Rüyada Domuz Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada domuz görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Domuz ruya tabiri ve rüya yorumları domuz rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

DOMUZ Görmek; Düşmanla tabir edilir. Vahşi domuz servet ve güç sahibi olduğu halde kendisinden hayır ve iyilik görülmeyen insana, Domuzla cedelleşlek düşmanla kavgaya, domuzu yenmek yahut onu öldürmek düşmanı altetmeye, Bir yerdeki domuzları orada sürüp çıkarmak dünyaa hayatının güzelleşmesine, Bir domuza binerek onu istediği gibi sevk etmek düşmanı yenmeye, yetki ve makam ehli olmaya, Domuz eti yemek haram kazanca yahut kötü fiile delalet eder.

Rüyada domuzlar görmek, çevrenizin tasvip etmediği bir evliliğin sizin için söz konusu olabileceğini haber verir.

Rüyada domuz görmek uğursuzluk getirir. Bazı kişiler bu rüyayı başarıyla da değerlendiriyorlar. Kötü düşmandır.

Rüyada domuz görmek, Kirmaniye göre akilsizlikla yorumlanir. Rüyasinda bir domuz buldugunu gören, alçak fakat mevki sahibi bir erkege söz geçirir. Domuza bindigini gören, düsmana karsi üstünlük kazanir. Bir domuz ile ugrastigini gören, Alçak bir adamla agiz kavgasi eder.

Bir domuzu öldürdügünü gören, düsmanindan kurtulur. Domuz eti haram mala ve yenmesi musibete delildir. Bir çok domuz buldugunu ve onlari bir yere sakladigini gören, haram mal kazanir.

 

Domuz yavruları sıkıntıdır. Bir evden domuzlari kovdugunu gören isinden ayrilir. Domuz otlattigini gören soysuz insanlar üzerine amir olur. Eline domuz kılı, kemiği, derisi geçen hayirsiz ve devamsiz mal bulur.

Ebu Sait El-Vaize göre: rüyada domuz görmek düsmana delalet eder. Vahsi domuz kuvvet ve servet sahibi olmaya, faydasiz bir erkek olmaya yorumlanir. Bir yerde bir çok domuz olup, onları kaçmalarindan korkup muhafaza etmek istedigini görmek, haram mal toplayip onlari muhafaza etmekle yorumlanir.

Domuzları bir yerden bir baska yere sürüp götürdügünü görmek, dünyasinin mükemmel ve rahat olacagina isarettir. Domuzlarin basi bos dolastiklarini gören, bir yerden eline geçen mal için sevinir. Bir domuzun üstüne binip onu bir at gibi kullandigini gören, düsmanina üstün gelir, dünyada yüksek bir mevkie çikar. Bir domuzun önünden dolasarak arkasina geçen soysuz bir adamdan bir menfaat görür.

Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen domuz, düşmandır. Hanimiyle münakasa halinde olan bir kimse rüyada erkek veya disi bir domuz görse hanimim bosar. Bazen domuz, Yahudi ve Hiristiyan olan bir adamla tabir edilir. Domuzu görmek, ser, siddet, hayret, dehset, ümitsizlik ve harama inanan kimse için haram mala, domuzun disisi, neslin çokluguna isarettir.

Eger, rüyada domuzu gören kimseye domuzdan bir zarar gelmisse, o kimse Hiristiyanlardan siddet görür. Bir kimse domuza rast geldigini görse, kuvvet ve kudret sahibi bir kimsedt istikrara kavusur. Bir takim domuzlara sahip oldugunu görse, birikmis ma sahip olur.

Kendisinin domuz olduğunu gören kimse dininde zillete düsmekle beraberJ mal, ucuzluk ve bolluga isarettir. Eger görülen domuz semiz ise, dini bozuk ve kazanci çirkin bir kimseye yahut çok kuvvet ve kudretli bir Hiristiyana isarettir. Domuzun eti, yagi veya kili yahut derisi haram bir maldir. Domuzlarin sütunu içtigini görmek malda yahut akilda musibettir.

