Rüyada Dalga Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada dalga görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Dalga ruya tabiri ve ruya yorumları dalga rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada küçük ve ahenkli dalgalar görmek; sakin ve huzurlu hayata, ahenkle yürülen dünya işlerine ve kalp huzuruna, Hırçın ve kaba dalgalar azabı gerektirecek işlere ve şiddete delalet eder.

Rüyada dalgalı deniz görmek başarının zorluklarla mücadeleler sonrasında geleceğini belirtir. Bekar biri için bu rüya aşk hayatında sorunlar yaşanacağına işarettir.

Dalgalarla boğuşan bir insan, çok önemli bir fırsatı değerlendirerek birden yükselir anlamındadır.

Rüyada dalgalı deniz görmek başarının zorluklarla mücadeleler sonrasında geleceğini belirtir. Bekar biri için bu rüya aşk hayatında sorunlar yaşanacağına işarettir.

Dalgalı denizde yüzmek bol para kazanmak demektir. Dalgaların kıyıya çarpması uzaklardan bir kısmet geleceğini haber verir.

Dalgalı deniz, başarının güç olacağına işaret eder. Dalgalarla boğuşan kişi, ani fırsattan yararlanarak, başa geçer.

Rüyada Dalga görmek değişiklikle de yorumlanır. Rüyasında bir kayık içinde olduğunu ve büyük dalgalara yakalandığını görmek, hayatta durmadan is degistirdigine ve hiç bir iste dikis tutturamadigina delalet eder.

 

Denizde yikanirken büyük bir dal-ganin üzerine gelip sizi denizin ortalarina sürükledigini görmek, büyük bir tehlike ile karsi karsiya oldugunuza delalet eder. Said El-Vaize göre: Dalga görmek dünya azabina isarettir.

Bekar biri için bu tür dalgalı rüyalar aşkta sorunlar olarak yorumlanır. Dalgalarla boğuşan bir insan, ani bir fırsattan yararlanarak birden yükselir.

Rüyasinda bir dalgaya kapildigini görmek Cenabi Hakkin (C. C.) rizasindan hariç isler yaptigina ve günahkar olduguna delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada dalga görmek, azap ve siddete isarettir.

 

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Beyaz Örümcek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

dalgalı bir denizde 2 yaşındaki oglumu gördüm.1 dalga geldi onu biraz uzaklaştırdı çocuk gülüyordu 2.dalga onu aldı götürdü.yorumlarmısınız


#2 ,

hayır olsun rüyamda deniz kenarında olduğumu abimlerin annemlerin yüzdüğünü
dalgaların uzakta olmamama rağmen beni ıslattığını kenarda cep tlfnum ve anahtarım olduğunu suyun değmesine rağmen onların orda durduğunu vede benim onları aldığımı


#3 ,

arada bir gördüğüm bi rüya ama ne zaman deniz görsem görüyorum...her seferinde deniz kıyısındayım we normal olan bi denizken tsunami oluyor we ben kaçıyorum bi yere sığınıyorum ya bi otel oluyo ya bi ew...bu seferki hastaneydi güneş tutulması oluyor we deprem olur mu ki diye düşünürken dew bi dalga geliyor orda 3 katlı bi hstane warmış oraya kaçıyoruz ama bomboşmuş..ilk dalgada içeri sular giriyor sonrakilerde kapıları pencereleri kapatıp pencerelere destek oluyoruz 7-8 arkadaşımla birlikteyim, ailem ewdeymiş bizim bulunduğumuz yerde 1 saatlik mesefade ortalama..ordada dew dalgalar warmış onlardan bi şekilde haber alıyorum iyilermiş diye ama son dalga gelmeden önce artık binaların yıkıldığı haberi geliyor we son dalgada geliyor o kadar güçlüki üzerimizdeki çatıyı binanın duwarlarınıda alıp götürüyor we bizide alıp götürken şahadet getiriyorum ve uyanıyorum...lütfen yorumlarmısnız böyle tsunamili rüya görmeyeli 2-3 ay oldu tekrar gördüm şimdiden teşekkürler


#4 ,

Sakin bir Deniz'de tekne ile gezerken kıyıya dogru dondüm ve Cok büyük bir dalgaya çarptım tekne epey bir geri geldi ve
bana ve. Tekneye. Bir şey olmadı kendimi büyük bir. Geminin icinde. Buldum. Tekne. İle. Beraber motorumun bozulduğunu ama 3 gün icinde tamir. Olacağını ustalar. Söyledi bende deniz motoru bir. Dalga çarpması ile nasıl bozulur diye düşünürken uyandım. Yorum yaparmisiniz saygılar.


