Rüyada Adres Vermek Sormak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada adres vermek sormak ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Adres Vermek Sormak ruya tabiri ve ruya yorumları adres vermek sormak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada birisinden bir adres almak veya birine bir adres vermek, bu günler içinde akraba ve dostlarınızı ziyaret etmeniz gerektiğine işarettir.

 

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Otobüs Kullanmak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

selamaleyküm.. ben rüyamda bizim evimizi gördüm.. evimizde ben en büyük abim ve ortanca abim vardı.. onlar bana soğuktu..yerde benim için bi bayan tarafından hediye olarak gönderilmiş olan bir seccade vardı.. yerde serili olan seccadeyi elime alıp arkasını çevirdim.. ve ismini daha önce bildiğim hafız olan bir kızın hafız T.K diye adı yazıyordu ve ismin yanında da bir şiir yazıyordu.. şiiri okumaya çalıştım ama olmadı.. hayırdır inşaAllah yorumunu yazarsanız sevinirim..( Not: BEN HER YATTIĞIMDA AYETEL KÜRSÜ OKUYUP RABBİMDEN NASİBİM OLAN KIZI BANA GÖSTERMESİNİ VE YAHUT ONDAN Bİ İŞARET GÖSTERMESİ İÇİN DUA EDİYORDUM..) bana kalırsa duama icabiyet var.. ama işin ilginç yanı bu hanımla aramız fena bozuldu..yorum sizden..


#2 ,

Selamunaleyküm, ben Almanyada yasiyorum ve 25 bes yasinda bekarim. Rüyamda Sehit Rahmetli Muhsin Yazicioglunu gördüm. At arabasinda oturuyor ve bir zoplum olan yere gelliyordu. Muhsin Yazicioglu oldugunu kafa arkasindan gördüm, hafif yan bakiyordu biyiklarindan ve yüzünden Muhsin yazicioglu oldugunu anladim, lakin Muhsin Yazicioglunun önüne gectigimde baska bir Adam olmustu... Bu Rüyanin anlami ne olabilir?
simdiden Tesekkürler ve saygilar


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...