Bir kimse rüyada bir domuza binse o kimse kuvvet ve kudret sahibi olup düsmanina galip gelir. Domuz ile çekistigini gören kimse zalim düsmanim yener. Domuz eti yedigini gören kimse haram mal elde eder veya bir günah isler.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Eşşek Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyada görülen kara domuzu, yolcu ve denizde seyahat eden kimse içil yagmur ve doluya, dava ve düsmanlikta bulunan kimse hakkinda da, düs maninin kuvvetli ve cahil bir kimse oldugunu isarettir. Evlenmeyi arzu eden kimse hakkinda, mizacina uygun olmayan biriyle ev lenmesine isarettir. Domuz, kadinla da tabir edilir.

Bazi tabirciler rüyada gö rülen domuz eti, umum insanlar için iyidir. Bir kimse kebap olmus domu etini yedigini görse, bu gerçekten iyidir ve çabuk hasil olacak menfaata isaret eder, demislerdir.

Yataginda disi domuz oldugunu gören kimse, yahudi kadinla cinsi münast bette bulunur.

Domuzlarin yavrulari, onlara sahip olan yahiti gören kims için ucuzluk bolluk ve ihtiyacinin görülmesi manasina gelir.


#2 ,

S.a rüyamda bir gemideyim etrafımda tanıdık akrabalarda var ama ben bir köşeye sıkışmışım ve her bir yanımda boyunları iple bağlı domuzlar var bir ara biri şaşırıo koşturuo ama ben kaçıorum dizlerimi filan kırıom bana değmesin diye gemi orta boy ve deniz baya cılgınca dalgalanıyor bu arada domuzların derileri soyulmuş ve çok iğrenc bir görünümdeler böle kırımızı etli kanlı kurban ları yüzünce nasıl gözüküorlar aynen öyle...( yorumlarsanız sevinirim )


#3 ,

rüyam'da et yerken içinde küçük her yeri belli domuz yavrusu çıktı cevapınızı bekleriz acil lütfen


#4 ,

rüyam da çay içerken şeker yerine maya atıyordum çok atıktan sonra tatlandı her attıkca cayım köpürüyordu


#5 ,

ruyamda bulunduğum yerı kople su basıyodu herkes tavana doru yukseldı tam havasızlıktan boğuluyordumkı uyandım meğerse ruyadayken ruya gorduğumu farkettımsonra ruyamda boğulduğumu arkadaslarıma anlatmaya kosuyorum onlarda bırden domuz oluyorlaar uzerıme yuruyorlardı bırden sıcradım en kıza zamanda yorumlarsanız sevınırım


#6 ,

rüyamda iki domuz gördüm ve onlarla balta ile savaşıyordum birisini garaj gibi bir yerde öldürüyordum ölmez diye param parça yapıyorum ben ona baltayı vurdukça onda küçülüyordu. dişarıdaki domuzu da kuzenim öldürüyordu oda baltayla vurarak öldürüyordu ama onun nasıl öldüğünü görmedim sonra hepberaber oradan arabayla uzaklaşıyorduk... LÜTFEN YORUMUNU E-MAİLİME GÖNDERSENİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...:)


#7 ,

Rüyamda sevdiğim bir dostumu ziyaret ettim.Kendisini sıkıntılı gördüm.Nedenini sorunca bana' senden saklamıcam.Birgün bir kemik buldum,toprağa gömdüm,sonra bu domuz oldu.Sordum araştırdım 20 hafta benle kalması gerekiyormuş.' dedi.O domuz siyah zeki bir domuzdu.Arkadaşım onunla telefondan görüştü o domuza baba diye hitap ediyordu.Ben o domuzla yolculuk yaptım.O domuzun 5 kolu vardı ve bir kolunu yanında taşıyordu.oturabiliyor ve zararsızdı.Ama görünüşü korkunçtu.Bir göril gibi simsiyahtı.Arabaya binerken o kolunu altına atıp oturdu.Ben ona nasılsın dedim bana iyiyim ya sen diye cevap verdi.Yorumlarsanız sevinirim.


