Rüyada Adam Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada adam görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Adam ruya tabiri ve ruya yorumları adam rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada Adam görmekle, Erkek görmek aynı manaya gelir.

Rüyada tanımadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığı, kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıyı, öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanması veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, bir şey almak, ciddi bir hastalığa, iyilik etmek, yakın çevrede bir sıkıntıya işaret eder.

Adama para vermek, cansıkıcı bir dedikoduyu, para almak, emeğinin karşılığı çok büyük bir para kazanılacağını belirtir. Rüyada daha önce tanışmadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığı gösterir.

Erkek adamla kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıyı; adam öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanmasını veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, adamdan bir şey almak, ciddi bir hastalığa, birisine iyilik etmek, yakın çevrede bir sıkıntıya işaret eder. Adama para vermek, dedikoduyu, para almak, emeğinin karşılığı çok büyük miktarda para kazanılacağını belirtir. Adama hakaret, size yöneltilen suçlamalardan kurtulmaya işarettir.

 

Yakışıklı bir erkek adam görmek, mutlu bir hayatınız olacağı anlamına gelir. Çirkin veya bakımsız bir erkek, hayal kırıklığına uğrayacağınızın işaretidir.

Adam, boylu poslu ise destek, temiz pak giyinmiş hoş biri hayırlı haber, üstü-başı pis ise tatsız dedikodu, cılız, solgun bir adam ise umudun boşa çıkmasıdır.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Beslemek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

ben rüyamda bi adamla geziyorum sadece anlamını merak ediyom


#2 ,

ya siyah qiyinmiş adamlar annemi ve bazı kisileri vuruyorlardı bi yandanda köpekleri bizim ustümüze salmışlardı köpekler bize saLdırıyorLardı bu ne anlama qeLiyor ??? açıklar mısn ?


#3 ,

rüyamda eşimle birlikte dağlık bir alanda kaçar gibi koşuyoruz kaçarken birden fazla adamlar bizi görüyor usulsüz konuşmalarını duyuyorum önümüze yosun tutmuş çok yüksek merdivenler çıkıyor o merdivenlere çikıyoruz kaçıyoruz sonra evimde oluyorum divan altına saklanmış kedi ve fare görüyorum kediyi kovalarken kedi bana saldırıyor ama ben yılmadan onunla cedelleşiyorum farede benden korkarak kaçmaya çalışıyor lütfen rüyamı yorumlayınız


#4 ,

ruyamda bayaği kalabalık insan beni dövmeye geliyorlar bendesavunuyorum ve adamlar kaçıyo arkama bi bakıyorum bir yılan beni koruyo ve başka bi olaydada korunuyorum anlamış değilim


#5 ,

rüyamda pencereden dışarıyı seyrediyorum. hava çok aydınlık, güneşe bakıyorum. Daha sonra güneş evimizin içine giriyor, çok büyük değil, ama sarı bir aydınlığı var. yüzümün güneşe yansımış olduğunu görüyorum, şaşırıyorum, aaa.. güneş benmişim diyorum. yorumlarsanız sevinirim.


#6 ,

merhaba ismim murat nasılsınız rüyamı anlatmak istiyorum sık sık rüyamda tanımadığım adamlar görüyorum konuştuğumu veya konuşmadığımı hatırlamıyorun bazen tanımadığım bayanlarda görüyorum çok enterasan yorumlarsanız sevinirim


#7 ,

Mrb.Ben rüyamda az tanıdığım bir erkek kişiyi gördüm daha doğrusu rüyada onu hissetim.Karanlıklar içinde belli belirsizdi.Ve çok temiz su akıyordu nehir gibi yerden bu rüya da karanlık olması biraz kötü ama su çok berrak olması iyi bunu en iyi şekilde nasıl yorumlarsınız.


#8 ,

rüyamda bir balık adam gördüm.vücudu balık sadece yüzü insandı ve tanıdık iyi bir film artisinin yüzüydü.Ben bu artisin filmlerini çok beğeniyor kendisini de çok efendi buluyorum ama yakınlarda onunla ilgili hiç film izlemedim düşünmedim de.Bir üst geçitten geçerken yerde sürünen bir balık görüyorum ve yaklaşınca yüzünü farkediyorum. Bu insan sanki benim hayatımıe onu önemli parçası gibi hissediyorum.Yere eğiliyorum gözlerim dolu dolu yüzüne dokunuyorum ve onu öpüyorum.Bu rüyayı sabaha karşı gördüm ve gerçek gibiydi.Çok etkilendim acaba ne anlama geliyor.


#9 ,

ben rüyamda iki genc erkek tarafindan takib ediliyodum.pesimden kosuyolardi. bi binaya kactim bi an aralarindan birisinin elinde silah vardi benim ben adami bikere vurdum ama ona bisey olmadi sonra bi kapidan iceri girdim sanki cok zengin biri oturuyodu orda. ordakiler bana yardim edip kapiyi kilitlediler cok ilginc tuhaf bi rüyaydi devami var ama pek hatirlamiyorum sadece bitanesini oda o girdigim evin sahipleri bana bi oda verdiler aksam yanima bi adam yati sonra bi kadin gelip ona yatagimdan hemen cikmasini söyledi. bu nedemek anlamiyorum


#10 ,

rüyamda çok yorgunum gerçek hayat ta da öyleydi uyudum neyse uyuyorum ama uyandığımda yer değiştir mişim yani evin koltuğunda uyuyorsam yerde bir yerde uyanıyorum korkarak çığlıklar atarak kapı kapalı açıyorum abim ve tanımadığım adam var sonra birşeyler oluyor adam ile konuşuyorum ben nesıl buraya geliyorum diyorum birşey söylemiyor galiba geçiştiriyor sonra adam bana sarılıyor tam hatırlayamıyorum adam saçımı okşuyo yanağımı okşuyor ben rüyamda kendimden geçiyorum daha sonra gerçek hayatta uyanıyorum ama hemen yine uyuyorum yine o adamı görüyorum bu sefer hiç korkmuyorum adama bende sarılıyorum ona güvenebileceğimi biliyorum beni yanağımdan öpüyor gögsüne sarılıyorum başımı koyuyorum haaa uynmadan önce annemin evinde oluyorum yatak toplamada yardım ediyor ve şu an korkuyorum kafam karıştı ve evliyim 17 buçuk yaşındayım yardımcı olursanız sevinirim lütfen


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...