Rüyada Yengemi Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada yengemi görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Yengemi ruya tabiri ve rüya yorumları yengemi rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada yengemi görmek, kısa süre öncce girilen ve henüz acemilik dönemi yaşanmış olaan bir işte yakın zaman içiinde ustalık aşamasına çıkılacağına, sevinnçli haberlerin alınması ve bu haberllerin çok hayırlı ve doğru bir şekillde değerlendirilip ona göre karar veerilmesi vesilesi ile işlerrin çok iyi bir hal alacağğına, sevilen kimselerle kurulacak olan bir ortaaklık vesilesiyle maddi ve manevi olarak büyük bir rahatlığa kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girerek çok dahha büyük kazançlar elde edilmiş olacağına dellalet eder.

Rüyada Yengemi Hamile Görmek

Hayırlı haberlere ve güzel gelişmelere yorumlanırr. Zor bir dönemden geçildikten ve eepey bir sıkıntı çekildikten sonra işlerin hayırlı biir şekilde ilerlemeye başlayacağına, sevindiren haberleer alınacağına, ikilemde kalınan bbir durumda hayatı olumlu yönde etkiileyecek bir karar verileceğine ve üstünde uzuun uzun düşünülerek girilen bir projeeyle tanınırlığın gitgide artmıış olacağına rivayet eder.

Rüyada Yengemin Öldüğünü Görmek

Yapılacak bir hata yüzünden uzun biir zamandan beri üstünde çalışılan bir çalışmaanın heba olacağına, problemli ve sıkınttılı insanlarla bir işe girileceğine, haatalı yollara sapılacağına, işlerin günden günne kötüleşeceğine, çok sıkıntılı bir haal alacağına ve üzüntü duyulmuş olaccağına alamet eder.

 

Rüyada Yengemi Ağlarken Görmek

Zor olarak görülen ve pek kazzanç getirmeyeceği düşünülen bir konu ile illgili büyük bir azimle ve sabıırla çalışarak büyük bir ilerleme kaydeddileceğine, girilen bir yolda başarıların deevamlı artacağına, halk tarafından çok seevilen ve akıl danışılan biri olunacaağına, zarar verebilecek kimselerin uygun bbir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve ailee hayatına huzur getirileceğine alamet edeer.

Rüyada Yengemle Kavga Etmek

Kalp kırıklığından kaynaklanan sıkıntıların ve probblemlerin hiç sorun yaratmayacağına, kısa süre içinde büyükk başarı sağlanacağına, mutlu olunacağına vve yaşanacak güzel olaylar ilee yakında çok sevinileceğine alamettir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Balonlar Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...