Rüyada At Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada at görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri At ruya tabiri ve rüya yorumları at rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada At Görmek; makam ve rütbe, yolculuk ve düşmana galip gelmeye delalet eder. Kuyruğu, yelesi ve ayakları kızıl olan at dindarlıktır.

Bolluğun, bereketin, zenginliğin simgesidir. hayatta çok başarılı olacağınız ve hayatınızın aşkını sonunda bulacağınız anlamına gelir.

Bereketin ve bol kısmetin işaretidir. Sağlıklı bir ata bindiğinizi gördüyseniz yaşamda çok başarılı olacağınız ve hayatınızın aşkını bulacağınız anlamındadır.

Ata binen bir kimsenin isteği hemen yerine gelir. At görmek her türlü sıkıntının sona ereceğine, güzel günlerin başlayacağına işarettir. Atın öldüğünü görmek ise iş ve evle ilgili sorunlar yaşanacağına işaret eder. 

At, güzel evdir. Beyaz at düşmana galip gelmeye, Siyah at saltanat, ululuk, devlet ve dünyalığa, Bekarın kısrağa binmesi asil ve zenggin bir kadınla evlenmesine, Beyazı siyahına galip olan at ile kızıl kısrak, neşeli, dindar kadına delalet eder. Birçok ata sahip olan meslektaşları ve akranları içinde sivrilir.

Rüyada herhangi bir şekilde at görmek, iyiye işarettir. iş hayatında yükselme, aşk hayatında iyi gelişmeler, maddi ve manevi isteklerin yerine gelmesine işarettir.

 

Rüyada herhangi bir şekilde at görmek, iyiye işarettir. iş hayatında yükselme, aşk hayatında iyi gelişmeler, maddi ve manevi isteklerin yerine gelmesi demektir. Ama ölü at zarara ve yakın zamanda ölüme; bağlı at mevkiinin değişmemesine; at satmak kavgaya; at dövmek hapse girileceğine,suda at dedikoduya işarettir.

Ata binen kimsenin hanımı hamile ise oğlu olur. Kuyruk tüyü gür olan at evlat ve akraba çokluğuna, Atın bir tarafa doğru sıçraması, binen kimse için bir işe ya da düşünceye meyletmeye, Melez at izzet ve şerefe, yüksek rütbeye yahut asil bir evlada delalet eder. Çift kanatlı ata binen ya dünyalığa ya da saltanata kavuşur. Siyahata binen karsız bir yolculuğa çıkar.

Kendi zayıf atını güçlü bir atla değiştiren kötü halden iyi hale; bunun aksi olursa, diğer hale duçar olur. Bir atın terkisine binen birinin vekili olur ya da onun meslek ve meşrebini devam ettirir. Bir yerleşim alanına topluca giren başıboş atlar şiddetli yağmurdur. Terkedilmiş yılkı atları devlet ve saltanatı sona eren insanlara, yaşlı ve düşkünlere delalet eder. At tersi şerefli bir kimseden maldır. Bu tersi süpürmek, böyle bir kimseden mal edinmek, At tersi üzerinde oturmak akrabaları cihetinden mal elde etmektir.

Rüyasinda kırmızı ata bindigini gören serefe ulasir fakat biraz hüzünlenir. Kula at; hastalik ile tabir olunur. Kula ata bindigini gören hasta olur. Eger bindigi disi tay ise hastalikli ve hazin tabiatli bir kadinla evlenir. Kir at hayir ve berekettir. Eger bindigi disi tay ise güzel ve iyi ahlak sahibi bir kadinla evlenir. Ablak yani demiri kir renginde bir at görmek söhretle tabir olunur.

Rüyada at görmek murattır. Tabirciler atin rengine göre rüyalari yorumlarlar. Yagiz yani siyah at büyüklük ve maldır. Kirmaniye göre: doru renkli ata bindigini görmek, kuvvetin fazlaligina, doru taya bindigini görmek de zengin bir kadinla evlenmege isarettir. Al at dinin kuvvetine ve devlet tarafindan verilecek mal ve itibara delildir.