#8 ,

rüyamda annemlerin banyossundayım ve levabo ihtiyacım var gittiğim bir yerin levebosu pislikle dolu kocaman yılanlar gibi midem bulandı annemlerikine koştum banyoda 12 tane domuz yavrusu suyun içindeler ayaklarıma dolanıyorlar su kaplarına deyiyorlar sanki bana bakıp tırmanmak istiyorlar bağırıyorum çağırıyorum kimse bir şey yapmıyor anneme süylüyorum annem namaz kılmıyorsun kuran okumuyorsun ondan diyor bende gerçekten uzun zamandan beridir okumuyorum bu ruyadan iki gün önce abdest alıp okudum ve namazda kıldım annemde beni uyarınca diyorumki anne okudumda namazda kıldım allah aşkına en kısa zamanda tabirini günderin sabahtan beri istifra ediyorum lütfen


#9 ,

Rüyamda 5-6 kadar domuz yavrusu evin içine girmiş yavrulardan biri bnim bacaklarıma saldırmaya çalıştı ben ayğımla onu ezdim. Daha sonra hepsini öldürmek için diğer odaya silah almaya gittim geldiğimde domuzların hepsi kaçmışlardı
Bana gördüğüm bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim.


#10 ,

'''rüyamda 3 tane donuzla boğuşuyordum. birinin kafasını kestim diğerleri kayboldu. yaknlarda bir top sahasının içinde 3 tanedaha belirdi onlarlada kboşğuştum. sonrada zorla etini yedirmeye uğraştılar eti yemedim köpeklere attım.'''

rüyamı yorumlar göndeririseniz sevinir şimdiden teşekür ederim


#11 ,

rüyamda boş bir alandayım domuz sürüleri var tek sıra halindeler biryere gidiyorlar ben uçan kuşa benzer bir hayvanın üzerindeyim onlara yukarıdan bakıyorum fakat bir kişi var çokkk uzun boylu yada birinin omuzlarına binmiş oda yüksekde ama ya boyu uzun olduğu için yada birinin omuzlarında olduğu için ona eğilip hal hatır soruyorum bana diyorki senin boyun nekdar uzun halbıki uzun olan o ben bir kuşun tepesindeyim.bu şekilde tepeden sürüye bakıyordum.bu ne anlama geliyor.şimdiden teşekkür ederim


#12 ,

Eve girmeye çalışan birei önce domuz suratlı bi adamdı. İçeri girince domuz oldu ve geçti balkona yattı kalkınca hepimize kötü bişeyler yapıcaktı. Yatınca bende yumruk atmaya başladım. Annemde karsımda oturup beni izliyordu. Sonra domuz öldü fakat ben emin olmak için bıçakla ufak parçalara ayırdım ve poşete koyup attık. Yorumlarsanız çok sevinirim...


#13 ,

Karanlik bir ortamda cayirda bir domuz yavrusunun dikenli telleri atlayarak benim tarafima gectigini gordum oldurmek icin takip ettim ve siyah bir sivinin daha dogrusu bir su birikintisinin icinde kistirdim ve aaklarimla bogulmasi icin bastirdim.
Yorumlarsaniz sevinirim Saygilarla.


#14 ,

s.a rüyamda boş bir alandayım.karadenizde yayladayım.domuz sürüsü görüyorum.saha sola konuşyorlar içlerinden büyük olanı bana doğru koşuyor üzerime geliyor.bende sen benle kimsinki üsütüme geliyorsun diyorum.beni yatırıyor üstüme çıkıyor.sonra bende sinirlenip onun altıma laı boğazını sıkıyorum.süretı çok iğrenç ağzından salyalar akıyordu.hem boğzaını sıkıyorum hemde bnm dilimden anlıyormuş gibi ona laf atıyorum sen kimsin gibilerinden bu şekilde uyandım yorumlarınız için teşekkür ederim.selametle


