Rüyada Elbise Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada elbise görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Elbise ruya tabiri ve ruya yorumları elbise rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada yeni elbise görmek memur için bir üst derece, tüccar için kazanç, zengin için ziyade mal, yoksul için refah, ziraatçi için bereket, diğer insanlar için ucuzlukla, Yeni elbise helal mala, Temiz elbise kalp temiziliğine, kirli elbise kalp kirliliğine delalet eder. 

 Yeni elbise yırtılır ve bu yırtık dikilir yahut tamir edilirse evladı olmaya, yırtığı dikemezse hapse girmeye, Yamalı elbise işçi için hastalık, diğerleri için nimete, ince ve parlak elbise hayırlı işe niyet etmeye, içi dışı bir olmaya, sevinç ve sürura; böyle birelbise kadın için hayır ve nimete erişmeye, ipek elbise takva ehli ve alimler için dünyaya meyletmeye, diğerleri için hayır ve iyiliklere, işlemeli elbise kadın için süs ve bezeğe, ilim ehli için takva ve mertebeye, fasıklar için cezayı gerektirecek birsuç işlemeye, çocuklar için çiçek hastalığına, Kendisine işlemeli elbise verilmesi bir yerden dünyalık gelmesine, Yün veyla keten elbise kadın-erkek herkes için hayra, böyle bir elbiseyi toplamak yahut saklamak mala, Kullanılmış elbise hastalık yahut yolculuğa, ipek ve açık parlak renkli elbise kadın için letafet ve zerafete, Kadının vücut hatlarını belli eden dekolte elbise fitne ve dedikoduya, Kırmızı renk elbise erkek için dünyanın ona meylederek ahireti ihmal etmesine, Yırtık pırlık, lime lime elbiseleri üst üste giymek vefat etmeye, Elbisenin enine yırtılması gam ve kedere, boyuna yırtılması gam ve kederden kurtulmaya, Kadının elbisesinin yırtılması ayıplı bir durumun ortaya çıkmasına yahut yoksulluk çekmeye işaret eder.

 

Rüyada eski elbiseler görmek, rüyayı görenin daima bolluk içinde olacağına, gayet şık pahalı elbiseler görmek ise, o rüyayı görenin dış görünüşüne çok fazla değer verdiğine ve bu huyunu tashih etmesi gerektiğine, zira bu huyun kendisine çok ciddi bir hata işlemeğe sürüklüyeceğine alamettir; rüyada elbise veya kumaş satın almak, dostlarınıza birçok yeni elbise satmak, son zamanlarda yaptığınız yatırımların, size ufak bir kazanç sağlayacağına işarettir; rüyada fakirlere veya hayır cemiyetlerine elbise dağıtmak, o rüyayı gören şahsın, çok zaman evvel işlemiş ve çoktan unutmuş olduğu bir iyiliğin mükafatını çok yakında göreceğine işaret sayılır.

Rüyada eski elbiseler görmek, sürekli varlık içinde olacağına yorulur. Rüyada fakirlere elbise dağıtmak, o rüyayı gören şahsın, çok önceden yaptığı sonradan unuttuğu bir iyiliğin karşılığını alacağı anlamındadır. Rüyada elbise veya kumaş satın almak, son zamanlarda yaptığınız yatırımların karşılığında çok az bir kar sağlanacağına yorumlanır.

Şık ve pahalı elbiseler görmek ise, rüyayı görenin insanların dış görünüşüne çok fazla önem verdiğine, bu tutumundan vazgeçmesi gerektiğini haber verir. Lekeli elbise dedikodular ve sıkıntılar yaşanacağını belirtir. Yeşil renkli elbise yakın zamanda emellerinize kavuşacağınız anlamındadır. Yamalı elbise giydiğini gören kimsenin eline para geçer.

Temiz ve güzel bir elbise ise kişinin çok beğenilip, hakkettiği duruma geleceğine işaret eder. Yamalı elbise para, lekeli ise beklenmedik masraflar ve dedikodu olarak olarak yorumlanır. Ayrıca rengine göre de yorumlamak gerekir.

Rüyada elbise görmek memuriyete yorumlanir. Rüyasinda yeni bir elbise giydigini görmek, memur için daha büyük makama, tüccar için kar yapmaya yani kazanmaya, zengin için daha çok kazanca, fakir için rizka, çiftçi için berekete, halk için ucuzluga delalet eder.