Rüyasinda demiri kir renginde ata bindigini gören halk arasinda hayirla ün yapar. Demiri kir ve alni akitmali bir hayvanin üzerine binmek istedigini görmek, Büyük bir kimsenin islerine karisacagina, demiri kir bir ati olup bunu baska bir renge boyadigini görmek hayra delalet eder.

Ebu Sait El-Vaize göre: demiri kir at ve beygir görmek ve binmek öteki renklerden daha asagi tabir olunur. Çünkü kiymetinde diger renklerdeki hayvanlardan daha ucuz ve itibarsizdir. Demiri kir ata binmis oldugunu gören her isinde zorluga ugrar.

Bir baska rivayete görede: Rüyada ata binmek, gerçekte ata binen kimse için, serefli mertebeye nail olmaya ya da bir seyahate çikmaya isaret eder. Rüyada taya binmek, bekar kimse için, iyi ve zengin biri ile evlilik yapmasina veya bir ev sahibi olacagina isarettir.

Rüyada genç ve iyi bir cins at görmek, rüya sahibinin iktidarinin artmasina, rizkinin çogalmasina beyazimsi gri renkli bir at görmek, kazançli islerin pesinden kosmaya koyu kirmizi veya kül renginde yasli bir at görmek ise, islerin bozulmasina isarettir. Rüyada boz renkli bir ata bindigini gören kimse, düsmanlarini maglup eder. Siyah ata bindigini gören kimsenin seref ve itiban, mevkisi yükselir. 

Huysuz ve azgin ata binmek, rüya sahibinin hilekar ve yalanci bir kimse ile iliski kurmasina ve bundan ötürü ve ondan zarar görmesine isaret eder. Egersiz bir ata binmek, rüya sahibinin giristigi islerden olumlu neticeler elde edemeyecegine isaret eder. Rüyada bir at öldürdügünü gören kimse, mal ve paraya kavusur. Bir at tarafindan isirildigini gören kimse, herkes tarafindan saygi görür.

Ölmüs bir at gören kimse, seref ve itibara kavusur. At eti yedigini görmek, rüya sahibi için iyi degildir. Attan düstügünü gören kimse, para kaybina ugrar ya da sagligi bozulur. Rüyada at sattigini gören kimse, ya birisi ile kavga eder veya aile hayatinda geçimsizlikler olur. Pazardan bir at satin aldigini gören kimse, eger memursa, hizla terfi ederek yüksek mevkilere nail olur. Erkek at iktidar ve güçtür. Disi at ise, serefli bir kadindir. Bir kisraga bindigini veya satin aldigini gören kimse, serefli bir kadinla evlenir. Eger rüya sahibi evli ise, ya da evlenme niyetinde degilse, o zaman büyük bir araziye nail olmasina isaret eder.

Bir baska rivayete göre ise; Rüyada yaninda at oldugunu gören kimsenin rizkinin genis olmasina ve düsmanina galip gelmesine delalet eder. Ata binmeye layik olmayan kimsenin rüyada ata bindigini görmesi, izzet ve makam sahibi olmasina delalet eder. Erkek ata bindigini gören kimse düsmanindan korunur.

Rüyada taya bindigini görse, o kimsenin güzel bir çocugu olur. Semer vurulmus bir hayvana bindigini gören kimse, ne fakir, ne de zengin, orta halli olarak yasar. Bekar olan kimse kisraga bindigini görse, hanimefendi, zengin ve asilli bir kadinla evlenir. Asil olan asilsiza nispetle sereflidir. Bazen de at, güzel yapilmis eve delalet eder. Kir at, düsmana galip gelmektir.

Yele ve kuyrugu kizil ve dört ayagi sekil san at, takva ve dindir. Bir kimse, yelesi ve kuyrugu siyah ve diger yerleri kizil bir ata bindigini görse, bazen raki içer. Çünkü vasfi yapilan at manasina gelen kümeytu kelimesi, içkinin isimlerindendir. Bir kimse baskasinin atina binse o kimsenin mertebesine yükselir. Yahut o kimsenin adetini isler, özellikle mezkur at meshur ve bilinen at, rüyayi gören de ona binmeye layik olursa. Kisrak at, zevcedir.

