Rüyada Bina Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada bina görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Bina ruya tabiri ve rüya yorumları bina rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Her çeşit yüksek binalar sıkıntılı hayata, meydana gelecek bir olayın küçük belirtilerine, Çevresi açık yahut birkaç katlı basık binalarla kaplı apartman mağrur ve cimri insana, Şehir merkezi dışında yahut köyde görülen apartman meydana gelecek garip birr duruma delalet eder. 

Aile içinde bazı tartışmalar olabileceğine işaret eder. Ailede birtakım tartışmalara hazırlıklı olun. Apartman veya bu tür çok katlı binalar, iş olarak yorumlanır. Ne kadar büyük ve güzelse işi de o derecede önemlidir.

Rüyanizda bir apartmaniniz oldugunu görmeniz, sizin hayal sahibi olduğunuza işarettir.

Bir apartmanın kapıcısı olduğunuzu ve kalorifer dairesinde çalıştığınızı görmek, yeni bir daireye taşınacağınıza, bir apartmanın sahibi olup, bahçesini çiçekle meye uğraştığınızı görmek evleneceğinize veya çocuklarınızdan birini evlendireceğinize delalet eder.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Yönetmen Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

rüyamda on yıldır görmediğim bir arkadaşımla beraber kendisinin utandığını bir şeyi benim almamı isteyip bir dükkana giriyoruz ve ben istediği şeyi alıyorum fakat arkadaşım çıktıktan sonra dükkanın altından bir direk göge doğru yükseliyor aşagıya bakıyorum çok yüksek ben dükkanın kapısını önünde kalıyorum ne içeri girebildim ne de aşağıya inebildim orada yatmak zorunda kaldımı gördüm ve uyandım.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...