Rüyada Bavul Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada bavul görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Bavul ruya tabiri ve ruya yorumları bavul rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada ne şekilde olursa olsun bir bavul görmek, mutlaka yolculuğa işarettir. İçi dolu bavul, kötü bir haber; boş bavul,planlanan yolculuğun bazı sorunlar yüzünden olmaması anlamındadır.

Rüyada ağzı açık ve içi boş bavul, temiz, iyi bir haberdir. içinde eşya olan ve ağzı açık bavul ise dedikodudur. Bavulun kapalı olması ise içyüzü bilinmeyen ve birden şaşkınlık yaratacak haberdir.

Rüyada bavul görmek yoldur. Elinde bavul so-kakta yürüdügünü görmek uzun bir yolculuga çikacagina, bavula bir takim seyler koydugunu görmek, yeni mallara sahip olacagina; çarşıdan bir bavul satin aldigini görmek, yakinda evlenecegine, elinde veya evinde bos bir bavul görmek, islerinizin bir müddet uzayacagina delalet eder.

Bavul veya büyük bir sandik görmek, bavulu ister açin ister açmayin, size bir yolculuk görünecegini gösterir. Rüyada bir bavula eşya yerleştirmek, adresinizi sik ,sik degistireceginize isarettir.

Bir bavuldan esya çikararak yerlerine kaldirmak, gitmekte oldu-gunuz yerde uzun bir zaman kalacaginiza isarettir.

Bir baska rivayete göre de; Rüyada içi dolu bir bavul görmek, rüya sahibinin yakinda hayirli bir yolculuga çikacagina, içi bos bavul görmek ise, rüya sahibinin çikacagi yolculugu bir engel yüzünden yarim birakarak yolculuktan geri kalacagina isarettir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Af Dilemek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda uçaktayım,uçak mavi-meyaz çizgili.pilot var iki tane lavivert üniformalı ben onalrın yanında kokpitte oturuyorum.uçak çok dolu değil,ben biraz korkuyorum.düşsek nekadar kötü olur diyorum.sonra hareket ediyoruz gidiyoruz ama uçak kalkmıyor.pilot uçağı kaldırcağaı alana gidiyor,bisürü yoldan geçiyor ama uçak havalanmadı.mavi bir bavul görüyorum.çekmeli.havalaı gbi biyerde bavulu çekçekle çekiyorum.yorumunuzu beklerim teşekkürler


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...