Rüyada Abla Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada abla görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Abla ruya tabiri ve rüya yorumları abla rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber alacağını veya bekarsa evlenebileceğini belirtir.

Yaptığınız işte ya da ilerde yapacağınız bir işte karşılaştığınız zorluklar karşısında itibarlı birisi tarafından kollanıp gözetileceğiniz anlamında gelir. Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber almak demektir. Bekarlara evlenebileceğini belirtir. Ablanızı veya ablanızın olduğunu görmeniz, bütün işlerinizde koruma göreceğinize ve ömrünüzün uzun olacağına işarettir.

Rüyasinda ablasini görmek, bekar ise yakinda iyi bir evlilik yapacagina evli ise, bir kiz çocugu doguracagina; bu rüyayi bir erkek görmüs ise, beklemedigi bir yerden eline biraz para veya mal geçecegine veyahut çok hayirli bir haber alacagina isarettir.

Bir rivayete göre; ablasindan büyük bir menfaat görecegine, ablasi yoksa onun yerine koydugu bir kimseden ayni sekilde bir menfaat bulacagina delalet eder. Bazi tabircilere göre ise rüyada abla görmek, sefkatle ve sevgiyle yorumlanir. Rüyada bir ablasi oldugunu görmek, aile içinde çok sevildigine isarettir. Ablasini yanaklarindan öptügünü gören, mutlu bir gelecege sahip olur. Ablasi tarafindan öpüldügünü görmek ise, kendisinin ev halkina bagliligini gösterir.

 

Rüyada ablanızı görürseniz, bütün işlerinizde ve girişimlerinizin tamamında birisinden destek göreceğinize ve bu desteğin uzun ömürlü olacağına işarettir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Afrikalı Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

ben ablamla bir dağın tepesine çıktığımı görmüştüm ordan şehre bakıyorduk ama ben çok korkuyordum tabi bir an ne yapacağımı bilemedim. ablama sarıldım öyle uyandım. kabus gibiydi valla.


#2 ,

rüyamda bablamı ve annemi gördüm kızlık evimizdeyiz salonun ortasında tuvalet varmış. bu orda olmaz diyorum tuvaleti yukarı doğru çekyorlar ve ablamın,idrar yaptığını görüyorum bu nedir.


#3 ,

RÜYAMDA SEVDİĞİM ADAM KAZANDA ET PİŞİRİYOR BANA SIRTI DÖNÜK.BENDE BENİ İSTEMEDİĞİNİ DÜŞÜNEREK GİTMEYE KARAR VERİYORUM TAM GİDERKEN ONUN ABLASI GİTME BEKLE DİYOR VE BENDE GİTMİYORUM.BU RÜYAYI GÖRDÜKTEN SONRA AYRILDIK BİZ VE HAFTALARDIR AYRIYIZ.BEN ONU ÖZLÜYORUM


#4 ,

bende ablamı gördüm almanyadan geldi cok sevindim ama o anda aaaaaaaaaa diye bagrarak kalktım


#5 ,

Ruyamda ablamı gördüm ama ablam 5 ay önve vefat etti ruyamda sanki ablam ölmemiş ben aslında ablamın mezarına gidyomuşum ordan bir terslik cıkttı biletlerimi saat 16:00 almam lasım ken akşama saat 01:00 akşama kalyorum yanımda da ablamın ikis çöçüklerinin birisin almışım yanıma ve nasıl olyor anlamyorum bir eve gelyorum orda benim ablam yatyor o evde uyuyor ben yanına geldim oturdum ve alamaya başladım elerini öptüm ve kendimçe diyorum ki hiç ölmemiş ablam çürümömüş diyorum hem alyom nem konuşyorum elerini aldı başına kenarına koydu dediki yeter artık alama dedi bana ve önce sinirlendi sonra sarıldı bana bende sarıldım yananınan öptüm ,ve ordan birisi geldi sıyah elbiseli kapıdan bayan tamam artık göme biliris diyor ablamı ama ben ordan napıcamı bilemedim sanki onaylamışım gibi durdum ama diyorum ablam ölmemiş nasıl gömcas diye düşnyorum hale sarılıp ikimis ablam boynun da ,lütfen bunun anlamı ne bilmeyorum yorumun uasarsanız sevinirim teşekür ederim


#6 ,

hayati ruyada ablamla dağa tırmanmak:Şöyle yorumlanır:Yöneticilik,Mülk ve önder zafer bulma ve rahata erme ile tabir edilir.Dağın üzerinde olmak kadri yüce birine yakın olamaya daģı cikarak tepesine ulasmak yuksek bir idarecinin himayesine yahut büyük bir memurivete isaret eder


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...