#15 ,

dalgalı bır denızde gemıye bınıyorduk bir arkadaşımla.deniz dalgalanıyordu.ben tedirgın oluyordum.korkudan iniyorduk.arkadaşımın evine gidiyorduk.onun yatakta kız kardesi vardı.arkadaşım ıse gıdıyordu.yanımdakı başka biri kı oda arkadasımdı,yataktakı kızı boguyordu.ben cok uzuluyordum hemen toparlanıyorduk soylemek ıstıyordum amayapamazdım.ben eşyalarımı toparlıyordum kaçmak için hazırlanıyordum.yorumlarsanız memnun olurum


#16 ,

rüyamda atölyemde dizlerimden birden bire kan geldiğini gördüm çalışan ustam dizlerimdeki kanı yalayarak temizlemek istedi ve ben halledeceğimi söyledim ama kollarımdanda bir arkadaşım tutuyordu.hiç bir acı hissetmedim. ne anlama gelir şimdiden teşekkür ederim.


#17 ,

RUYAMDA DİNDAR İNSANLARIN OLDUĞU KALABALIK BİR EVE GİDİYORUM. yAKIN ARKADAŞLARIMDAN BİRİ AYAKKABILARIMI ALIP BİR YERE KOYUYOR. SONRA MUTFAĞA GİDİYORUM ORADA DA DİĞER YAKIN ARKADAŞIM VAR. AYNI TENCEREYE BİR DOMUZ BİRDE TAVUK ATIYOR PİŞİRİYOR. dİYORUMKİ NAPIYOSUN SEN HARAM BURADAKİ İNSANLARA NASIL YEDİRİRSİN BUNU. oDA DİYORKİ AMAN NEREDEN ANLAYACAKLAR BOŞVER. BENDE O ANDA ARKADAŞIMDAN KORKUYORUM VE ORADAN GİTMEK İSTİYORUM ANCAK AYAKKABIMI BULAMIYORUM Kİ GİDEYİM. AYAKKABIMI KALDIRAN ARKADAŞIMI ARIYORUM EPEY BİR SÜREKİ SORAYIM NEREDE AYAKKABILAR DİYE. TAM BULUYORUM ARKADAŞIMI SORUCAM AYAKKABILAR NEREDE DİYE DOMUZU PİŞİREN ARKADAŞIM GELİYOR YANIMIZA VE DİĞER ARKADAŞIM ORTADAN KAYBOLUYOR SORAMIYORUM AYAKKABILARIN YERİNİ.SONRA BEN BURADAN NASIL GİDİCEM DİYE ENDİŞELENİRKEN UYANDIM. YORUMLARSANIZ ÇOOOOOOOKKK MUTLU OLUCAM.


#18 ,

rüyamda köydeki evimizin bahçesinde 3 tane domuzla karşılaştım eşimde benimle birlikteydi. elimde av tüfeği vardı domuza ateş ediyorum ancak ölmüyor sadece korkup kaçıyor başka bir tanesi üzerimize doğru koşuyordu en sonunda yine ateş ettim korkup kaçtılar bizde hemen eve döndük.yorumlarsanız sevinirim.


#19 ,

ben simdi dısarda oluyorum domuz geliyo bana saldırıyo bnde kurtulmaya calısıyorum ben kurtuldum sanıyorum evime gliyor annem domuza vuruyo baya bi zman annm kurtulmaya calısıyo sonra annem balkona getiriyo onu asağı atıyo domuz ölüyo yada bayılıyo asağı iniyoruz hemen ayağını felan baglıyoruz sonra komsumuzn arabasına koyuyoruz öle bişi


#20 ,

merhabalar,
rüyamda yenmek üzere bir domuz arıyorum. ve üç tane yakalıyorum. yediğimi hatırlamıyorum. yorumlarsanız sevinirim.


#21 ,

rüyamda kapıyı acıyordum ardından bir domuz cıktı ve ben kacmaya calıştım ama kacamadım boğazımı ısırmaya calıştı ve ben uyandımmm bunun tam olarak yorumunu bulamadım yorumlarsanız sevinirimmm


#22 ,

denizin içinde annemle birlikte midye kabuğu ve deniz kabuğu topluyoruz bir torbayı dolduracak şekilde. Yorumlarsanız sevinirim


#23 ,

rüyamda domuzlardan kaçıyodum.aşırı derecede korkmuştum. koşup saklandım.ama bizi arıyolardı.peşimden koşuyorlardı.geceydi.felaket derecede korkmuştum .ne anlama gelir.yorumlarsanız sevinirim.


