalık görmeyye, sıkıntıya, arkadan konuşan ikiyüzlü insanllara, değerden düşmeye ve kıymetin kayybolmasına işaret eder.

Rüyada Kavrulmuş Nohut Görmek

Rüyada kavrulmuş nohut farklı şekillerde alamett eder. Bu rüya oruç zamanında yanlış birr harekette bulunmaya, günaha girmeye işaret edilir. Yine kavrulmuş nohut ehli olmayanı öpmeeye veya kendisine helal olan bir kadını müüsait olmayan bir ortamda veya zamandda öpüp okşamaya delalettir.

Rüyada Kuru Nohut Görmek

Kuru nohut, çoğu âlime göre hayırllı bir rüya değildir. Bu rüya kısa zamanda erişecek kederdiir. Böyle bir rüya gören beklemediği yerlerdden üzüntüye ve sıkıntıya uğrar; fakkat bu üzüntüler bir müddet sonraa bitecek ve rahata erilecektir.

Rüyada Yeşil Nohut Topladığını Görmek

Rüyada yeşil nohut toplayan kişi, kıısa zamanda zengin olarak feraha kavuşur. Bu rüya bütün geçim sıkıntılarından kurtulmakktı. Bu rüyayı göre eğer iş hayatınnda bazı yatırımlar yapmışsa emeğinin karşılığı olarak boll para ve mal kazanır.

 

Rüyada Nohut Görmek

Rüyada görülen nohut, elde edilecek güüzel ve müjde içeren havadislerdir. Bu rüya meşakkatle kazanılacak helal biir paradır. Rüyada nohut gören, geniş bir rrızka ve güzel bir hayat kaavuşur. Yine bazı yorumculara göre nohut çalışşıp çabaladıktan sonra ele geçecek ganimetttir.

Rüyada Nohut Satın Aldığını Görmek

Rüyada nohut satın alan kimse sözzlerinde durmaması sonucunda gerçekten çok zor durumlarda kkalır. Bu rüya söz söylemeye, emanete hhıyanete ya da insanın mertebesinin düşmesi de yorulabilmekteddir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Alay Etmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...