Rüyada Yorgan Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada yorgan görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Yorgan ruya tabiri ve ruya yorumları yorgan rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada yorgan görmek esenlik, rahatlık, huzuur ve ferahlık anlamına gelmektedir. Rüyasında yorgan gören şahıs eğer temkiinli, doğru ve mantıklı adımlar atarsaa çok başarılı olacak ve çook güzel bir hayat yaşayacak anlammına gelir. Rüyasında yorgan gören insanın istikbali açııktır. Yorgan aynı zamanda bir kadın ilee işaret eder. Bu kadın erkek için çok hayırllı bir kadındır.

Yorgan bireyin tehlikelerden, belalardan ve kötülükklerden uzakta olması anlamına da gelir. Yorganla çarşafı beraber görmek hayırlı biir nikaha rivayet eder. Rüyasında yorgan gören insanın mülkiyeti, kkazancı ve rızkı da artacak anlamına geelir. Yorganın eve giren hırsızlar tarafından çallınması ya da yanması eşler arasında tatsızllık ve uzaklık anlamına gelmektedir. Bu uzaklık boşanmaya kadar gidebilir. Bazı rüya tabircileri yorganı, kadın iile yatacak erkek olarak nitelendirir.

Rüyada Yorgan Yıkamak

 

Sağlık ve temizlik konusunda titiz vve bilinçli bir insan olmak anlamınaa gelir. Özellikle sağlığı çok önemsemeye, sağlığın kııymetinin farkında olmaya, genç ve güzeel (yakışıklı) kalmak için düzenli bbir yaşamı benimsemeye yorulur. Rüyada çişli yorgan yıkamak, rüyayı göören şahsın çok şikayetçi ve muzdariip olduğu bir sorunu çözmesi vee ondan kurtulması anlamına gelir. Rüyada yıkanmış yorganı yeniden yıkamak, bbir işte çok detaycı davranmaya buu sebeple onun lüzumsuz yere uzamasınaa ve sürüncemede kalmasına aynı zamaanda maddi manevi külfet haline gelmesinne neden olmaya alamet eder. Rüyada büyük yorgan yıkamak, afiyette vee ağız tadı içinde olmak iiçin ne gerekiyorsa yapmak ve herr türlü cefaya katlanmak anlamına gelirr.

Rüyada Beyaz Yatak Yorgan Görmek

Saadet anlamına gelmektedir. Rüyayı gören insanın düşüncelerini, planlarını vve amaçlarını yerine getireceğine, özel hayatıında mutlu olacağına, bedenen ve ruhhen iyi olacağına, bunun da başaarılarına olumlu yönde etki edeceğine vve yaşamının keyif içinde geçmiş olacaağına alamet eder. Rüyada beyaz yatak yorgan atmak, maakam kaybetmeye, başarısızlığa düşmeye, geri plandda kalmaya ve ilgi görmemeye deelalet eder. Rüyada beyaz yatak yorgan taşımak, geleceğği kurmak adına şimdiden bir takıım hazırlıklar yapmak ve girişimde bbulunmak anlamına gelir.

Rüyada Yastık Görmek

Rüyada yastık görmek kadın ile tabirr eder. Bu kadın evin hanımı da olaabilir, çalışanı ya da yardımcısı daa olabilir.

Rüyada Yorgan Yanması

Rüyada yeni yorganın yanması, rüyayı görenn şahsın eksikliğinde çok zorlanacağı, zahmete düşecceği, mağdur olacağı bir duruma ddüşmesine alamet eder. Bu durum aynı zamanda şahıs içinn cebinden çıkan paranın da yanması annlamına gelmektedir. Rüyada eski yorganın yanması, var olaan son kuruşun, son lokmanın ya dda bir başka sözle ifade edersekk son hırkanın da yitirilmesi sebebiyyle yaşanacak zarurete, sıkıntıya ve faakirliğe alamettir.

