Rüyada Avlanmak Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada avlanmak görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Avlanmak ruya tabiri ve rüya yorumları avlanmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Bir kimse rüyada av köpekleriyle ava çıktığını görse, bu rüya bütün insanlar hakkında hayır ve onun yapacağı bir iş ve harekete delalet eder. Denizde bir aletle taze tatlı balık avladığını görse, helal kazanca sebep olacak şeye, çalışmaya ve helal olan rızkı istemeye delalet eder.

Rüyada avlanmak ganimete delalet eder. Geyik, dağ keçisi, tavşan ve yabani merkep gören kimse, mal ve ganimete erişir. Av köpekleriyle av avladığını gören kimse, emniyete erer ve şöhreti artar.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Avlanmak toplu mal ve ganimettir. Av köpekleriyle avlanmak kişinin kendisi ve diğer insanlar için hayırdır.

Dağ keçisi, tavşan, geyik vs. gibi yaban hayvanlarını avlamak mala, Evli kimsenin avlanması hileli kazanca, Bekarın avlanması evlenmeye, Balık avıı meşru kazanca, Erkek ve hayvanı oğul, dişisi kız evladına, Çocuğun avlanması sanat ve ilime, Kendi avladığının yahut tutuğunun başkalarınınkinden fazla olduğunu görmek müjde ve hayra, Av, bu işi hayatında yapmayan kimse için bazen gaflete ve gafil insanlarla olmaya delalet eder.

Gerek karada, gerek denizde avlandigini görmek, helal mal ve menfaate yorumlanir.

Eti yenmez bir hayvan avladigini görmek haram mala isarettir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada av avlanmak ganimete isaret eder.

Rüyada geyik, dag keçisi, tavsan ve yabani esek gören kimse, mal ve ganimete erisir.

Öldürmeyi kastetmeksizin bir kusa veya bir sigira silah attigini gören kimse, bir kadina veya bir hizmetçiye iftira eder.

Av köpekleriyle av avladigini gören kimse, emniyete erer ve söhreti artar.

Bir kimse rüyada av köpekleriyle ava çiktigini görse, bu rüya bütün insanlar hakkinda hayir ve onun yapacagi bir is ve harekete isaret eder.

Av köpeklerinin avdan döndügünü görse, korkunun gitmesine, issiz ve güçsüz oturmaya isaret eder. Av köpeklerinin sehire girdigini görse, issiz kalmaya isaret eder.

Denizde bir aletle taze tatli balik avladigini görse, helal kazanca sebep olacak seye, çalismaya ve helal olan rizki istemeye isaret eder.

Rüyada av avlamak, gaflete ve isinde dikkatsiz olmaga isaret eder.

Bazi tabirciler bir avin pesine düsüp giden kimse, gafil olur, dediler.

Bazen de rüya da av avlamak gafil kimseler ile beraber nefsani arzulara uymaya isaret eder.


#2 ,

rüyamda evlilik dışı hamile olduğumu gördüm.


#3 ,

rüyamda evimin içine tavşanlar dolmuş, birkaç tane.. renkleri sarı/beyaz sanki açık renk olduğuna eminim ve yavru gibiydi sanki..

yorumlar zevceyi işaret ediyor genelde ama, ben içinde bulunduğum duruma yordum. şöyleki;
1 kız bir erkek 2 yavrum var ve ben çalışan bir anne olarak bakıcıya bırakıyorum çocukları bu da çok zor oluyor. ben de evime gelecek birini buldum ama henüz kadında karar kılmadım.
ayrıca eşim yeni bir iş kurma arefesinde, bu da ayrı bir durum.. yorumlarsanız sevinirim.. teşekkürler..


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...