Rüyada Yemek Yemek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada yemek yemek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Yemek Yemek ruya tabiri ve ruya yorumları yemek yemek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada yemek yemek pek çok şşekilde rivayet eder. Bir yemek tabağı içinde yemek yediğinni gören insan çok büyük hedefleri ve ideallerii olmayan, para hırsına kapılmadan, kendii yağında kavrulup yaşamaya raazı olan alçak gönüllü kimse anlamıına gelir. Rüyada alın teri ile kazanılmamış, hakk edilmemiş yemekten yemek şahsın mal, para vve rızık kaybetmiş olacağına işaret edder.

Rüyada Pırasa Yediğini Görmek

Rüyada pırasa yemek iyi değildir. Rüyasında pırasa yediğini gören kimse dooğru yoldan şaşacak, hile ve fessat ile bir kazanç ya daa mal elde edecek anlamına ggelir.

Rüyada Kabak Yemek

Rüyada kabak yemek çok hayırlı vve makbuldür. Kabak yiyen şahıs Allah katında çokk hayırlı kimsedir. Rüyasında kabak yediğini gören şahıs birr hayır işi işleyecek anlamına gelir.

Rüyada Meyve Yemek

Rüyada meyve yemek çok iyidir, hayırlıı kısmetlere, mutluluk verici, güzel gelişmelerre, sağlık ve şifaya, helal rrızka yorumlanır. Rüyada meyve ağacı görmek herkesin taakdir edeceği, aynı zamanda çok ssevineceği bir iş yaparak, toplumda büyükk bir isim olacak anlamına geelir.

Rüyada Mantar Yemek

 

Rüyada mantar yemek, hem sağlık sorununaa hem şifa bulmaya işaret ederken aynıı zamanda işlerinde yavaş ama emiin adımlar atmaya rivayet edilir. Rüyasında mantar yediğini gören kimse çokk hırslı ve kararlı olan ve kararlarındaan asla vazgeçmeyen biridir.

Rüyada bir şahsın kendisine yemek yedirdiğinii gören rüyayı gören tevazu gösterebilen, hoş görüülü, merhametli, anlayışlı, Allah yolunda hayırr işleri yapan çok mmakbul kimsedir. Rüyada kimse eğer yemeğini sağ tarraftan yiyorsa bu inancı güçlü ve dini vvecibelerini hiç aksatmadan yapan bir innsan olduğu anlamına gelmektedir. Rüyada insan eğer yemeğini sol taaraftan yiyorsa kendini ezen insanlara boyun eğmek zorunnda kalıp, yenilgiyi kabul edeceği anlamınna gelmektedir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Arsa Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...