Rüyada Ölünün Yorgan Dikmesi

Geçmişte bir günü hatırlamaya, konuşmaya, diğerr bir sözle birilerinin kulaklarını çınlatmaya ya annmaya tabir edilir. Rüyayı gören şahsın etrafı için çokk faydalı işler yapmış, iyiliksever bir kimseyi yyadetmesine sebep olacak bir olayın yaaşanması ve insanın de esski günlere geri giderek duygulanması anllamına gelmektedir. Rüyada ölünün yeşil yorgan dikmesi, davrranışlarıyla, konuştuklarıyla, yaptıklarıyla ve hoşgörülü yaklaşımıyla yaşamış ollduğu topluma değer katan ve örnekk olan bir kimsenin vaarlığı anlamına gelir. Rüyada ölünün beyaz yorgan dikmesi, çocuuk sahibi olmak yolunda tedavi görmeye ve tıbbbın bazı teknik ve uygulamalarından yarrarlanmaya delalet eder.

Rüyada Kırmızı Yorgan Görmek

Rüyada kırmızı yorgan ve çarşaf ggörmek kadınlardan gelecek olan kötülükler yüzünden yaşaanacak olan problemlere ve tatsızlıklara alammet eder.

Yorgan, kullanışı ve gerekliliği ile hhayatımızdaki en önem arz eden ve enn zaruri nesnelerden biridir. Bizi uzun soğuk kış gecelerinden korurr. Yorgan bireyin kendisini sarıp sarmalayacak, onnu düşünecek, her şeyi ile yakından ilgillenecek, ona kol kanat görecek biir kimseye ihtiyacı olduğunun ve kendisiinin buna gereksinim duyduğunun bir işaretiddir. Bu rüya bireyde ait olma, ddeğer ve kabul görme güdüsünü yansıtır. Bir de bireyin hayatı içerisindeki vazgeçiilemez insanlar ve kendisi için manevi ddeğeri çok yüksek objelerin olduğu aanlamına gelmektedir.

Rüyada Kırmızı Yorgan Görmek

Rüya sahibinin görsel konularda çok biliinçli, dikkatli ve özenli olması annlamına gelir. Yani bireyin estetiğe çok düşkün olduğunna ve bu duygusunun çok geliiştiğine tabir eder. rüyayı gören kişi bu yönde birr iş kurabilir ya da böylle bir işte çalışabilir. Örneğin, kuaför, makyöz, modacı olabilir yya da ressam, tasarımcı veya estettisyen olabilir. Rüyada kırmızı yorgan kaybetmek, bir yeeteneği kullanmaya kullanmaya onun üstünde kabilliyeti ve yeterliliği yavaş yavaş yitiirmeye yani kişisel bir özelliği kaaybetmeye alamet eder. Rüyada kırmızı yorgan yıkamak, bir huuyuna, alışkanlığına ya da doğruya ssıkı sıkı bağlı kalmak, onu hepp canlı tutmak ve devam eettirmek anlamına gelmektedir.

Rüyada Siyah Yorgan Görmek

Rüyada siyah yorgan mutluluk verecek bbir haber ya da bilgi almak aanlamına gelmektedir.

Rüyada Yorgan Satın Almak

Rüyada yorgan satın alan kimse temmiz ve güzel bir evlilik yapacak anlaamına gelir.

Rüyada Yırtık Yorgan Görmek

Rüyada yırtık yorgan görmek uzaklık vee ayrılık anlamına gelmektedir. şahıs rüyasında üstünden yorgan olmadığını görrmüş olursa bu da aynı şekildee tabir eder.

Rüyada Yatak Yorgan Yakmak

Rüyada gülerek ve eğlenerek yatak yorgann yakmak, yaşam şartlarının genişlemesine, artmasına, iyileşmesiine, bu vesileyle daha fazla olannak sahibi olmaya, eskileri ve kullanıışsızları atmaya alamet eder. Rüyada üzülüp ağlayarak yatak yorgan yakmaak, sevilen bir yerden, bir kimseden yya da şahsın kendisiyle bağdaştırdığı vve dolayısıyla da kendisi için özeel olan bir eşyadan ayrılması vee bu durum karşı tarafında yaşadıığı hüzün ve keder anlamına ggelir. Rüyada kirli yatak yorgan yakmak, rüyyayı gören kimse için utanç sayacağı biir durumdan kurtulması ve rahat eetmesi anlamına gelmektedir. Rüyada temiz yatak yorgan yakmak, ttelafisi olacak ve karşılanabilecek maddi bir kayyıp yaşanması anlamına gelir.

