Rüyada Delikanlı Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada delikanlı görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Delikanlı ruya tabiri ve ruya yorumları delikanlı rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Temiz yüzlü delikanlı görmek hayırlı nasibe, düşmana galip gelmeye, ihtiyaçların giderilmesine ve hayırlı insana, Delikanlı görmek akılsızlık yapmaya, acemice davranmaya, Delikanlı bazen dolunaylı bir gecede açık havada gezinmeye, Delikanlı ile oynaşmak hileli ve şaibeli işlere yeltenmeye delalet eder.

Ani haberdir. Haberin iyi ya da kötü olduğu delikanlının tipinden anlaşılır.

Erkeklerin rüyalarinda delikanli olduklarini görmeleri, çok iyi ve sevinçli bir haber alacaklarina; kadinlarin güzel bir delikanli görmeleri ise, hayal ettikleri seylerin hakikat olacagina, genç kizlarin rüyalarinda delikanli görmeleri de onlarin kismetlerinin açikligina ve yakinda mutlu bir evlilik yapacaklarina delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada genç ve yigit delikanlı görmek, düsmana galip gelmeye isarettir.

Delikanlı görmek, anarşist ve zalim kimselere galip gelmeye ve onlardan intikam almaya isarettir. Bazen ihtiyaçlarin bitmesine isarettir.

Rüyada genç bir delikanlı ile oynadigini gören kimse, hileli ve mahzurlu bir seye düser. Bir kimse rüyada bir erkek çocukla oynastigini veya ondan istedigini görse, o kimsenin çirkin bir iste bulunmasindan korkulur.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Buz Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

ruyamda kızarmıs kocaman bır balık vardı tabagımda onu yemek uzereydim


#2 ,

s.a ruyamı yorumlatırsanız cok sevınırım .bırgun çok sıkıntılıydım cok dua ettım kuran okudum ve bı gece bızım evın penceresınde bır alım oturmus elınde beyaz tesbıh beyaz sakallı herseyı beyaz dı ve bızım evın penceresınden goruyorum aılece evdeyız..bızımkılere dıyorum bıze dua etmek ıcın gelmıs.ve sag elım kalbımın ustune koyup sureklı salavat cekıyorum alımım pırıltısı evımızı aydınlatmıstı ve ondan sonra bır genc goruyorum delı kanlı hafıf tebesumle bana bakıyor ve ben dıyorum bu kım tanımıyorum.ve gokyuzunde onun sıması onun pırıltısıda evı aydınlatıyor ve ben sureklısalavat cekıyorum..ve bu genc yanıma gelıyo elını benım yuzume dogru getırıyor ben hala salavat cekıyorumçelını tam yuzume getıren genc tam koyarken o alımı goruyorum karsımda bırden ve elı yuzumde bana uckere salavat getırıp..ve ben duam kabul oldu hıssıyle uyandım...evdekı sıkıntım babam gelen talıplerı bırakmaması ve evlenmeme nanı olması cok sıkıntılıydım bu ruyayı gordum yorumlarsanız sevınırım


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...