Tekrar binme niyetinde olmayarak disi attan indigini ve gemini çikardigim gören kimse, hanimini bosar. Tekrar binmek niyetiyle bir isi için atindan indigini ve atinin egerinin de yaninda oldugunu gören kimse ise haniminin hayizli olusu sebebiyle ondan nefsini menetmesine delalet eder.

Eger baska bir kisraga binmek üzere mezkur attan indigini gören kimse, hanimi üzerine baska bir kadini daha nikah eder. Yahut ikinci atin kiymeti nispetince bir cariye alir. Eger kisraktan indigi zaman nefret ederek arkasini dönüp yürüse yahut indigi zaman yere kan olarak sidik etse, o kimse hanimindan ayrilarak zina ile mesgul olmasina delalet eder.Halis kizil kisrak, dindar, neseli ve söhretli bir kadina delalet eder. Alaca kisrak, güzellik ve mal ile meshur bir kadindir.

Her tarafi, yelesi ve kuyrugu kizil olan kisrak, neseli, sevinçli bir kadindir. Beyazligi siyahligindan çok olan at, dindar bir kadindir. Bir kimse egersiz ve gemsiz bir kisraga bindigini görse, ahlaksiz bir kadinla evlenir. Yahut sebati olmayan bir isi üzerine alir. Atlardan ve üzerine semer vurulan hayvanlardan beyazligi siyahligina galip at, velayet? delalet eder.

Beyazligi siyahligindan fazla olan ata bindigini gören, dindar bir kadinla evlenir.

Hayvanlarin siyahi izzet ve sereftir. Kendisi sari, yelesi ve kuyrugu kizil olani, matem veya gelin için toplanmis birtakim kadinlara delalet eder. Bazen de bu rüya deve üzerindeki yüklere delalet eder. Bir kimse birtakim atlara malik oldugunu veya onlari otlattigini görse, arkadaslari arasinda makbul olur.

Rüyada görülen at, bahadir, tüccar, sanat ve ticaretinde ferasetli olan erkek yahut bir çocuktur.

At, ortaktir. Bir kimse kendi yaninda veya evinde bir atin telef oldugunu görse, bir insanin vefatina delalet eder. Alni beyaz ve dört ayagi sekil bir ata bindigini ve ata binmeye de layik bir elbise ile bir seyi talep etmek için yavas, yavas yürüdügünü görse, o kimse halk arasinda izzet ve serefe yahut saltanat ve mürüvvete erisir ve kötülük yapmak için düsman ona yaklasamaz.

Eger .bindigi at siyah olursa, o kimsenin kiymeti ve serefi büyük, devlet ve saltanati siddetli ve; kuvvetli olur. Çünkü siyah at, mal, devlet, saltanat ve ululuktur. Bindigi atin yelesi, kuyrugu ve sair yeri kizil olursa, o kimsenin bos islerle ugrasma, oyun, kan dökme ve kavga gibi seylere meyli ve hevesi olurKati ve sert basli olup binicisi durdurmak istediginde durmayan at, deli bir kimsedir. Yürütülmek, istendigi zaman duran at, bir isi benimsemeyip tembel olan ve islerinde tembellik gösteren insana delalet eder. Atin altinin ve kuyrugunun beyazligi, saltanatin sereflisidir.

Atin izansizi ve hareketinin azligi, sultan için harbe ve elinde bulunan seyin azligina ve düsmaninin ona zafer bulmasina delalet eder. Atin kuyrugunun killarinin çok olmasi, rüya sahibinin evlat ve akrabasinin çokluguna delalet eder. Atin kuyrugunun kesildigini gören kimse, ölür ve kendisinden sonra geriye bir seyi kalmayarak ismi unutulur. Atin kuyrugu kökünden kesilmis olursa evlat ve akrabalari kendisinden önce ölür. Sultan olan bir kimse, atinin kendisiyle çekistigini görse, tebaasindan birisinin sultana karsi çikmasi ve isyan etmesine delalet eder.