#5 ,

tusunami gibidalgalar deniz çekiliyor ve sahile geri geliyor dev gemileri oynatıyor


#6 ,

ben uzun zamandır görüyorum aynı rüyayı ama tam olarak karşılığını bulamadım gibi yorumlarda. rüyam da ailemle sahil kenarındayız ve normal bir şekilde eğleniyoruz. sonra ben ilerde beliren devasa bir dalga görüyorum ve insanlara seslenmeye çalışıyorum. insanlar az uzaklaşıyo ve dalga kıyıya çarptığında hiç bi etki göstermiyo ve insanlar durup bakıyolar. peşine daha büyük dalgalar geliyo peş peşe. ve heryer sular altında kalıyo benim haricimde kimse yüzme bilmiyo. bense ne yapacağımı şaşırıyorum. dalgalarla boğuşuyorum bir yanda da insanlara yardım etmeye çalışıyorum fakat dalgalar beni onlardan uzaklaştırıyo sürekli.

ben bu rüyayı bu ay içinde yaklaşık 6 7 defa gördüm hemde hissederek yaşıyarak bunun bana yorumunu yapabilecek biri olursa gerçekten çok minnettar olurum.


#7 ,

Hayır olsun rüyamda çok büyük dalgalı bir denizdeydim ve bu dalgaları ben ellerimle durdurdum ne anlama geldiğini çok merak ediyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.


#8 ,

evim denizin karşısındaymış birden deniz dalgalanmaya başlar ve şiddetlenir öyle büyük dalga gelir ki evimize uzanır babam camları kapatır bende kuşumu camın önünden kurtarıyorum mücadele ederken içimden Estağfurullah diyorum.sonra dalgalar diniyor.fakat evimide tanımadığım adamlar var ve babamla konuşuyorlar. yorumlarsanız sevinirim.


#9 ,

Köydeki tek katlı evımızde hacı dedem ve ailemle birlikteyim.sohbet edeerken hacı dedemle dısarı bakıyorum dağların uzerınden cok yuksek dev tsunamı dalgaları gelıyor yere yatın kıyamet kopuyor dıyorum ve ruyamda şahadet getırmeye başlıyorum dev davgalar yere vurup evın bahcesıne gırıyor sonra tam ters istıkametten denız tarafından dalgalar gelıyor onlarda vuruyor bahceye evın ıcıne sular gırmeye başlıyor hepimiz ölücez deyip şahadet getırıyorum hacı dedemde bakıyor yaa oğlum dıyor sankı kıyamet gerecekten kopuyor en son gördugum denız suyundan olusan bahcedekı denız suyu ama köpüklü hali sankı denız kıyaya vuruyor gıbı dalgalar evı basmadan cekılıyorlar.ama cok korkarak uyanıyorum.tekrrardan şahadet getiriyorum.


