Rüyada Ağız Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada ağız görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Ağız ruya tabiri ve rüya yorumları ağız rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Hasta olan bir kimse, ağzının büyük ve güzel olduğunu görse, o hastanın selamet ve hayatına delalet eder.

Ağız, ölüme, hayata, söze, meskene, kaba, hamama, değirmene, mahzen ve sandığa, zevceye, içine su dökülen çukura, isteğe, tehlikeli yerlere, mabede, rızka, sanata ve hidayete delalet eder.

Ağaç, içine giren şeyleri yuttuğundan ve belirsiz kaldığından su dökülen çukura, bütün maksatlar kendisiyle anlatıldığından maksada, ona giren şey onda helak olduğundan tehlikeli yere, temiz bir yer olduğundan mabede, hayatını idame ve hareketini sağlamak için rızıklandığından rızka delalet eder.

Ayrıca rüyada ağız görmek, hamile kadının doğum yapıp kurtulmasına da delalet eder.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Yuvarlama Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

bacaklarım aniden küçük sivilcelerden büyük yaralara dönüştü yaralar gözmüş gibi açılıp kapanıyordu bende hastanedeydim muayene sıramı bekliyordum uykusuz ve sersem gibi dolaşan doktor vardı hastalar onla dalga geçiyordu ben üzülüyordum elime filim çektirmem için kağıtlar verildi bunların yorumunu bekliyorum


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...