Eger rüyayi gören tüccar ise, ortagi ona isyan eder. Ve onun aleyhinde bulunur. Atin siçramasi, bir hususta meyletmeye, bir tarafi tercih etmeye, ihtiyacina tezce ulasmaga delalet eder. Bir ati sevk ettigini gören kimse, serefli bir adama hizmet etme arzusunda bulunur

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Reyhan Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

rüyamda saçlarım ıslaktı açtığımda bir tutam saçım döküldü. çok üzülüyordum. ayrıca kanser olduğumu ve yenebileceğimi düşünüyordum. sırtımda ve kolumda kanser olduğum için is gibi siyahlıklar ilerliyordu. lütfen cevaplayın çok etkisinde kaldım bu rüyanın.


#2 ,

Rüyamda bir sürü kızıl at errafımda geziniyor koşuyor. Ama ben çok üzgünüm babamın kanser olduğnu duymuşum ve rüyada at görmek kötüdür babam ölecek diye sürekli ağlıyorum. uyudum uyandım sabaha kadar aynı atları gördüm ve çok etkilendim.


#3 ,

ruyamdabesıhanem hayvandöluvebırde kıratımvar atahırda boşandı bahcemde koşuşturduvesonra kactı


#4 ,

rüyamda beyaz bir at beni kovalıyordu tüm insanlar kaçıyordu bende ordaki insanların arasına giriyordum ama yinede o beyaz at bana geliyordu
beyaz at görmek ne demek ?*??*******????????
lütfen cvp yazın en kısa zamanda


#5 ,

Rüyamda kardeşimle ata biniyorduk her ikimizin atıda çok hızlıydı va sağlıklıydı ben ata bindiğim için çok mutluydum çünki hiç binmemiştim. Ama eğerin üstünde duramıyor sürekli atın arkasına doğru kayıyordum.Düzeliyor sonra tekrara aynı yere geliyordum ama at çok hızlı ve sağlıklıydı bende sevinçliydim


#6 ,

Rüyamda ablamla beraber beyaz üzerinde siyah benleri olan bir ata binip gidiyorduk. güzel bir at idi ve semeri vardı ve biz yerden çok yüksrkte idik.Atın boynu ise süreki yerde idi ve birsyley yiyerek gidiyordu bu yüzden bende düşeceğimi sanıp korkuyordum ama uyandım o sırada.


#7 ,

kardeşim sana bi tavisiye BUTUN GÖRDUĞUN RUYALARI HAYRA YOR .İKİNCİSİ KÖTÜ RUYA ANLATILMAZ PEYGAMBERİMİZ KÖTÜ RÜYA GÖRDUĞUNUZDE SOLUNUZA ÜÇ KERE TÜKÜRÜN VE ÜÇ İHLAS BİR FATİHA OKUYUN VE KİMSEYE ANLATMAYIN DEMİŞ ANAHTAR KELİMELERİ BUL RÜYA TABİRLERİNDEN MESELA -SAÇ- GÖRMEK ...DAHA SONRA BESMELE ÇEK KENDİN Bİ YORUM GETİR BENCE SAÇININ DÖKÜLMESİ ALLAHIN İZNİYLE SIKINTILARININ GİTMESİNE VUCUDUNDA GÖRDUĞUN RAHATSIZLIK HAYIRLI VE SIHHATLLİ UZUN BİR ÖMRE İŞARETTİR ,,UNUTMA HERŞEYİ VE HERŞEYİN HAYIRLISINI ALLAH BİLİR ,SEN NASIL İSTERSEN O GÖNLÜNE GÖRE VERİR,,,DERLERKİ RÜYALARINIZI HAYRA YORUNUZ,,,SEVGİLER ,,,