#10 ,

merhaba ..
özgür beyin rüyasına çok benzer bir rüyayı 08.02.2010 salı gecesi bende gördüm..
kısaca anlatayım:
olay tamamen ankara'da geçiyor.. yani rüyada olsa ankara'da deniz olmadığının bilincindeyim..binaları yutacak kadar çok büyük, tertemiz bir dalga (deniz dalgası gibi) uzakta beliriyor.. her yeri su kaplıyor.. tabi bazı yerler hala su altında değil.. oralara kaçıyoruz.bir müddet bu gelen dalganın etkisinden kurtulmaya çalışırken sonra ikinci bir dalga beliriyor aynı şekilde.. btün insanlar -kaçmaya başlıyor.. ben de.. sular gittikçe yükseliyor.. rüya da yaşadıklarım sanki gerçek gibi..kimileri plastik şişme sandallar falan bulmuşlar..kimileri sal bulmuşlar herkes bir şekilde kendini kurtarmaya bakıyor..bu arada bazı ufak yerler hariç her yer deniz gibi olmuş.. her yeri çok derin sular kaplamış.. ama su o kadar temiz ki ne bir köpük ne bir bulanıklık.. herkes su içinde bir şeylere tutunmuş.. bazıları kırmızı şişme filikalara biniyor.. her biri en az 10 kişi alıyor..bende binmek istiyorum ama binemiyorum..ama her seferinde sanki ben gelen dalgalardan ilahi bir şekilde korunuyorum..yinede tüm gücümle çaba sarfediyorum.. ve bir dalga daha görüyorum.. çok büyük uzaktan görünüyor.. üstümüze doğru geliyor.. bir kadın ve bebek arabasında bir çocuğu var.. kadın bana bebek arabasına tutun sen kurtul diyor.. kendisni ve bebeğini feda etmek ister gibi..benim kurtulmam çok önemliymiş gibi..ben ağlıyorum ve bunu kabul etmiyorum.. ölünecekse ben ölmeliyim diyorum.. büyük dalga gittikçe yaklaşıyor.. bir adam beliriyor yanımda.. bana suda batmadan kalabilmem için bir bezle ayağıma parmak aralarından özel bağlantı şeklyle bedenimi sarmayı öğretiyor.. o sallarla ve kırmızı şişme botlarla gidenlerin bir çoğunun batacağını ama benim bununla kurtulacağımı söylüyor..
çok etkilendiğim bir rüyaydı..
paylşamak istedim..

herkese teşekkürler..


#11 ,

bir yerdeydim arkadaşlarla,dev dalgalar şehri basmıştı, biz demirden içi tahta heryeri acık bir kuledeydik, ama herkez plajda güneşleniyordu, daha sonra daha büüyk dalgalar geldi, hep ailemi düşünüyordum ne oldu onlara acaba diye, daha sonra daha dev dalga geldi ve şehir ular altında kaldı,yanımda sadece 4-5 cok eski arkadaşlarım vardı. acaba yorumu nedir?


#12 ,

Hayirlisi olsun... ben de kocaman dalgalarla bogusuyordum. Bir arkadasimin elinden tutmustum ama... dalga geldigi vakit, sahadet getiriyordum veya onun gibi bir dua ediyordum yalan olmasin... Arkadasla, dalgalarin altina giriyor ve cikiyorduk... bogusuyordum resmen... oncesinde, deprem oluyordu oturdugumuz binada... depren olduktan sonra ev kaymisti temelinden ve nehirde ev yuzuyordu...

dalgalardan dolayi bayagi korktum ama. ne manaya geliyor acikcasi bilemiyorum ama hayra yormak lazim, ben de oyle yapiyorum.


#13 ,

hayır olsun ben ruyamda evdeyım camdan bakıyorum her ıkı taraftan dev dalgalar gelıyo o kadar korkuyorumkı ama denızde okadar temızkı masmavı ıcımdende nekadar temız dıyorum tabı dalgalar gelıyo bılgılendırırsenız cok sevınırım.


#14 ,

ruyamda en basta tatıldeyım sankı ve hatay yada kıbrıstayım denız kenarında gezerken bı an deprem olacagını hıssedıyorum ve oluyo daha sonra tsunamı oluyor ama tek bır tane bıle bına yıkılmıyor kacıyorum sonra etrafıma bakıyorum kımse yok herkes benden once kacmıs dıye dusunuyorum kosmaya devam edıyorum kendımı emın hıssedecegım baska bı yere gıdıyorum ama dev dalgaların sevıyesı dahada yukselıyo. hatırladıgım bu kadar ve benı bu tur ruyalar cok etkılıyo canımı sıkıyo gun ıcınde aklımdan cıkmıyor .
bılgıler ıcın sımdıden tesekkurler.