#24 ,

rüyamda domuzlar gördüm birkaçtane siyahlı alacalı silahımı çektim ateş ediyorum bir türlü vuramadım.bana veya kimseye zarar vermediler benden kaçtılar zarar vermediler.Eşimle şuan problemler yaşıyoruz şuan memlekette hemde çok ciddi problemler


#25 ,

merhaba ben ruyada 3 kisiydi iki tane kiz kardesim bi tane domuz sadece ben erkek oldugum icin bana saldiriyordu kizlara dokunmuyoru baya bi ugrastan sonra kactim ama genede basaramiyodum bi kac darbe aliyordum.........simdiden tesekkur ederim


#26 ,

s.a arkadaslar rüyamda bir siyah domuz beni kovalıodu bir süre sonra bir binada bir odaya girdim ve kapıyı kapadım domuzda kapının önünde durdu sonra domuz zorla kapıyı iteledi ve açtı cok korktum sonradan arkama baktımki odanın penceresi acık oda 1.katta oldgundan hemen pencereden atlıyıp kactım sonrada uyandım zaten....
Yorumlarsanız cok memnun olcam arkadaslar


#27 ,

rüyamda domuz yavruları içindeyiz. Annem, erkek kardeşimle beraber erkek domuz yavrusu bulmaya çabalıyorlar bense beni bu domuz sürüsünden kurtarın derken uyandım.


#28 ,

rüyamda evim de arkadaşımla oturuyoruz bi anda odanın ortasında bir kaplunbağ görüyorum bu nerden geldi diye bağırıyorum arkasından aynı yerde domuzu görüyorum çok korkuyorum bi anda kız kardeşimi yanımda buluyorum ve bana yardım ediyolar arkadaşımla evden cıkarmam için biraz uğraştıktan sonra evden cıkarıyoruz sonra hiç tanımadığım bi adama soruyorum bu nerden geldi diye çatıdan diyo çatıda çok var diyo ve orda korkuyla uyandım.... şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.....


#29 ,

rüyamda tanımadığım küçük bir çocuğa ayakkabı almak için dolaşıyorum koşturuyorum çocuk terlik ayakkabı vs deniyo bu arada bir eve gidiyorum şu anda birlikte olduğum insanın evimiymiş orada bakıyorum iki kadın cam siliyo ve ayrıldığım eşimi görüyorum bakıyorum bir başka odada 4yada 5 erkek kalıyomuş buralarını çok iyi hatırlamıyorum sonra tam evdn çıkarken bakıyorum ki bu insanlar evin bir köşesine gizli fırın yaptırmışlar domuzları kızartıyolar fakat domuzlar canlı ve ayaklarının üzerinde duruyolar bi yandanda kızarıyolar o arada bakıyorum ben yanlışlıkla kardeşimi çantasını almışım ve dolmuşlara goğru koşuyorum hatırladığım bunlar yanıtlarsanız çok sevinirim sevgiyle kalın....


#30 ,

bende rüyamda domuzla alakalı bir rüya gördüm ama.. o zaman zarfında bi tane kızlan tanışmıştım evlilik düşüncelerim vardı onunla ama rüyamda o kızlan araba kullanıyoduk hıp hızlı bir şekilde virajlı yollardan geçiyoduk bir an önümüze domuz sürüsü çarpıp kız bi tarafa ve ben bi tarafa düşüp kaybolduk sonraki haftasında kızlan ayrıldık rüyanın anlamı evlilik için seçilen kız evlilik için uygun olmayan bir kızmış vede ilişki sarfında sağımızda solumuzdaki insanlar ilşkiye zarar vermeye çalışıyodu madi ve manevi olarak rüyanın anlamı da bu ..
vede o kızı allahtan istedim kafam çok karışmıştı evlilik kelimesine girince yaratanda nasip deil dedi bana


