Rüyada Cam Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada cam görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Cam ruya tabiri ve ruya yorumları cam rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada cam görmek; geçici üzüntü ve kederlere, kadın ve çocuğa, araştırmacıların laboratuar aletlerine, Camdan mamül eşya bazen insan gönlüne ve hassas yaratılışlı kimseye, Cam karşılığında değerli zinet eşyası almak ahireti dünyaya tercih etmeye delalet eder.

Rüyada kırık bir cam görmek ufak tefek sıkıntılara, camı kendisinin kırması ise hayatında bir dönüm noktasına geldiğine işarettir.

Rüyada kırık bir cam görmek önemli olmayan sorunlara işarettir. Camı kendisinin kırması hayatında çok önemli bir dönemeçte olduğuna haber verir. Cam parçasından bakmak, büyük düş kırıklığına ve iş yaşamında başarısızlığa yorumlanır. Cam satmak yaşamda tutturulan düzenin bozulmasıyla sıkıntılı günler yaşamaya işarettir. Kırık cam eşlerden birinin ölümüne; cam temizlemek hem aile hem de iş yaşamının düzene girmesi demektir.

Bir cam parçasından bakmak, büyük hayal kırıklıklarına işarettir. Cam veya bir ayna kırmak uğursuzluğun habercisidir.

Temiz ve berrak ise yaklaşan huzurlu günleri işaret eder. Renklerine göre de yorumlanır.

Rüyada cam görmek aydinliga isarettir.

 

Rüyasinda bir pencere önünde oldugunu ve camdan disari baktigini görmek bir yolculuga veya bir yazliga gitmek istedigine, pencerede camin olmadigini veya kirik oldugunu görmek, mahkemede bir davasi ol-duguna ve bu davanin aleyhine sonuçlanacagina; kirik bir camin parçalarini yerden topladigini görmek, halka yarar bir is için onlara yardim edecegine isarettir.

Cam ayni zamanda, asli olmayan seylere de yorumlanir. Rüyanizda pencerenize cam taktiginizi görmek, asli olmayan bir haber alarak sasiracaginiza delalet eder. Pencerenizin cami kirilarak parçalarinin etrafa dagildigini görmek, isittiginiz bir yalan sözün sonradan asli olmadigini ve olayin dedikodudan ibaret oldugunu ögreneceginize isarettir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen camin azi ve çogu, geçici bir üzüntüdür. Bir kimsenin, rüyada cam bir kap veya mahfaza içinde görmesi, üzüntüsünün kendisine kolay gelmesine isarettir.

Rüyada cam gören kimsenin gizli ve kapali bir seyi varsa bu sey ortaya çikar. Fakat, yesil, kirmizi, san ve sedeften ve bunlara benzer seylerden yapilmis camlar, mal, evlad ve hanimdan olan süphelere, riya ve nifaka isarettir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Dövüştüğünü Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Dün gece beni çok etkileyen bir rüya gördüm:
Temiz bir yatakta uzanıyorum. Çok üzgünüm, sanırım ağlıyorum. Ayak ucumda rahmetli barış manço var ve bana sarılıyor, ve beni teselli etmeye çalışıyor ve sonra ortadan kayboluyor.O gidince, patronunda geliyor, o da aynı şekilde davranıyor. Sonra yataktan kalkıyorum. Bir bakıyorum. 3-4 yaşlarında bir erkek çocuk, camın arkasındaki pervazda asılı duruyor. hemen camı açıyorum, çocuğu içeri alıyorum. Çocuk benim çocuğum imiş. Ama nasıl olur benim 1 tane oğülum var.. Bu 2.si nerden çıktı diyorum kendime ama çocuğuda sıkı sıkı göğsüme bastırıyorum. ve oğlum yapma böyle şeyler,düşer ölürsün diyorum. Ancak çocuk bana birşey olmaz anne ben camların içinden geçebiliyorum diyor. Bu arada çok ökdürmeye başlıyorum. Öyle çok öksürüyorum ki, mavi,yeşil,sarı renkerde bir sürü balgam çıkarıyorum. Ve balgamın çokluğuna ve renklerin canlılığına şaşırıyorum
Beni çok etkiyem bu rüyamı yorumlayabilirseniz çok sevinirim
Saygılarımla
yelda


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...