#15 ,

ben yüksek bir evin en üst katlarındayım, ev 13-15 katlı var. denizin birden kabardığını görüyorum ve dev dalgalar benim bulundğum evin camına carpıyor,dalgalar evi yıkacak veya camı kırıp içeriye girecek diye korkuyorum. ama ne ev yıkılıyor ne de cam kırılıyor, bir müddet sonra dalgalar kendiliğinden çekiliyor, sonra dışarıya bakıyorum.aşağıda bir tren var penceresinden de bir kişi bakıyor, bu treni bu
dalgalar nasıl götürmemiş diye düşünüyorum. sonra da rüya bitiyor. BENİM BU RÜYAMI YORUMLAYABİLİRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM.


#16 ,

Rüyamda kıyamet kopuyodu depremler oluyodu binbir çeşit afatlar oluyodu.Herkes Kelime-i şahadet getiriyordu.Ben Evdeydim.Sonra Birden Çok kötü deprem oLdu.Camdan Baktım Kocaman BiR deniz dalgası(Tsunami)gördüm.Çok büyüktü sanki bulutlardan geliyomuş gibiydi.sonra o dalga bizim eve doğru yaklaştı heryeri silip süpürdü herkes öldü.O gün bu gündür deprem ile tsunamiyi araştırıyorum.Nedense bende bi ilgi alanı oldu.Fobi olarakta çok kötü etkiledi.Bu rüyamı açıklarsanız çok sevinirim :)


#17 ,

rüyamda 6 katlı bir evin 5. katında oturuyorum camdan dışarı denize doğru bakıyorum , deniz birden kabarıyor ve dev dalgalar evlerin üzerine doğru geliyor yanımda arkadaşım var dip odaya doğru koşuyoruz cam altına saklanıyorum dalgalar evin cmlarını kırıyor ve evin içerisi biraz su ile doluyor sonra 5 kattan bakıyorum deniz tam bizim katın hizesında heryer sular altında kalmış . bir dalga daha geliyor dev bir dalga ellerimi havaya uzatıp, allahım bizleri affet bu azabı bizlere yaşatma affet bir şans daha ver allahım sen büyük ve çok kudretlisin diye yalvarıyorum sonra herşey bitti öldüm derken , bir bakıyorum sular çekilmiş ve uyanıyorum


#18 ,

sevgili;özgür arkadaşım ben rüyalarla çok ilgiliyim ve rüyalarım genelde hep doğrudan çıkar, çevremdede genelde bana yordururlar rüyalarını, öncelikle hayrolsun işallah:) ailenle sahilde eğleniyorsunuz bu senin günlük yaşamını temsil eder, ve sen bir dalga görüyorsun buda günlük yaşamında senin dikkatli ve tedbirli bir insan olduğuna işarettir.. dalgayı görüp uyarıyorsun yanındakileri;günlük yaşamında muhtemelen son dönemde tasvip etmediğin olaylar oluyor ve sen uyarıyorsun çevrendekileri( ya bu konu böyle niye görmüyorsunuz ben size katılmıyorum bu olaydan şu doğar vs ) gibi, ama uyardığın insanlar senin gibi geleceği mantıklı göremiyor olabilirler, dolayısı ilede uyardığın konuda bi zarar görecek olabilirler ve sende onların gördüğü bu zarara şahit olacaksın ve olay senin dışında gelişecek, sen bu tehlikenin dışında kalacaksın... ayrıca; o dalga seni ısrarla diğerlerinden ayırıyor ise kocaman bi zenginliğin olacak ve çevrene çok faydalı bir insan olacaksın:)))) benide unutma:)) sevgiler...