#8 ,

Ruyamda ilk Once Bir Ucak Gordum Ucak Gozumun onunde dustu Ama Hic Birsey Olmadi Sonra Ben Ucagin Icine Girdim Ve Hic Korkmuyordum Normalde Cok korkmama Ragmen Pilotun yanina oturup Herseyi Izliyordum Sonra ucagin icinden Bir Suru Kavhe Rengi Atlarin Kostugunu Gordum Ve Ucakla Beraber O Atlarin UStunden Uctuk Ucaga Goren Atlar Daha Da cok Hizlaniyordu Ve hep Ayni Renk Atlardi Ben Atlari Cok Sevmistim Bu nedemek Oluyo Acaba Yorum YAzarsaniz Cok sevinirim Tesekurler ....


#9 ,

Rüyamda Beyaz bir atı, Dana adağımın yerine kurban ediyordum. Ama at kesilene kadar çok uysal idi, sonra kafasını kasap kesti, kalkmak istedi, kanı aktı, sanırım can çekişti.


#10 ,

rüyamda birkaç at gördüm bana doğru geldiler.kızıl atlardı ama yeleleri beyazdı.eşime bi atlara bakalım nereye gidiyoruz dedim eşim kolumdan çekti izizn vermedi...


#11 ,

rüyamda 3 tane at vardı büyük ondanbiraz küçük ve tay vardı kardeşimle çamurlu ve trafiğin oldugu bir yoldayız atları itekliyoruz ama gitmiyorlar ondan sonra üçüde yere düşüyor ve biz öldü sanıp başka yere gidiyoruz döndüğümüzde üçüde dirilmişti ve biz yola devam ediyoruz yorum bekliyorum lütfen


#12 ,

ben bu gece hic bilmedigim bir eve girdim ve orada esimin akrabalarıyla karsılastım orada sohbet oluyomus hizmet etmek icin kalktım esimin yengesi namazını kıl dedi ama hangi vaktin namazı oldn bilmiyorum sonra namazımı güzelce eda ettim orada mutfaga girdim oldukca karısık bi mutfaktı orayı duzenledim bulasıkları yıkayıp o evden ayrıldım ama o eve girmeden önce evin bahcesindede bayaa kalabalık erkek toplulugu yerde uyuyolarmıs
epsi beni görünce ayagı kalktılar cok sasırdım acaba bunlar sehitler olabilirmi tesekkürler


#13 ,

selamın aleyküm...rüyamda mekke yada medinedeyim ve büyük bir caminin balkonundayım ve hacılar var camid eben ise boş boş etrafa bakıyorum ve bir ses duydum ve bir kol uzandı yanımdan ve bana gördünmü orda duran peygamber efendimiz ben ise osese karşılık olarak onu buzamana kadar gören olmadıki dedim ve bak şimdi eline mikrofonu aldı dedi işret ettiği yere doğru baktım ve hacılara bir şeyle r anlatıyor işte o peygamber efendimiz dedi ve baktımki yanında iki ak sakallı mubarek zat daha ve mubarek efendimiz s.a.v hacılara birşeyler anlatıyor o nur yüzü ve etrafındaki nurları gördüm sanki ve sesi okadar büyüleyiciydiki rabbim herkez e nasip etsin bunu yorumu nedir selamlar..


#14 ,

Rüyamda annemle sokakta yürüyorum öndeki araba duruyor yol kapanıyor sinirlenip arkadan dolaşıyorum annemide çağırıyorum arkada beyaz minübüs ve üzerinde havada asılı kahverengi bir at görüyorum atnın altından geçiyorum annemede at pisliği olmasın dikkat et diyerek geçiyoruz. bunun yorumu nedir çok merak ettim pek iyi günler yaşadığım söylenemez.


#15 ,

ruyamda at sürüsü gördüm ama içinde birtanesi vardıkı sol arka bacagıyla ön sag bacagı yoktu atın rengide koyu kırmızıydı


#16 ,

evime giden yolun ara sokaklarına giriyorum,gündüz saatleri ama hava kapalı.yolda araba yok.yerde ölü atlar war dişimi erkekmi bilmiyorum.bembeyaz atlar,ama kirlenmişler griye dönmüş renkler,kimisinin boynuzu var bitane.Hepsininde dizlerinden aşağısını kesmişler kimisinin kafası ters dönmüş.çok korkunçtu yardım edemiyodum ama hiçbirine.kimse bi yorum yapamadı lütfen bunun anlamını biri bana açıklasın.