Rüyada giydigi elbisenin yirtildigini ve bunu tamir edemedigini gören tutuklanir, eger yirtigini dikerse çocugu olur. Rüyasinda yamali elbise giydigini görmek, nimete, ipek kumastan yapilmis elbise giymek, hayra delalet eder. Ancak din adamlari için ipekli giymek iyi degildir. Çünkü onlarin dünyaya meyil ettiklerine delalet eder.

Uzun işlemeli bir elbise giymek, rüya sahibi salih bir kimse ise, din kuvvetine, iyi ahlakli bir kimse degilse, ahiret için cezalanacagina ve bunlardan baska birisi ise çiçek hastaligina yakalanacagina isarettir. Ketenden yapilmis bir elbise giyinmek söhret sahibi olmaya, kullanilmis bir elbise giydigini görmek, bazilarinin tabirince evlilige, bazilarinca ise hastaliga veya savasa gitmeye yorumlanmaktadir, ibrisim elbise giymek hac ile tabir olunur.

Canfes elbise giyinmek cesaret ve sevince, yirtik ve parçali elbise giyinmek gam ve kedere delalet eder. Yeni elbise satin almak helal mala, eski elbise almak da haram mala yorumlanir. Elbisenin temizligi iyi kalplilige, kirliligi ise kalbin kötü olmasina isaret kabul edilmistir. Salimiye göre; üzerindeki elbisenin islanmis ve üzerine yapismis oldugunu görmek yola çikmaya niyetli bir insanin o yola gitmeyecegine, eger baska bir is için niyetli ise o niyetinin olmayacagina delalet eder. Arkasindaki elbiseyi çikarip birisine vermek fakirlikten kurtulduguna; rüyasinda, erkekse kadin elbisesi, kadinsa erkek elbisesi giydigini görmek zina etmege, pelerin gibi kolsuz ve omuza atilan bir atki gibi elbise giymek din ile yorumlanir. Böyle insanlar dindar olur ve dualari Cenabi Hakk (C.C) tarafindan kabul görür. Elbise yikamak bir kaç sekilde tabir edilmektedir. Elbisesini kirli oldugu için yikadigini görmek kederden ve sikintidan kurtulacagina, lekeli oldugu için yikadigini görmek, günah isleyecegine delalet eder. Elbisede kan lekesi oldugu için yikamak tövbeye, pis-likten temizlemek için yikamak haramdan el çekmek için tövbeye, meni lekesi oldugu için yikamak zinadan tövbeye isarettir.

Caferi Sadika göre; elbisesini soguk su ile yikadigini gör-mek dört sekilde tabir edilir Tövbe, saglik, güçlükten kurtulma, korkmama. Sicak su ile yikamak ise keder ve hastalik ile yorumlanir. Bazilarina göre: Rüyada yeni bir elbise görmek iyidir. Rüyada yeni bir elbise giydiginizi görmek sevinçli haber alacaginiza isarettir. Bir elbiseyi üzerinizden çikardiginizi görmek, bu rüyanin aksiyle yorumlanir. Erkekseniz kadin elbisesi, kadinsaniz erkek elbise-si giyindiginizi görmek evleneceginize; evli iseniz elinize çok mik-tarda mal ve para geçecegine veya büyük bir mirasa konacaginiza delalet eder. Yirtik bir elbise ile gezdiginizi görmek, borçlularinizin sizi bu günlerde çok sikistirdigina, borçlu degilseniz baska bir üzüntünüz olduguna, yakinda feraha çikacaginiza isarettir. Çok güzel elbiseler giyinmis bir takim insanlar görmek, çok sevinçli bir haber alacaginiza delildir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada elbise görmek, kisinin dinine veya maisetine yahut Allah (C.C.)tan korkmasina ya da müjdeye tabir edilir. Rüyada bir adamin giyinmesi o adamin evlenecegi kadina, kadinin giyinmesi, evlenecegi kocaya isarettir. Rüyada bir giyindigini ve sonradan elbisesini yirttigini gören kimse, hanimina ihtiyaci kalmaz. Eger elbise sökülüp dikisi ayrilsa, hanimi veya ortagi o kimseden ayrilir. Elbise, kisinin din ve dünyaca durumudur.

