Rüyada Acı Yemek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada acı yemek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Acı Yemek ruya tabiri ve ruya yorumları acı yemek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyasında acı yiyen bir kimse sevinecek demektir.

Bazen acı yemek aksi ile yorumlanır. Rüyasında acı biber yediğini görmek, eger biberler taze ve yesilse sağlığa, dövülmüş halde kara veya kırmızı biberse, kötü bir haber alacağına delalet eder. acı yediğini görmek, mide hastalığına tutulacagina işarettir.

Rüyada acı bir şey yemek, birden sevinmek demektir. Bir söz veya işiteceği şeyler bu sevince de söylenecek neden olabilir.

Rüyada acı çekmek tam aksi olarak yorumlanır. Duyulan acı büyük huzur ve mutluluğa işaret eder. Ellerdeki acı hissetmek bolluk olarak yorumlanır.

Acıyı hisseden sizseniz; gereksiz yere canınızı sıkacağınıza işaret eder. Acı çeken başkalarıysa, yanlış davranışlarınızın neden olduğu hataları gösterir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Yavru Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

sahneden geçip gittiğimi gördüm.


#2 ,

rüyada acı sarma yiyodummmm


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...