#31 ,

rüyada bir evdeydim.yanımda bir kadın vardı.evden kaçmak istiyodum.evden dışarı çıktığımızda bahçede birilerini gördük saklandık.beni beklememiz için tahtadan yapılmış bir odada sakladı.bir anda herşey değişti.eve misafirler geldi o kadında kaçmaktan vazgeçip misafirlere hizmet etmeye başladı.bende saklandığım yerden çıktım misafirlerin arasından geçip bir yola çıktım.biraz gittikten bir yola saptım.hiç durmadan gidiyodum karşıma bir kadın ve ineği çıktı.inek siyahtı ve üstüme doğru geliyodu sahibi ipinden tuttu ve gittiler.yolda bir eve domuzun girdiğini ve kadının onu kovduğunu gördüm.durmadım yoluma devamettim yolda bir domuz ölüsüne basmamak için üzerinden atladım.yokuş aşağı bir yola girdim giderkenbeni takip eden bir domuz olduğunu fark ettim .karşıma çıktığında benden korktu.bende içice korkup kaçması için elime aldığım toprak parçasını gözüne septim.buna çok sinirlenen domuz bana saldırmak için hızla koştu.daah sonra bir yerden aşağı düştü kurtuldum sandım bir baktım tekrar çıkmış çok korktum ve uyandım


#32 ,

gece yarısı uykudan uyanıp lavaboya geittim lavaboya gittiğim an tuvaelet deliğinin hemen üstünde yavru bi domuz gördümm ve çook irendim ürktüm telliği fırlatarak çıktım hemen lavabodan yavru domuz telliği fırlattığım an bağırdıı yavru köpek sesi çıkararak ve bu esnada barkona gittim babam ve ailem oturuyyordu onlara sordum bişey var dedim babam dediki domuz dır o esnada uyandımm ve namaz da kılmıyorum ondan olabilirmi lütfen yorumlarsanız sewinirim


#33 ,

Mrhb.Rüyamda daha önce bilmediğim bir köydeymişim ve yine bilmediğim bir köy evinde.ev ne eski ne de yeni ve her tarafı açıklık.Az sayıda köy evine mahsus eşya var,tertemiz.Ben hemen etrafıma bakıp panikliyorum,eyvah her yer açık,kedim kaybolmuş diye,kollarımı kendi bedenime sarıp endişeleniyorum.zaman zaman rüyalarımda hep farklı yerlerde de olsa kedim kayboluyor.Yorumlarsanız memnun olurum.


#34 ,

benimde rüyamda rüyamda ne sebebden olduğunu unuttum dayım kovalıyordu dayımın evinni arka bahçesine kaçtım ordan yola çıkarım dedim bahçenin köşesine geldiğimde ise orta boylu sarı bir köpek duruyordu saldırmasın diye uzağından geçim dedim gördü beni peşime takıldı bi müddet benle beraber yürüdkten sonra kayboldu önüme siyah bir domuz çıktı bu arada sol tarafımdada sarı yavru köpek vardı domuz yanıma geliyor bana zarar vermiyordu peşimden geliyordu sürekli kurtulmaya çalışıyordum hep peşimdeydi en sonunda sinirlenip kafasını kopardım sonrada uyandım.Şu an bir kızla evlilik düşüncelerindeyim Rabbimden hep onu istiyorum aklımda hep o var acaba onunla alakalı olabilirmi yorumlarınız için tşkler


#35 ,

rüyamda yeşillik bir alanda yürüyorum gideceğim bir yer var oraya dopru gidiyorum giderken iki adım atıyorum sağımda kobra yılanı 20 metre sağda ona bakıyorum oda bana bakıyo kafamı cvırıyorum oda cevriyo nese iki adım daha atıyorum solumda bu sefer siyah bi panter veya kaplan oda bana bakıo ben ona bakınca oda kafasını çevriyo nese braz daha yuruyrum sola bakıyorum çakalı görüyorum hepsinin uzaklığıda aynı oda bana bakıo ben kafamı cevırıyorum oda cevirio gormemezden gelio bıraz daha yuruyorum bir tane domuz ustume koşuyo bende yuruyorum aynı şekılde elimi ısırıp kopartıp oda geri kaçmaya başlıo bende domuzun arkasından bakarken ruyadan kalkıyorumç...