Rüyada kolsuz elbise giymis oldugunu görmek, fakir oldugu halde dindarligininin yerinde olduguna isarettir. Rüyada elbisenin yakasinin yirtik oldugunu gören kimse, fakirlesir. Kendisinin bir çok elbisesi oldugunu gören kimse için, ahirette büyük mükafat ve çok sevaba isarettir. Bir kimsenin rüyada kendisine bir gömlek hediye edildigini görmesi hayirli bir habere, elbisesi, yirtik ve kirli görmesi, fakirlik ve kedere ve ona erisecek sikinti ve mihnete isarettir.

Bir kadinin rüyada yeni ve genis bir elbise giydigini görmesi, onun veya kocasinin din ve dünyaca olan iyi haline isarettir.

Rüyada elbise giymek, giyen kimsenin san ve serefine isarettir. Bir kimse yakasiz elbise giydigini görse, o kimsenin ölümüne isarettir. Kisa bir elbise giydigini ve dizlerini örtmedigini gören kimse, dininde kusur eder. Bir kimse elbisenin üzerine bir ayet yazili oldugunu görse, o kimsenin Kuranla amel ettigine isarettir. Siyah bir elbise giymek, giyen kimse için, üzüntü ve kedere, isarettir. Elbiseyi tersine giydigini gören kimsenin durumu degisir. Bir kimse elbisesinin yakasinin yirtildigini görse fakirlesir. Elbisenin boydan boya yirtildigini gören kimse, üzüntüden kurtulur. Eger enine yirtildigini görse, o kimsenin irz ve namusu hakkinda söylenecek söze isarettir. Bir kimse elbisesinin arka tarafindan yirtildigini görse, o kimse irz ve namusu hakkinda söylenecek bir sözle itham edilir. Yesilelbise, dine isarettir. Beyaz elbise de, böyledir. Mavi renkli elbise görmek iyi degildir. Kirmizi bir elbise, söhrete, sari elbise de, hastaliga isarettir. Islak bir elbise yolculuktaki zahmete, islakligin kurumasi zahmet ve siddetin gitmesine isarettir. Bir kadin rüyada üzerinde erkek elbisesi oldugunu görse, bu rüya din ve dünyaca o kadin hakkinda hayirlidir. Eger erkek, üzerinde kadin elbisesi oldugunu görse, o kimseye üzüntü, keder, korku, zillet ve miskinlik erisir. Sonra bu haller ondan gider. Yünden elbise giydigini gören kimse zahid olur. Bir kimse yesil elbise giydigini görse, sag kimseler için din ve ibadete, ölüler için Allah yaninda hallerinin güzel olmasina isarettir. Bazi tabirciler, yesil elbise giydigini gören kimse, mirasa isarettir, dediler. Beyaz elbise, giyen için hayirdir. Zanaatkarlar için beyaz elbise islerinin durgunluguna isarettir. Zanaatkar için her zaman elbisenin kiymetli olusu isinin durgunluguna isarettir. Bir kimse adet edinmedigi bir elbiseyi giydigini görse, kötü gördügü seylerin bazisi kendisine isabet eder. Hiç beyazi olmayan ütülenmis siyah elbiseyi giydigini gören, otorite isarettir. Üzerinde kirmizi elbiselerin oldugunu gören kimse, içerisinde Allahin hakki olan çok mala isarettir. Rüya sahibi, Allahtan korksun ve malinin zekatim versin. Kadinin kirmizi elbise giydigini görmesi, ferahlik ve sevincine isarettir.

Kırmızı elbise, hastalar hakkinda ölüme, fukara hakkinda zarara isarettir. San elbise veya sariya boyanmis elbiseyi giymek, bazi insanlar için yaraya, bazilari için de sitma hastaligina isarettir. Bir kimse bayram, dügün ve topluluk zamanlarinda kirmizi elbise giydigini görse, bunda bir beis yoktur. Sari elbiselerin hepsi, tabirde zayiflik ve hastaliktir. Bütün renklerle boyanmis bir elbiseyi giydigini gören kimse istemedigi bir seyle karsilasir ve o seyin kötülügünden Allaha siginmasi lazimdir. Kendi üzerinde iki renkli ve iki yüzlü elbise veya iki yüzlü sarik görmek, o kimsenin din ve dünya ehlini idare eden bir kimse olduguna isarettir. Eger bu elbise yikanmis olursa fakirlige ve borca, yeni ve kirli ise borca ve kazandigi günaha isarettir.

