Rüyada Dünya Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada dünya görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Dünya ruya tabiri ve ruya yorumları dünya rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada dünya görmek kadınlar ile tabir edilir.

Dünya; oyun ve eğlenceye, türülü türlü hallere, insanoğlunun karşılaşacağı durumlara, Dünyanın çirkin bir surette görünmesi Allahü Tealanın inayetine, Dünyaya meylettiğini ve sadece dünyalık istediğini görmek değeri az olan şeyi değğerli olan şeye tercih etmeye, Dünyaya sırtını dönmek züht ve takvaya, Onunla sarmaş dolaş olmak ve onu kucakladğını görmek dünyadan istediği şeyin hasıl olmasına, Dünyayı istediği halde, onun insandan kaçması arzu edilen şeylerin gerçekleşmemesine, Bazen dünya, Kuran-ı Kerime delalet eder.

Dünyanın uzaydan görünüşünü gördüyseniz, yakında hayatınızda birtakım değişiklikler olacak. Başka bir ülkeye taşınmanız olasılığı da var.

Kişinin yaşam görüşünün değişeceğine, yeni şeyler öğrenip, olgunlaşacağına işaret eder.

Rüyada dünyayi görmek, kadina isarettir.

Dünyayi terkettigini gören kimse hanimim bosar. Bütün dünyanin helak oldugunu ve kendinden baska hiç bir ferdin kalmadigini gören kimse kör olur. Dünyanin kendisi için kararlastigini ve bütün isteklerinin yerine geldigini gören kimse fakirlige düser ve helak olur.

 

Rüyada dünyayi görmek, oyun ve oyuncagi, hilelere, ahdi bozmaya, güçlük ve çetinlige ve sözünden dönmeye isarettir. Bazen de bu rüyayi görmek, hanim, mal ve çocuga isarettir.

Dünyayi görmek, ziraata ve onda ticaret yapip fayda elde etmeye, iyilik ve ondan faydalanmaya isarettir. Dünya, yolcu için konaga, yikik eve ve kötü bir kadina isarettir. Dünya, agnlara, hastaliklara, borç ve kefalete, darliga, sikintiya, zillete, isten çikarilmaya, mutevellilige, azginliga, sevgiliye ve iki yüzlü kimseye isarettir.

Eger dünya çirkin bir surette görünürse, Allahu Teala (C. C.) o kimseye inayet eder.

Dünyayi sirtim çevirirse rüya sahibi zühd ve takvayi seçer. Eger dünyayi gören, dünyayi istese fakat dünya kendisinden kaçsa, bu rüya meydana gelecek fitneye yahut dünyayi kazanmada güçlük ve sikinti çekmesine isarettir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Nazar Boncuğu Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

dünyada birsavaş oluyormuş ben yumurtalıklarımdan 4 tane yumurtamı seviyor ve büyütüyorum bunlardan 2 erkek dev doğuyor ama asker kıyafeti ile ve bunlar dünyayı kurtarmak için savaşıyorlar ve dünyaya ben uzaydan bakıyorum kurtarıp dünyayı bu devler benim yanıma geliyor sevinçliler


#2 ,

Bende arkadasimlan beraber camdan dünyaya bakiyorduk., fakat uzayda falan degildik.Dünya cok güzeldi ve asiri Büyüktü..,bakmaya doyamiyordum...


#3 ,

bende rüyamda balkondaydım teleskoptan dünyayı gördüm renkleri falan çok güzeldi bakmaya doyamıyodum sonra normal baktığımda dünya yaklaştı rüyam bitti


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...