#19 ,

sevgili hatice; öncelikle hayrolsun:) oğlun denizler kadar zengin olacak ve çok mutlu olacak sende buna şahit olacaksın:))) çok güzel ve hayırlı bir rüya:)) sevgili arkadaşım rüya ile ilgili bir kıssa paylaşmak isterim sizinle ve diğer arkadaşlarla, vaktiyle bir adam oğlunu denizde boğulurken görmüş, hemen hazırlanıp diğer bir köydeki rüya yorumcusu olan adama gitmek için yola çıkmış, yolda giderken bir adam görür, adam; sorar nereye köylüm? rüyayı gören cevap verir; rüyamda oğlumu denizde boğulurken gördüm gidip falanca kişiye yordurmaya gidiyorum der, diğer adam bunda ne varki okadar yol gidiyorsun oğlun denizde boğulup ölecek, der.. rüyayı gören biraz gerilir ve yoluna devam eder.. yorumcunun yanına varır ve anlatmaya başlar, yorumcu hayrolsun anlat hele der; adam anlatır; oğlumu rüyamda denizde boğulurken gördüm, neye çıkar acep? yorumcu allahın izniyle oğlun çok zengin olacak denizler kadar büyük bir mirasa ve makama sahip olacak der, ve ardından ekler buraya gelirken kimseyi gördün mü? anlattın mı der? adam; evet bi köylü gördüm anlattım . yorumcu; peki nasıl yordu rüyanı? oğlun denizde boğulup ölecek dedi:( der.. yorumcu ah be arkadaşım rüyayı kötü yorana önce hayrolsun demeyene rüya anlatılır mı?önce hayrolsun demek kesinlikle gerekir, hayır dilemek hayro yormak şarttır.. ve malesef oğlun denizde boğulup ölecek, eğerki kimseye anlatmadan bana geleydin hemen hayra yoracaktık ve oğlun denizler kadar zengin olacaktı, ama şimdi ilk kötüye yorulmuş üzgünüm oğlun ölecek der.. kıssadan anladığımız gibi herşey iyi dilekle hayırla sonuçlanıyor , öncelikle olaylara ve rüyalara öyle bakmak gerekir, besmele çekip hayra yormak en güzeli, rüyalarınız tümden hayra çıksın işallah... sevgiler:)


#20 ,

öncelikle şunu belirtmek isterim ki ben bu rüyayı 5-6 defa gördüm ama yerler farklı şimdi rüyama geçebilirim (en korktuğum rüyayı anlatıyorum ) birgün biz halamların evindeyiz yanımdada benden yaşça büyük bi koşumuz var balkona çıkıyorum 3. kattan bakıyorum denize...sonra deniz hırçınlaşmaya başlıyor ve dalgalar ters yöne yani bizim tarafa doğru yöneliyor.dalgalar bize yaklaştıkça büyüyor resmen tsunami dalgası oluyor ben şaşkınlıkla bakakalıyorum ve dalga evden içeri giriyor ve dalganın girmesiyle beraber evi akrepler sarıyor o an evi su kapladığı için nefessiz kalıyorum ve akreplerden çok korkuyorum dalgayla mücadele ediyorum nefessiz kaldığımı hissediyorum ama bir türlü boğulmuyorum sonra zaten korkudan uyandım ama bunun gibi rüya çok gördüm lütfen bi tabir edebilir misiniz çok korkuyorum :(


#21 ,

ben rüyada kocaman bir gemi görüyordum fakat geminin yukarısı yani devamıda bir apartman uzantısı gibiydi.aşagısıda gemının denıze bakan balkonuydu.kenarlıklarıda vardı.ve orada ınsanlar vardı daha dogrusu yarısı benım tanıdgım dgrlerı ıse tanımadıgım ınsanlaardı.benım yukarıda durup seyrettıgım yer asagıdakı balkondan cok yuksektı.ve arkadslarımında durdugu balkon denızde cok cok yuksektı.yanı buyuk bır dalganın ulasamayacagı kadar.fakat oyle bır dalga cıkıyorkı bı anda herkesı yutuyor.ınanılmaz kocaman bır dalgaydı.butun denızın suları toplanmısta bızım bulundugumuz alana bosaldı sanki.ama ben ve benım yanımda bulunanlara bısey olmuyordu.dalganın gelmesıyle ınsanların kaybolması bır oldu.ve tekrar ettı bırkac kez ama aralıklarla.fakat her dalgadan sonra hıcbırsey yokmus gıbıydı ortalık yanı herkes sakındı.fakat ben hep oradan uzaklasma planları yapıyordum.gıtmeye calısıyorduk.ve yanımda annem ve kardeslerımın varlıgınıda hıssedıyordum.sonra uyandım..ama korkunc bır ruyaydı cok etkısınde kaldım..allah hayra yorsun ınsallah..