#17 ,

rüyada ata yem vermek ne anlama geliyor?
gördügüm at benden kücüktü ama sonra birden büyüdü ve ben onu sekerle besledim
anlami nedir?


#18 ,

ruyamda beyaz çok uysal çok güzel bi ata biniodum.atı çok sewiyodum oksuyodum.atın üzerınde duruyodum bazende yuruyodu at.ruyamın bır kısmındada annem wardı.benım fotoğrafımı çekıyordu atın üstündeyken.


#19 ,

Ruyamda erkek arkadsim bana kahwe rengi bir at hediye ediyor cok sewiniyorum fakat annem onu bir merkze weriyor ewde bakamicagimiz icin ben yerini buluyorum atimi buluyorum fakat atlarin odasi ayak bilegfim kadr su yani hawuzdalar biniyorum hawuzda ustune we kosuyorr benimle biara konustuunu duyuyorum bunlar ne anlama geliyor acaba bide bikac gundur erkek arkadismla ayrildik goruyorum


#20 ,

rüyamda saçlarımı kızıl ve ıslak gördüm, ben kumralım. rüyamda saçlarımın röflesini yeniletmeye gitmişim ama ama bakıyorum saçlarım kızılve ıslak neden kızıl yaptılar acaba diye düşübnürken uyandım. aynı rüyayı başka biri daha görmüş, sitelerde ararken rastladım. teşekkurler


#21 ,

ruyamda ata binmis takim elbiseyle benim pesimden gelen bir genc adami gordum yaninda ise bir gelin ,gelinin cok guzel oldugnu biliyorum ama yuzunu goremiyorum.cok korkuyordum durmadan kaciodum lutfen bunun ne anlama geldigni bana soyliyebilirmisiniz . cok etkisinde kaldim


#22 ,

Rüyamda ata binmiştim. Dağdan dağa tur atıyorduk.. At çok hızlı koşuyordu. Rengi siyaha yakın koyukahverengiydi.....


#23 ,

BEN RÜYAMDA ATIN ÇİFLEŞTİĞİNİ GÖRDÜM BU NE ANLAMA GELİYOR.BİRDE AT BENİMLE KONUTU BENİ SIRTINA ALDIĞI GİBİ ÇOK HIZLI KOŞTU BİR VİLLA NIN BAHÇESİNE BIRAKTI ATI RENGİ KAR BEYAZIYDI BUNUN CEVABINI VERİRSENİZ SEVİNİRİM.SAYGI VE SELAMLARIMLA.


#24 ,

Merhaba,
Rüyamda ailemle birlikte bahçeye gidiyor ve oraya siyah bir at ve bir de çoban köpeği götürüyorduk. At köpeği görünce saldırmaya kalkıyor ve köpek kaçıyor, sonra kendini kaybetmişcesine başka köpeklere saldırıyor ve çiftleşmeye çalışıyor. Hatta arada kaçan 1-2 insan da görüyorum. Bir türlü durduramıyoruz ve sonunda en baştaki köpeğe bahçedeki evde saldırıyor. Bundan sonra at halsiz, cılız ve hasta bir ata dönüşüyor. Annem ata acıyıp onu kucaklıyor ve uzaklaştırıyor. Bu rüyadan önce de sahurdan sonra sürekli uyuyup uyanıyordum ve aralarda yemek yiyerek ya da sakız çiğneyerek orucumu bozduğumu görüyordum ve kaygıyla uyanıyordum. Bu rüyaların yorumları nelerdir ve birbiriyle alakası var mıdır? Cevabınızı bekliyorum ve teşekkür ediyorum.