Rüyada Yeşil Yorgan Görmek

Bir işten, alınacak bir eşyadan yaa da maldan şifa bulmayı amaçlamaya vee medet ummaya yorumlanmaktadır. Rüyada yeşil yorgan örtmek, bir insann veya bir yere sığınmaya, bu vesiile ile teselli bulmaya,  kendini ddaha huzurlu, sağlıklı, mutlu, iyi vee bir o kadar da şansslı hissetmeye alamettir. Rüyada yeşil yorgan dikmek, insanların een zor zamanlarında başvuracakları ve kimin elindeen çıktıysa onun ölmüşlerine dua edeceklerri hem kullanışlı hem de fonkksiyonel mallar üretmek anlamına gelmektedir. Rüyada yeşil yorgan satmak, bir iyiliiğe sebep olmak ya da aracılık etmekk anlamına gelir. Rüyada yeşil yorgan satın almak, rüyaayı gören şahsın kendisi adına yapmış olaccağı en hayırlı ve en doğrru işlerden biridir.

Rüyada Temiz Yorgan Görmek

Rüyada temiz yorgan görmek ya daa yatağına sermek, hoş, çekici ve akıllı bbir kadınla nikah yapmak anlamına geelmektedir. Bunun tersi olarak yorganın pis ollması çirkin, huysuz, aksi ve pis bir kadıına alamettir.

Rüyada Yorgan Yüzü Görmek

Evine, eşine, ailedeki sorumluluğuna ve evlatllarına bağlı bir kadının varlığına aalamettir. Bu kadın evin yönetimini üstlenerek eksikleriini giderir,  düzeni sağlar ve aiileyi bir arada tutar ayrıca bundann son derece keyif alır ççünkü bu şahıs çok anaç vee evcimen kimsedir. Rüyada yorgan yüzü katlamak, tertip, nnizam anlamına gelir ve rüyayı göreen insanın her işinin her zamann planlı, programlı ve temkinli şaahıs olduğuna alamet eder. Rüyada çiçekli yorgan yüzü görmek, zeevk sahibi, şık, bakımlı ve kiibar kişi olmak anlamına gelir. Rüyada desenli ve renkli yorgan yüzüü görmek, ufku, algısı ve hhayal dünyası geniş olmak vesilesi ille özel bir kişi olmaktır.

Rüyada Yorgan Diktirmek

Rüyada tek kişilik yorgan diktirmek, rüyayıı gören kimsenin ailesinden bağımsız yani biireysel olarak girişeceği bir işe yaa da alacağı bir karara aalamettir. Rüyada çift kişilik yorgan diktirmek, rrüyayı gören insanın aklında biri olduğuna vee geleceği onunla planladığına, yaşamını oo insanla birleştirmek için çalıştığına delalett eder. Rüyada bebek yorganı diktirmek, birisine hhediye götürmek, müjde almak ya da evvlat sahibi olmak istemek anlamına gelmekttedir. Rüyada yün yorgan diktirmek, büyük söözü dinlemeye, dede yadigârı mala ya daa toprağa sahip çıkmaya veya eeski bir kültürü yaşatmaya ve sürdürmeeye delalet eder.

Rüyada Yorgan Silkelemek

Rüyada balkondan aşağı yorgan silkelemek, tatsızlıklaardan, huzursuzluklardan, sorunlardan yani kısacası olumsuzluklardan vve uğursuzluklardan kurtulmaya ferahlamaya ve rahatlammak anlamına gelmektedir. Rüyada evin içinde yorgan silkelemek, evdeeki gergin ortamın, kötü enerjisinin, şanssızlığın, muutsuzluğun ve uğursuzluğun sürmesine neden olaacak bir gelişmeye neden olmaya tabiir eder.

Rüyada Yorgan Kesmek

Bir anlık öfkeyle atılacak adımların, yapılaccak işlerin, söylenecek sözlerin ceremesini çeekmeye ve bedelini ödemeye yorulur. Rüyayı gören kimsenin rahatını, huzurunu, muutluluğunu kaçıracak ve kendisine yarar ggetiren bir kapının yüzüne kapanmasına vee onu kaybetmesine neden olacak baazı işler yapması anlamına gelmektedir. Rüyada ipek yorgan kesmek, kolay ullaşılamayacak bir şansı umursamamaya, önemsememeye yya da bir zenginliği gözden ççıkararak ondan vazgeçmeye rivayet eder. Sahip olunan varlığın değerini bilmemeye yorummlanmaktadır.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Elma Ağacı Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...