#22 ,

rüyamda devamlı deniz dalgasının yükseldigini ve heryeri sular aldıgını görüyorum mı nevi kusinamı adlandırılıyor düngecede aynısı gördüm tatildeyim kuzenım ailemle gezeken cok yüksek dalgalar bize dogru geliyor ve herkes kacış icinde ben vekuzenımde bi magazaya girip kabine saklanıyoruz ama kabın ve sırtımız dalga ya dogru ve her yere sular yüksek sekılde vuruyor ama bize degmeden geri cekiliyor binevi kabin bizi sudan koruyor ve sular cekıldigin gördügümüzde cıkalım ailemizin yanına gitmek isterken tekrar aynısı oluyor ve tekrar aynı yere saklanıyoruz ve ardından nıhayet cıkıyoruz eve varınca aynısı tekrar oluyor ve eve giriyoruz evin üstünden sular geciyor tekrar geri gidiyor bi panıkle kuzenım kayboluyor onu denızın icinde ama kenar kısmında oturmus ellerini dizlerine kitlemiş sekilde buluyoruz suya giriyorum onu cagırdıgımda ıse sadece ben burda otuyorum diyor aksama dogru biz tatilimiz bitmiş ailemle eve dönmek icin vapura binmek zorunda kalıyoruz korkmusuz sonucta ama hic birsey olmadan eve varıyoruz ben böyle dalga tasması deniz tasması cok görüyorum anlamları neyi gösteriyor yorumuma verecegınız cevap icin şimdiden cok tesekkür ederim saygılarla


#23 ,

hayır olsun :) ben rüyamda iskeleye gitmişim vapura binicekmişim halamda var yanımda ama denizde aniden dalgalar yükseliyor vapur zıplıyo yerinde o dalgalardan dolayı sonra dalgalar iskeleye kadar geliyo ve bizi sırılsıklam yapıyo:) ne alaka bilmiyorum bizde öle ıslanınca şemsiye açıyoruz o fırtınadan ve dalgadan dolayı şemsiyenin demirleri kafama batıyo çok acıyodu hatta sabah kalktım kafamın acısı hala devam ediyodu
bilgilerinizden dolayı şimdiden çookk teşekkürler:)


#24 ,

rüyamda tusunami gibi dev dalgalar bulunduğum şehri basıyordu her yer su altında kalıyordu insanlar çığlık çığlığa boğuşuyordu.sonra dalga kendini geri çekti her yer yerle bir olmustu cesetler ortaya cıkmıstı..ben nasıl olduysa kurtulmayı başardım... lütfen yorumlar mısın rüya ya daha önce 2 kez daha gördüm


