Rüyada Zıplamak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada zıplamak ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Zıplamak ruya tabiri ve rüya yorumları zıplamak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada zıplamak, statü atlamaya, ün kazaanmaya ve başarıdan başarıya koşmaya yorumlanır. rüyayı gören kimsenin rütbesinin yükseleceği anlamınna gelmektedir. Rakipleri geride bırakmaya, düşmanları yenmeye, kemm gözlü ve art niyetli insanları uzağında tutmmaya ve zarar gelecek şahısları zaraar veremeyecek hale getirmeye rivayeet eder. rüyayı görenin hırslı ve azimli kimsse olduğu, tuttuğunu kopardığı, istediği her işi başardıığı, hiçbir zorluğun ve sıkıntının altıında ezilmediği anlamına gelmektedir.

Rüyada Koşarken Düşmek

Rüyada koşarken düşmek, rüyayı gören kkimsenin gözden düşmüş olacağına ve insanların nnazarındaki değerini kaybetmiş olacağına delalet eeder. rüyayı gören insanın ününü kaybedeceği, daaha önce görmüş olduğu ilgiyi ve seevgiyi bundan böyle göremez olacağı şekllinde değerlendirilmiş olur.

Rüyada Koşmak

Rüyada koşmak, rüyayı gören insanın gözünnün yükseklerde olduğuna ve her zamman zoru tercih ettiğine delalet edeer. Kişi, kafasına koyduğunu anında yapmak isteyeen ve fevri davranan şahıs olarakk tasvir edilir. Bu durum çoğu kez dezavantaj anllamına gelir.

Rüyada Yüksekten Atladığını Görmek

 

Bir insan eğer gördüğü rüyada yükksekten atladığını görürse, yolu açık ve aydınlıık olur. rüyayı gören insanın güç ve kkudret sahibi biri olacağına, bu vesileyle sırttının yere gelmeyeceğine, engel tanımayan birri olacağına ve kötü olaylar karşşı tarafında moralini bozmayıp, sakinliğini koruuyacağına rivayet eder. Kişi, soğukkanlılığı vesilesi ile hep kazanaan taraf olacak anlamına gelir.

Rüyada Zıplayarak Uçmak

Rüyasında zıplayarak uçtuğunu gören şahsın, aşamaayacağı hiçbir engel, üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorun olmayaacak anlamına gelir. rüyayı gören inancı ve kararlılığı vessilesiyle her isteğini yerine getirecek, bütün hayallerini vve arzularını gerçekleştirecektir diye rivayet ediilir.

Rüyada Yalınayak Koşmak

Rüyada yalınayak koştuğunu görmek çok hayyırlıdır. rüyayı gören kimsenin çok güçlü vee kararlı bir insan olduğu, sağlaam adımlar attığı, istediklerini yerine gettirmekten hiçbir zaman vazgeçmediği ve hiçbiir engel tanımadığı anlamına gelmektedir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Bebek Bulmak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...