#25 ,

Ben rüyamda çok iri, genç bir ata binmiştim, atın o kadar uzun bacakları vardı ki etraftaki köpekler saldırmaya korkuyorlar ve ağaçlık alanda ağaçların arkasına saklanıyorlar; bazılarının ağaçlara bağlı olduğunu gördüm… hepsi korku ile bakıyorlardı bana… Hayır olur inşallah…


#26 ,

SELAM,
RÜYAMDA, GENİŞ BİR DÜZLÜKTE DURDUĞUMU VE ONLARCA MİDİLLİ ATININ KOŞARAK GELDİĞİNİ GÖRDÜM ÜZERLERİNDE EĞERLERİ VARDI. KOŞARAK GELİP HEPSİ BANA BAKMAYA BAŞLADI. SURATLARI ÇOK GÜZELDİ. ANLAMINI ÇOK MERAK EDİYORUM.
TEŞEKKÜRLER.


#27 ,

ata ile köprünün üzerinden gidiyordum. köprü çok dardı,ama direkleri çok kuvetliydi, atın üzerindeydim,atla beraber altından geçen dereye atladık.
TEŞEKKÜRLER ANLAMINI BULDUK


#28 ,

AT YERDE YAN YATIYORDU VE BEN ONA KENDİ VÜCUDUMDA BULUNAN ATEŞLE CANLANDIRMAYA ÇALIŞIYORDUM HAYIR OLR İNŞALLAH


#29 ,

rüyamda bembeyaz bir at denizin uzaklarından beri bana geliyordu bende denizin kıyı taraflarında bir şeyin üstünde yanımda da biri var onu bekliyordum ama at çok güzledi sadece bembeyazdı biraz zor geliyordu sudan dolayı sonra bir köydeydik o at da evin avlusundaydı akrabalara gösteriyordum hayırdır inşallah


#30 ,

ben rüyamda hiç tüyleri olmayan yavru ağzı renkli siyah gözlü bir at ve ona bakan yeni doğmuş bir tay gördüm at ve tay son derece sakin bana bakıyorlardı tertemiz görünüyorlardı.hayırdır inşallah


#31 ,

rüyamda kahve rengi parlak çok güzel bir at gördüm ben nereye gitsem arkamdan geliyordu ama ben atan çok korkuyordum normaldede hayvanlardan çok korkarım ben atı itiyorum bir insan gibi gelip başını bana yaslamaya çalışıyor ama ben hep kaçıyom ata evin içinde bende telefonda sevdiğim kişilen konuşuyorum atın korkusunda ne dediğinide anlamıyorum ve bana şu lafı söyledi anladığın tek şey evlenirmisin benimle diyor ben çok şaşırıyorum çünkü hiç beklemedğim bir teklif sonra ben bir odaya girip kapıyı kapatım gerisini hatılamıyorum...


#32 ,

rüyamda kahve rengi parlak çok güzel bir at gördüm ben nereye gitsem arkamdan geliyordu ama ben atan çok korkuyordum normaldede hayvanlardan çok korkarım ben atı itiyorum bir insan gibi gelip başını bana yaslamaya çalışıyor ama ben hep kaçıyom ata evin içinde bende telefonda sevdiğim kişilen konuşuyorum atın korkusunda ne dediğinide anlamıyorum ve bana şu lafı söyledi anladığın tek şey evlenirmisin benimle diyor ben çok şaşırıyorum çünkü hiç beklemedğim bir teklif sonra ben bir odaya girip kapıyı kapatım gerisini hatılamıyorum...anlamını çok merak ediyorum hayırlısı inşallah


#33 ,

rüyamda 3 tane kahverengi at gördüm 2 at yanımdan direk geçtiler ama bana çok yakınlardı bana bişey yapmadılar 3,at benim üzerime gelmeye başlladı ben kaçtım o kovaladı bunun yotumu acaba nedir teşekkürler