Çeşit çeşit renklerle nakışlanmış elbise giydigini görmek, güzel kokulu seyler ve mesrubat satan kimse için hayirdir. Sair insanlar için izdirap ve siddete, gizli seylerin asikareye çikmasina, hasta için hastaligin siddetine, bilhassa zengin olan kadinlar için, kötü sözlü ve sarkicilar için hayra isarettir.

Üzerinde renkli elbise oldugunu gören, eger ehilse çifçi ve ziraatçilara amir olur. Eger ehil degilse, senenin bolluguna ve hububatin çok olmasina isarettir. Vasfedilen elbiselerden baska renkte olan elbise de gururdur. Rüyada elbiselerin üzerinde görülen nisan ve alametler hacca gitmeye veya arap ülkelerinden birine yolculuk yapmaya isarettir. Bir kimse elbisesinin altinda ince bir elbise giydigini görse eline, biriktirecegi bir mal geçer ve içi disindan hayirli olur. Bu ince elbiseyi, elbisenin üzerine giyerse, o kimsenin kötülügüne, dindeki hatasina, günah ve isyanim asikare islemesine isarettir. Elbisenin kalinligi inceliginden hayirlidir. Kadinin rüyada ince ve yumusak elbise giymesi izzet ve serefine, kalin elbise de zahmet ve mesakkatina isarettir.

Altın ve gümüş dokumalı elbise, din ve dünyaca iyilige, arzu ve isteklere nail olmaya isarettir. Bir kimse kendisinin çok kiymetli bir elbise giydigini görse, bu rüya zengin ve fakir için sirf hayra, isarettir. Yikandiktan sonra yeni elbise giymedigini gören kimse, mizacina uygun ve arzu ettigi nese ve sevince kavusamaz. Giydigi elbisenin yirtik ve söküklerin} uyanikken de tamire muktedir olmazsa o elbise sahibinin bir çocugu olacagina isarettir. Yirtik elbise giyene üzüntü ve keder isabet eder.

Elbisesinin yirtildigini gören kimsenin dinine halel ve keder gelir yahut yasanti ve sefasi noksan olur. Çirkin ve kötü olarak yamanmis elbise, zarar ve ziyana ve issizlige isarettir. Elbisesinde yaslik gören kimsenin yolculuga iptal ve kasdettigi sey tamamlanmadan men edilir. Elbisenin kurutulmasi bu tabirden müstesnadir. Bir kimse kendi elbisesini veya baskasinin elbisesini yikadigini görse, o kimsenin geçiminde meydana gelecek darligi defetmesine, gizli sey ve islerinin asikarelenmesine isarettir. Bütün elbiselerinden soyuldugunu gören kimse memuriyetten uzaklastirilir. Bir kimse elbiselerini zayi ve kaybettigini görse, o kimselere zinet veren seylerin helak ve telef olmasina isarettir. Kadinlara benzemek maksadi ile kadin elbisesini giydigini gören kimseye bir üzüntü ve keder isabet eder. Yahut üzerine bir sey musallat olur. Bilmedigi bir elbisenin üzerinde yenilenip yesillendigini görenin, kalbinin istedigi yöne dönmesine isarettir. Gök renkli elbise, üzüntü ve kederdir. Keten elbise giydigini gören, güzel geçim ve helal mala isarettir. Kirli elbiseyi çikarmak, üzüntü ve kederin gitmesine isarettir. Kirli elbiseleri yakmak da böyle tabir edilir. Yeni elbiseyi yemek, helal mal, kirli elbiseyi yemek de haram mali yemeye isarettir. Bir kimse rüyada, yirtilmis ve kesilmis iki elbise giyse o kimsenin ölümüne isarettir.

Rüyasında eski fakat temiz elbise giyen kimse çevresince çok beğenilip sevilir ve hak ettiği üstün duruma gelir. Yamalı elbise giydiğini gören para alır. Elbisede kaç yama varsa o sayıda para gelir. Fakat elbise lekeliyse beklenmedik dedikodular ve sıkıntılar olacaktır. Yeşil renkli elbise giyen kısa zamanda istediklerine kavuşacaktır. Kırmızı ve siyah elbiseler rüyanın tezde çıkacağına işarettir.

