Rüyada Zile Basmak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada zile basmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Zile Basmak ruya tabiri ve rüya yorumları zile basmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada zile basmak, birine veya biirilerine bir uyarı yapılacağına işaret eeder. rüyayı gören şahıs için evlendiği yahutt evleneceği bireyin bilge, aydınlanmış, görüüp geçirmiş ve kültürlü biri oolacağına, oturmuş karakteri ve anlayışa sahipp olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına delaletttir. Arkadaş etrafının kültürlü insanlardan oluştuğunu ifadde eden rüya, üstünde çalışılan bbir görev yahut proje söz konuusu ise tek başına bu işşin altından kalkmanın zor olacağını vve yakın çevreden yardım isteyerek, ekipp halinde görevi tamamlamanın mümkün olacağınıı bildirir. Zile basmak aynı zamanda karşı ciinsle iletişim kuramayan rüya sahibinin, iilgi duyduğu birine duygularını açmak içinn yakın bir arkadaşını aracı kıılacağını, bu insan sayesinde güzel bbir ilişkiye başlayacağını ifade eder. Utangaçlık ve içine kapanık olmak yüzündenn bazı kısmetleri kaçıracak olmaya dda alamet eder.

Rüyada Yanlış Zile Basmak

Hayır getirmeyen işlerle uğraşmak yüzünden aalınacak sonuçların da beklentileri karşılamayarak şahsıı hayal kırıklığına düşüreceğini, kısa biir süre de olsa moral bozuklluğu sebebiyle içe kapanmayı alamettir. Kendisine verilen nasihatleri ve uyarıları lüzummsuz egosu sebebiyle dinlemeyen rüya ssahibinin, her şeyi kendisinin bildiğini iddiaa etmesinin sonucunda düşeceği komik yya da rahatsızlık verici duruma daa yorumlanır. Kişiyle karakter yapısı zıt, anlaşmaları mümküün olmayan biri ile ilişkiye başlayarrak kısa süre sonra bitirmek anlamınna da gelir.

 

Rüyada Tanımadığı bir kişinin Ziline Basmak

Başkasının aklına uyduğu için ailesini zoor durumda bırakan, hanesine sıkıntı verecek konuşmalar yaapan, başka birilerini düşünmekten kendi yakıınlarının dertlerine geç kalmak vee sorun bulmakta gecikmek sebebiyle piişmanlık yaşamak anlamına gelmektedir. şahsı yanlış yönlendiren, duygularıyla oynayan vve rüya sahibini kişisel çıkarlarına alet eden bbir arkadaşın varlığına da delalet ederr.

Önemsenen bir kimsenin yaptığı bir yanlıış yahut içinde bulunmuş olduğu tehlikkeli bir durum yüzünden yaşamış oolduğu tedirginliğe ve o kimseyi uyarmaak istemeye işaret eder. Başkalarının hayatlarını mükemmel hale getirmek iççin onlara yardım etmek, önerilerde buluunmak, herkesin yardımına koşmak anlamına gelmekteedir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Dedeyi Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...