#25 ,

rüyam çok acayipti bi arkadaşımla ben bir gemiye benzer bişinin üzerindeyiz tanımadığımız insanlar ve etraflardada iskele varmış(normalde benm amcam ve iş arkadaşları yemendeler limanlarda çalışıyolar bizde oradaki olan olaylardan dolayı insanları kurtarmaya gidmişiz arkadaşımla nese) gemi katman katman daire gibi bi kaç katı var biz denize bakıoz ve tsunami falan olayları varmış ve denizde 2 tane balık var biri kahverengili siyahlı beyaz katil balinalardan biri,diğeride hiç görmediğim acayip bi tür balık denizden balinanın çıkması ile birlikte koca bi tsunami oluşuo ve balıkla beraber gemiye doğru ilerliyorlar.balinanın yanında bizim boyumuzda olan balık biraz cambaz ve hareketli suyun içinde türlü türlü şeyler yapıo ve balina birden kayboluo ve o anda dalgalar ağır çekimde geliyor üstümüze ben ve arkadaşım merdivenlerden koşarak çıkmaya çalışıoruz ve yanımıza bakıyorum insanlar merdivenlerden ağır ağır çıkıolar bende onları görüp yürümeye başlıyorum su arkamızda dibimize tam topuğumuza düşüo ve sular geriye çekilmeye başlıo o arada bizim boyumuzda olan balık geminin parmaklık yerinden girio ve en alt katmanda duruo ve bizim gibi ayakta duruo hemde su yok sular çekilio ve balık ölmüo arkadaşımda normalde çok tırsak biridir ama o anda nasıl olduysa cesaretlenio ve 'ben o balıkla ilgilenirim merak etmeyin'diyerek aşağıya iniyo ve balığa bi tane geçirio balık yere düşmüo ve sanki boks maçındaki gibi karşılıklı yumruklarını gösteriolar ve ben arkadan gelip elimde sert bişi var balığın kafasına indiriyorum balık yere düşüyo ve girdiği parmaklık arasından geri gidio ve bir kaç dk sonra dalga üsten o parmakların arasındaki boşluğun ordan içeri girio ve üçümüz ben arkadaşım ve balık suyun altında kalıyoruz tabi bu durumda balık avantazlı oluo biz ne kadar sert vursakta su vuruşlarımızı balığa hafif olarak iletiodu hatta su o kadar kuvvetli idi ki ayakta durmakta zorlanıoduk veeeeeeeeeeeeee devamında uyandım sat 10 30du devamını bilmiyorum ama rüyamın ne anlama geldiğini merak ediorum lütfen sölermisiniz burda bi sürü yorum var hangisi benim rüyama uyduğunu bilmiorum hala etkisindeyim bilgiler hakkında şimdiden teşekkür ediorum


#26 ,

rüya tam olarak hatırlamıyom ama kaldırımın üstünde uzanıyom aşağı deniz etrafımda arkadaşlarım var ortalık bir anda sessiz sakinleşti üst tarafa baktığımda dağlar var yani çöl ortalık sakindi gece yarısıydı karanlık ben kaldırımın üstünde uzanıyom ve aşağı baktım dalganın kısmına hareket etmiyordu ve kısık bir sesle etraftakinlere dedimki biraz sonra tsunami olacak ve dalga kısmı hareket etmeye başladı dalganın 2 metre gerisinde kabarmaya başladı ve yükseldi hızlı bir şekilde dalga dağa doğru çıkıyodu biz diğer tepeye doğru koşuyoruz tepenin ucuna çıktık ve aileme sesleniyorum ben bildim tsunami olacak ben söyledim tsunami olacak diye bağırıyodum aileme ailemde bir şeyler anlatıyordu anlamadım tam olarak


#27 ,

suanda oturdugum evı gordum. denız kenarında oturuyorz bız ve evımız 3 katlı.enust kattan bakarken denızden gelen dalgayı farkettım ve annemlere seslndım fakt ses yoktu kımseden gelıyor dıye bagırmaya basladım.daha sonra dalga bıkac kkere yukseldı. evıımz yuksekte ve dalga ılk sıradkı evlerı vurdu denz kenarı olanlrı daha snra baya bı yukseldıı onun yukselmsyle bende bagırmaya basladım gelıyor dıye oyle bır dalga geldıkı bızım eve ulastı catıya vurduu ve pencereden baktıgımda 2 kata kadar heryer suyun altında kalmıstı ve suyun ustunde gezen 2 kısı vardı tanımıyorm. bır cocuk vardı bısıkletlı babamı soruyodu dustu sulara kaldrdım onu toprlandı ve gıttıı ck ılgnctııı..


#28 ,

Rüyamda köydeki evimizdeyim camdan dışarı bakıyorum deniz tam dibimde bir anda sular bulutlara kadar yükseliyor denizin dibindeki kumları görebiliyorum.yükselen dalgalar tek damla su serpmeden iniyor.tıpkı Hz. Musa için Kızıl denizin ikiye bölünmesi gibi bir şeydi.sonra ben korkup içeriye gidiyorum.içerde tanımadığım bi adam var ama rüyamda tanıyorum.üstümde açık gri bi thsört var sadece iç çamaşırı yok.bu adam bana korkma gel beraber duş alalım dio ben kabul etmiyorum sıçrayarak uyandım.sevgilimle beraber istihareye yatmak istiyoruz bu rüya onunla alakalı bi haber yada uyarı olabilirmi.şimdiden teşekkür ediyorum.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...