Elbiselerin renklerine göre manaları değişir.

Rüyasında eski fakat temiz elbise giyen kimse çevresince çok beğenilip sevilir ve hak ettiği üstün duruma gelir. Yamalı elbise giydiğini gören para alır. Elbisede kaç yama varsa o sayıda para gelir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Limuzin Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

rüyamda ölmüş birini gördüm fakat o da ölü oldüğünü biliyordu ve tek bana görünüyordu arabadaydık sonra karısını çarşıda gezerken gördüm sonra bir yerin önünde durduk ayaktayız karısının kaçacağını söyledi ve oğlunu emanet etti bende gözün arkanda kalmasın dedim ama ikimizde onun ölmüş olduğunu biliyorduk ve sarıldık ve vedalaştık.bana artık gittiğini söyledi...lütfen yorumlar mısnız çok etkilendim gerçek gibiydi....


#2 ,

bu kişi çocuğunu yetştiremeyeceğine inanıyor.hayatından umudunu kesmiş.hayatını olması gerektiği gibi yaşayamıyor.eşine de güvenmiyor.onu bir tek sizin anladığınıza inanıyor.çocuğunu da kendisi gibi olmasını istemiyor.sizin yetiştirmenizi istiyor olabilir.kendimce yorumladım Allah hayır etsin


#3 ,

rüyam da bi düğün olacak ve düğün için gece elbisesi bakmaya gidioruz ben yeşil bir elbise bağeniorum sonra bi mağaza ya gidiorum her taraf gelinlik doluydu yorumlarsanız sewinirim


#4 ,

rüyada bn ykn arkim ve eski çıktıım vrdı (hala sevdiim) eski çıktıımn evine gidiodk evi bembeyaz duvarlar koltuklar heryer bembeyaz ayrııca bnde arkimde oda bembeyaz giyinmiştk baştan aşağı acaba yorumu nedir?


#5 ,

rüyamda çok güzel mavi elbise giydiğimi gördüm defile gibi birşey olcaktı aslında aynı elbiseyi benden önce başkası giyicekti sonra ben denediğimde bana daha çok yakıştığını sölediler ve benim giymeme karar verildi ancak elbiseyi ben giyerken askıları yırtıldı ben çok endişeleendim çok değerli bir elbiseymiş çünkü fakat endişelenmememi sölediler tamir ederiz gbi seyler sölediler.benimle ilgilenen gördüğüm insanların hiçbirini gerçek hayatta tanımıyorum ve defilelerle de hiç ilgim yoktur çok garip bir rüyaydı lütfen yorumlayabilirmisiniz...


#6 ,

rüyamda önce pembe elbise giyiniyorum elbise beyaz sonrada siyah oluyor.ne anlama geliyo yorumunuz icin teşekkürler.


#7 ,

rüyamda erkek arkadaşımın askılı penye bir elbise giydiğini gördüm anlamı nedir acaba


#8 ,

rüyamda bir yerde alis veris yaparken gözüme carpan cok güzel sade beyaz ve lacivert bir elbieleri elime aldigimi gördüm anlamlarindan fazla bir sey cikarmadim cünkü elbiseleri giyinmedim.benim yanlizca bildigim beyaz elbisenin hayra yorulmasi laciverti bilmiyorum bilen varsa tskler


#9 ,

rüyamda eşime kolsuz sarı bir elbise almak istiyorum önce param yetmiyor sonra fiyatı düşürmüşler bende gidiyorum almaya fiyatı 130 tl olmuş bakıyorum cebimde 150 tl var almaya niyetleniyorum uyanıyorum


#10 ,

mağazada bir elbise beyeniyorum fakat diğer elbiselerin arasında kayboluyor bulamıyorum ve bulamadığım için mağazadan alamıyorum