#34 ,

Selamun aleykum arkdaşlar Bugün kü rüyamda sevgilim beni aldattığını gördüm çok etkilendim artık birine sarılmak istiyorum dokunmak istiyorum diyordu biz birbirimizden uzağız bu nereye kadar felan diyordu çok etkilendim bi acayip oldum.Diğer bir rüyamda at gördüm at çifliğinin içindeydim hepsini özgür bırakıyordum bi ata binmiş konusuyordum bu at rüyasını 2 3 keredir görüyorum diğer rüyada ise atla sevdiğim kızı alıyordum bi ağacın altındaydı ata bindirip evimize götürüyordum. Varsa yorumunu bilen lütfen yardım etsin


#35 ,

merhaba rüyamda atlar koşuyodu ve ben altında kalıyodum atlar beni 3 kere tepeledi ama canım hiç acımadı karşıdan karşıya geçmeye çalışırken atsürüsü tarafından oluyodu bu olay yorumlarsanız sevinirim


#36 ,

rüyamda kocaman beyazımsı gri renkte 5 atın beni kovaladıgını gördüm koca bi ağacın arkaına saklanıyorum ama 5ide birbirine baglı oldugu için cok hızlı hareket edip beni yakalayamaıyorlar o koca koskoca karmaan corman dalları olan o agaca hızlı bı sekılde tırmanıyorum atlar bana dogru atlıyolar fakat ulaşamıyolar sonra gidiyolar bnde bi evin bahçesindeyim bi aslan görüyorum yelesi yok ama ilk once korkuyorum sonra bana yardım etmek istedıgını anlaıyorum sırtına biniyorum sankı hava yağmurlu gıbı karanlık hıphızlı sokakların arasında koşuyo en sonunda taa uzakta yıne o beyazımsı ama gri gıbı olan atlardan ıkısını göruyorum aslan beni onlara götürmeye çalışıyor cok korkuyorum. anlamı nedir acaba rüyamin bilenler varsa yorum yapsınlar lütfen teşekkürler


#37 ,

rüyada çocuklarımı kaybettim onları ararken hiç tanımadığım erkek kadınlarla karşılaştım sonra kayalıkgağları gördüm bir dağdan öbür dağın tepsine bakıyordum çocuklarımı arıyordum ve ay yere inmiş ama çok büyüktü dolun aydı güneşgibi parlıyordu kıyamet kopacak herhade diyip milletler kaçışıyordu gecenin karanlığını ay bildin parlak güneşgibi ortalığı güneşten bile daha aydınlık yaptı heryeri
ensonunda çocularımı bildum eski evler sanki savaş yeri gibi harabe gibi evler vardı ama bizim deyildi rüyamı yorumlarsanız size minnetkar kalırım şimdiden teşekkürler
havva AKBULUT


#38 ,

ben rüyamda 3 at gördüm biri siyah saldırgan normal bir attı diğeri beyazve kırmızıya yakındı metroya bağlıydı anlamını öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim...


#39 ,

genelde her kes,n rüyası aynı gibi. bende ruyamda bi atın beni kovaladığını gördüm. açıklamalarda tam olarak aradığımı bulamadım. bunun net bi açıklaması varmı. bilen söylesin lütfen .. :)) Teşekkürler..


#40 ,

ben rüyamda deniz kenarında oturuyorum deniz çok güzel masmavi, hava çok güzel güneşli .. sonra birden denizden simsiyah atlar şaha kalkarak çıkmaya başlıyor ben korkuyorum ama onlarda benden korkuyorlar sanırım.. sonra deniz birden kabarıyor dalgalar çıkıyor atları yutuyuyor hava simsiyah oluyor.. ben dalgalardan kaçıyorum.. sonra deniz düzeliyor durgunlaşıyor ama denizin rengi eskisi gibi mavi değil ve atlar yok bu sefer üzerinde.. bu rüya ne demek sizce


#41 ,

Dün gece rüyam da boş bir sokakta atın bana doğru geldiğini gördüm
Ben atın yanından geçtim ve sonra arkama baktığımda at beni takip ediyordu
Korkmaya başlamıştım ki at korkma die seslendi
Ve ben uyandım. Sizce nedir ??


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...