Rüyada Yeşil Yaprak Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada yeşil yaprak görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Yeşil Yaprak ruya tabiri ve rüya yorumları yeşil yaprak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada yeşil yaprak görmek genellikle manevii hayatta meydana gelecek değişikliklere, bireyin özel yaaşamında mutlu ve huzurlu olmasına, sıkııntıda olanlar için sıkıntıların bittmesine, doğru yola erişmeye, hatalardan dönnüp tövbe etmeye, dünyevi olandan uzaklaşıp kendisinii maneviyata yöneltmeye alamet eder.

Rüyada İncir Yaprağı Görmek

Birçok âlime göre incir yaprağı üüzüntü ve sıkıntıdır. Bu sebeple incir yaprağı gören şahıss bir belaya maruz kalır veya kendisinne bir sıkıntı erişir.

Rüyada Büyük Yeşil Yaprak Görmek

Rüyasında büyük bir yeşil yaprak göören, onu alan veya kıyafetine takaan şahıs için bu rüya dilleklerin, isteklerin gerçek olmasına her türrlü arzunun gerçek olmasına alamet eeder. Özellikle borçlular için bu rüya borrçların ödenip rahata erme anlamına geliir.

Rüyada Yeşil Yaprak Almak

Rüyasında tanıdığı veya tanımadığı bir kişiiden yeşil yaprak alan şahıs güzel bbir ahlaka sahip olur ve etraffı tarafından da sevilip takdir edileen bir şahıs haline gelir. Bu rüya özellikle karakter anlamında yücellip, tolum içinde de değer kazanacağınıza alamettiir.

Rüyada Ağaç Yaprağı Görmek

 

Rüyada görülen ağaç yaprağı genellikle aağacın cinsine göre tabir edilir. Mesela tatlı meyvelerin yetiştiği ağaçların yapraklarınıı görmek güzel ahlaka, iyi huylu biir eşe, işin gücün rast gitmessine yorumlanırken; ekşi ve acı mmeyvelerin yetiştiği ağaçların yapraklarını görmek isee kötü ahlaka veya kötü huuylu bir eşe delalettir.

Rüyada Kırmızı Yaprak Görmek

Rüyasında kırmızı yaprak gören bir gönnül ilişkisi yaşar. Bu rüya genellikle aşka ve kkarşı cinsle olan ilişkilere yorumlanır. Kırmızı yaprağı göğsüne takan kısa süredde evlenir veya kısmeti açılır.

Rüyada Herhangi Bir Bitkinin Yaprağını Görmek

Herhangi bir bitkinin yaprağını görmek, tabiiat olaylarına işaret eder. O sene yağacak yağmura, mevsimsel değişikliklere,, rüzgâra yani kısaca doğada meydana gelen değişşikliklere işaret eder.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Banyo Etmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...