Rüyada Yokuş Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada yokuş görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Yokuş ruya tabiri ve rüya yorumları yokuş rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada yokuş görmek, rüyayı gören şahssın güç, kuvvet ve kudret sahibi oolduğu anlamına gelmektedir. Kendine güveni ve inancı tam, mücaddeleci, korkularının üzerine giden, asla vazgeçmeyen, hayalleriniin, ideallerinin ve hedeflerinin peşinden koşann bir şahıs ile açıklanır. Kişi, yoluna çıkan her türlü engellemeleere rağmen, yılmadan, bir an olsun umutsuzlluğa kapılmadan, doğru bildiği yolda iilerleyecek ve istediğine er ya dda geç mutlaka erişecek anlamına geliir.

Rüyada Yokuş Yukarı Yürümek

Rüyada yokuş yukarı yürümek, rüyayı göreen insanın en ufak olumsuzluk karşşı tarafında hemen kendisini yıkmaması, bbaşarısına engel olan faktörleri aşabilmesi iiçin daha kararlı ve hazırlıklı olmassı ve ne kadar yenilirse yenilsiin yine de pes etmeden, ısraarla amacına ulaşmak için yürümesi gerrektiği anlamına gelmektedir. Kişi, sahip olduğu kudretin farkında olmallı anlamına gelir.

Rüyada Sarp Yokuş Çıkmak

Rüyada sarp yokuş çıkmak, işlerin koolaylaşması, hayatın yoluna girmesi ve geleecek günlerin güzel olması ile tabirr edilir. rüyayı gören şahsın çektiği zorluğun vee çilenin biteceğine, üzüntüden gülmeyi unutmmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeeniden güleceğine, kısmetinin, şansının ve bahttının bundan sonrası için açık olaccağına tabir eder.

 

Rüyada Sarp Yokuş Görmek       

Rüyada sarp yokuş görmekle, yokuş görmeek farklı şeyler değillerdir ve aynı şekkillerde yorulur. Çalışkan, hırslı, azimli ve soğukkanlı biir insanın varlığına yorulur. Kararlı olan ve sağlam adımlar aatan bir şahıs ile tabir eder.

Rüyada Yokuş Aşağı İndiğini Görmek

Rüyada yokuş aşağı indiğini gören kimssenin, yaptığı işi yarım bırakacağına ya daa ilk sorun karşı tarafında heemen ondan vazgeçeceğine alamet eder. Kişi, ne istediğini tam olarak kestiremiyyor ve bu sebeple de bir işşe başladıktan sonra, onun arkasını getiirmeden bir diğerine girişmeye çalışıyordur.  Bu rüya aynı zamanda, insanın rahhata ereceğine yorumlanır.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Balonla Uçmak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...