#11 ,

BUNDAN 10 GÜN KADAR ÖNCE ANNEMİ KAYBETTİM.BU GECE RÜYAMDA ANNEMİ SİYAH BİR GİYSİ İÇİNDE GÖRDÜM.TAM HATIRLAYAMIYORUM YA ETEK VE UZUN HIRKA,CEKET GİBİ BİR GİYSİ İDİ, YA DA UZUN SİYAH BİR ELBİSEYDİ.BAŞINDA DA SİYAH BİR BAŞÖRTÜ VARDI.KONUŞMADIK,ABLAMIN ARKASINDAN BANA BAKIYORDU.YÜZÜNDE TEBESSÜM EDEN BİR İFADE VARDI.BEN ABLAMA ANNEM DİYİP AĞLIYORDUM.ABLAM SANIRIM HAYAL GÖRDÜĞÜMÜ SANIYORDU.SONRA ANNEM YOK OLDU.RÜYAMI YORUMLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.SAYGILARIMLA,


#12 ,

eski karımla bir evdeydik orda koltukta oturuyorduk. yan tarafta yeni kayınvalidem ve yeni kayınbabam yantarafımızda koltukta oturuyorkardı.eski karım kapalı beyaz rengli elbise giymiş ve ve konuşuyorduk ve ona sitem ediyordum. seni çok sevmiştim bana bunu niye aldattın ayrıldın sonra kızmaya başladım tartıştık onu tehdit etmeye başladım biraz korksun sevsin diye ama korkmuyordu sonra aldım onu bacaklarından pencereden çıkardım atacam seni dedim sadece korksun icabıyla ama korkmuyordu at beni diyordu. düşecek korkusuyla onu geri çektim o esnada başını pencereden çıkardı bağırmaya başladı polis çağırıyor sandım. içerdikilere dedim eğer polis çağırsa kendisi atlamak istedi. baktım(görmedim sadece duydum) teyzemle konuşuyor beni şikayet ediyordu ferahlandım.


#13 ,

ruyamda bır magazadan ustunde sarı yaldızlı allah yada muhammed yazılı cok guzel bır elbıse gıydım gercek hayatta bana borcu olan ancak paramı vermeyen adam bana telefon ettı benı cagırdı bende komsumdan yol parası alarak arabaya bındım ama bu arada ayagımda yırtık bır terlık oldugunu gordum terlık hem cok buyuk hem yırtıktı sonra bana borclu adamın yanına gıttım sonrasını hatırlamıyorum


#14 ,

ruyamda kendi kinagecemde giydigim kirmizi elbisemi tekrar giyiyorum,ve hatta tekrar kina gecem oluyodu.disarisi kalabalikti herkes yerini almis bende hazirlaniyodum.ruyamin tumunu anlatmiyorum uzun olur :) .birde kendimi esimle kina yerinden biraz arkalarda gordum esim elimden tutup ikimiz kosarak ve gulerek kina gecesinin olucaga yere gidiyorduk.ruya tabirlerinde bunla ilgili bi yorum bulamadim,merak ediyorum acaba ne anlama geliyo diye. :)


#15 ,

rüyamda ölen anneme birtane yeşile yakın etek aldım annem giydi uzaktan bakınca sanki on sekiz yaşında genç kız gibi oldu ancak yüzü aynı kaldı,beraber oturduk üstümüzde pazarcı şemsiyesi vardı ve hafif yağmur yağıyordu ama biz şemsiyeden dolayı islanmadık annemin dişleri olmadığı için salatalığın içini çıkararak ikram ettim o sırada babam geldi ve hala iş bulamadınmı diye soru bende arkadaşlarım burda değil olsalardı bulurdum ancak iş var ben ancak uzun zamandır elektrik işi yapmadım adamlar bana sorarlarsa yalan söylemem bunu derim bana bir ay müsade edin derim dedim, annem ve babamın yüzü çok güzeldi ve asık değillerdi.


#16 ,

rüyamda ailemle beraber uzaklarda biryerlerde arabayla giderken ara vermek için iniyoruz. indiğimiz yerde yurt dışından gelmiş çok güzel ve uygun satılan elbise giyisi yeri varmış,herkez acele ederek dolaşmaya başlıyor ve ben bir kaçtane kıyafet alıyorum. bunları aldıktan sonra buradan çıkarken çocuklarımın kullandığı elbiseleri yeni elbiselerin altında görünce hemen oradan çıkarıp alıyorum ve o şekilde çıkıyorum ama çok şaşırıyorum tabi,hava da çok güneşli, dışarısı da yemyeşil tepeymiş. rüyamı yorumlarsanız sevinirim.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...