#36 ,

Merhaba,
Rüyamda erkek kardeşim ve kız kardeşimle birlikte arabayla bir yere gidiyorduk.. Sonra yolun kenarında bir uçurum vardı ve uçurumun arkasında bir şehir ya da ülke vardı. Kardeşim orada ki kurulu pazardan alışveriş yapalım dedi. Oraya gittik fakat heryer çok köhneydi ve çamur, pislik içindeydi ve etrafta çamurlara bulanmış domuzlar dolaşıyordu. Kardeşime bu pis ve heryerde domuzların dolaştığı yerden alışveriş yapmayalım dedim. Sonra, başka bir yerdeydik galiba bir bebek yatıyordu bi yerde bi adam da bebeği seviyordu sonra bebek benim kucağımdaydı, gülümsüyordu. Daha sonra başka biryerdeydik ve bir sürü adam vardı ev ben onlara Müslüman olduğumu söyledim sonra adamlar bana eğer Müslümansam onların ülkesine giremeyeceğimi söylediler. Ben de zaten etfata domuzların dolaştığı, pislik içinde ki biryere girmek istemediğimi söyledim ve biraz da sinirlendim onlara.. Oradan ayrıldık...
Rüyam biraz karışım ama İnşallah hayırlı bir anlamı vardır.. Yorumlarsanız çok memnun olurum..
Şimdiden teşekkürler.... Saygılar


#37 ,

ruyamda domuz gordum uzaktaydi once sonra donup baktim ve arkamdan kosarak geldi ve arkamdan isirdi anlami ne bulamadim


#38 ,

ben rüyamda bir kış günü akarsu kenarında hızlıca koşarken suyun kenarında domuzlar beni kovalamaya başladı ve sonra buna köpeklerde dahil oldu ben akarsuyu köprüden geçip eve saklandım ve daha sonra bir köpek veya domuz yavrusu gördüm evin bahçesinde bu kadar orumu bilen varsa lütfen cevaplasın bunu


#39 ,

kışın camdan bakıyorum ev müstakil baktığım camın önünde çardak var nerdeyse pencereye kadar kar yağmış camı açtım kafamı uzattım sağ tarafta bi domuz yavrusu gördüm ama vahşi deil pembe renkli üsünde karlar buzlar var ben ölmüş zannederken birden bana baktı kımıldadı ben içeri çağırıdm hiç çekinmeden geldi koltuğun altına girdi sonra ablamı çağırıdm ablam geldi koltuğun altını gösterdim domuz orta karaltı gibi görünüyo ışık vurmadığı için ablam çok korktu bağırdı sonra domuz çıktı pencereden atladı kaçtı


#40 ,

Rüyamda köşk gibi bir evdeydik boyle bi kaç kişi birşeylerden kaciyorduk gün sonunda arkadaslarimdan bir tanesi zombi gibi biseye dönüşmeye başladı ve onu odaya kapatmamizi istedi daha sonra odada bbüyük bi domuz bacagi vardi sanirim arka bacaklarindan biriydi ve arkadasim çiğ çiğ bacagi yedi çok kotu bir goruntuydu anlami nedir acaba buladim hic biryerde


#41 ,

Merhaba,Rüyamda arkadaslarım kardeşim ve kuzenim ormanda banklara oturuyoduk çekirdek citliyoduk birden bi çalı sesleri geldi arkama döndüm ki pembe bi domuz ondan sonra ben bağırdım kosun bizi görmesin ileri koşun evi yakin kim varsa onun evine gidelim diye arkamizdan hala domuzun sesleri geliyodu domuz bizi yakalayamadan uyandim... Bu nasıl bi ruya lutfen tabir edin


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...