Rüyada Ada Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada ada görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Ada ruya tabiri ve ruya yorumları ada rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada ada görmek, bekarlar için güzel bir aşk yaşıyacağını, evliler için evlilik içi maddi veya manevi sıkıntıyı belirtir. Orta yaşlılar için, iş değişikliğini de belirtebilir. Ada da gezinti, o sırada çok istediği bir işin gerçekleşmiyeceğini, ada da fırtına, üzüntü ve acı yaşanacağını belirtir. Ada da yanardağ görmek, yakınlarınlarınızdan bir kötülük göreceğinizi, adanın batması ise, bir kız çocuğu doğacağını belirtir.

Kayalıklarla kaplı ada yalnızlığa, yeşil ada her türlü hayırlı nimete, üzerinde insanların yaşadığı ada huzurlu ve sonu güzel olan hayata delalet eder.

Kayalıklarla kaplı ada yalnızlığa, yeşil ada hayırlı nimete, insanların yaşadığı ada huzurlu ve sonu güzel olan hayata işaret eder. Bekarlar için güzel bir aşk yaşayacağını, evliler için ise evlilik hayatında maddi veya manevi sıkıntıya yorumlanır.

Orta yaşlılar için, iş değiştirmeyi de belirtebilir. Ada da gezinti, çok istediği bir işin gerçekleşmeyeceğini; ada da fırtına, üzüntü ve acı yaşanacağını belirtir. Ada da yanardağ görmek, yakınınızdaki kişilerden bir kötülük göreceğinize yorumlanır. Adanın batması ise, bir kız çocuğu doğacağına işarettir.

 

Gördüğünüz verimli bir adaysa, giriştiğiniz işlerde başarılı olacağınıza; eğer kuraksa, iş ve aşk hayatınızda birtakım sorunlarla karşılaşacağınıza yorulur.

Rüyada ada görmek; yeni bir iş teklifi veya başka bir öneri alınacağına işarettir.

Rüyada ada görmek; dostlarinin kendisinden yüz çevirdiklerine delalet eder. Rüyada bir adada olup oradan çikmak için hiç bir aracin bulunmadigini görmek, ümitsizlige; adadan bir vapura binip vapurun firtinaya yakalandigini görmek, düsmanlarinin çokluguna; adadan yüzerek bir baska sahile çiktigini görmek, sikintilarindan kurtulup feraha çikacagina isarettir.

Bir rivayete göre ada görmek; argodaki deyim ile dayisi olmayan bir kimse ile yorumlanir. Adaya gitmek istedigini fakat bir araç bulamadigini görmek, bir ise girmek veya bir is istemek için basvuracagi kimseyi tanimadigina ve bu hususta zorlukla karsilastigina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada ada görmek, adada bulunmak veya adaya çikmak, rüya sahibinin ummadigi bir yerde mirasa konacagina isaret eder.

Rüyada ada, yeni bir öneri, iş teklifi, vb olarak yorumlanır. Bir adaya ayak bastığını gören kişinin hayatında büyük değişiklikler olur. Ayrıca hayatında değişiklik yapma isteğini de anlatır.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Ayakkabı Çalınması adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

rüyamda çok güzel bi ada gördüm deniz gördüm gördüğüm yer güya bahama adası oluyormuş tekneyle gidiyordum sonra çıktık ordan yanımdakileri hatırlamıyorum.Daha sonra hamile olduğumu karnımın büyüdüğünü gördüm.


#2 ,

Büyük adaya arkadaşımla birlikte gidiyoruz vapurdan iniyoruz ve nasıl geldiğimizi görmedim ama adanın üst kısmında görüyorum etrafımızda insanlar var ve voleybol oynuyoruz top yere düştüğünde yerde kum olduğunu farkediyorum topu tam elime alırken hava birden kararıyor ve ne yapacağımızı(nasıl döneceğiz diye düşünüyoruz) bilemiyorum böyle bir şekilde uykudan kalktım.


#3 ,

Merhaba yakınlarda bir ortaklık yapmak ve yeni bir işe girişmek üzereyim.İstihareye yattım daha ilk gece rüyamda yemyeşil güzel bir adada birden bir yanardağın patladığını ve simsiyah bulutların yükseldiğini, çok uzakta gibi görünen yanardağın aslında çok yakında olduğunu gördüm.Biz kaçıyorduk ancak siyah gri lavlar hemen yanımıza denize kadar ulaşıyordu. Yorumlarınızı rica ederim teşekkürler şimdiden..


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...