Rüyada Ahır Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada ahır görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Ahır ruya tabiri ve ruya yorumları ahır rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada bir ahır görmek geçici bir süre için çevrede şöhret olmaya yorulur.

Cambazhane veya beylik ahırı görmek, çok çalışmanın karşılığının alınmasına; ahırda yumurta bulmak, herkes tarafından sevilip sayılmaya işarettir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Lastik Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Boş bir ahır, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya işarettir. Hububat ve hayvanla dolu bir ahır, bolluğun, bereketin, mutluluğun ve zenginliğin işaretidir.

Rüyada bir ahirda bulundugunu gören kimse, tövbe etmeli ve yaptigi islerden dolayi pismanlik duymalidir.

Hububat, buğday, birçok sağlıklı hayvanla doluysa, bolluğun, bereketin simgesidir. Boş bir ahır, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya işarettir.

Bir yerde topluca görülen sığır cinsi hayvanlar besili iseler bolluğa, zayıf iseler kıtlığa; katır görmek uzun emele, eşek görmek mutluluk ve hoş geçime delalet eder.

Boş ahır, kişinin beklentilerinin bir süre daha gecikmesiyle tabir edilir.


#2 ,

rüyamda bir ahırda oldumu gördüm ve içerde birtane besili hayvan ama dişimi erkkmi çözemedim göyüs bölgesinden şarıl şarıl kan akıyordu ve korktum uyandım sonra tekrar uyudum yine ahırdayım bu sefer dışarı çıkıyorum bi bakıyorum kalabalık insanlarla dolu omuzlarında birtane cenaze herkes ağlıyo çok koktum ve yorumunu sizden bekliyorum teşekür ederim


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...