Rüyada Yumruk Atmak

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada yumruk atmak anlamı nedir? islami rüya tabirleri Yumruk Atmak ruya tabiri ve rüya yorumları yumruk atmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada yumruk atmak, kime atıldığına gööre değişik manalara gelir. Genel anlamıyla yumruk atılan şahıs ggerçek hayatta tanınıyorsa o kimseye el veriilecek veya destek olunacak anlamına gellir. rüyayı gören insanın sahip olduğu mevkkiyi başkalarının faydası için de kullanacağını, pekk çok işsize iş imkanı yaratarakk hayır duaları alacağını da bbildirir. Geçmişinde kimsenin önemsemediği veya sıkıntı içiinde ve yoksul bir hayata sürenlerin, gelecektee çok güçlü ve herkesin parmaakla gösterdiği iş adamları ya daa makam sahibi kimseler olacaklarını, böbürlenmedenn yollarına devam edeceklerini de tabbir eder. Yumruk attığını gören kişi, ağız dalaşınaa girer veya kendisini bir kavganın ortasındda bulur.

Rüyada Yumruk Atıp Yumruk Yemek

Bir kavgada kendisini yumruk atıp aynnı zamanda yumruk yerken gören iinsan büyük bir kavga yaşar. Moral bozukluğuna neden olacak ve ikilli ilişkileri zedeleyecek bir durumda kalmannın işareti olan rüya, düşmanlarla kappışma yaşanacağını, bireyin düşmanlarına haddini biildirirken aynı zamanda da zarar göreceğiini rivayet eder. Dostlardan görülecek fenalığa, sevilen insanların rüyaa sahibini büyük bir hayal kırıklığıına uğratacağını da işaret eder. insanın hayatını kabusa çevirecek bir düüzine yalanın ortaya çıkacağı, uzun süüre atılan iftiraları temize çıkarmak iççin uğraşılacağına da işaret eder.

 

Rüyada Yumruk Atmaktan Vazgeçmek

Kendisini korumak adına, şahsın başka birilerinee yapacağı yardımlarda iki kere düşüneceeğini ve sevdiklerini karşısına almak pahasıına da olsa bazı durumlarda kenddisini geri çekeceğine işaret eder. Kendine hakim olmak ve ağızdan ççıkacak sözleri iki kere düşünmek annlamına da gelen rüya, her kkoşuda kimsenin nefsini kontrol altında tutmaak için uğraş vereceğine delalet edder.

Genellikle öfke ve intikam duyguları iile dolu olan insanların sembolüdür. Aşırı hırçın davranan rüyayı gören iinsanın gerçek hayatta intikam almak isttediği insanların olduğuna ve bu bbireylerle aynı ortamda bulunmamaya gayret saarf ettiğine de alamet eder.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Bayat Ekmek Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...