Rüyada Elma Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada elma görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Elma ruya tabiri ve ruya yorumları elma rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada Elma görmek evlada, kişinin dünyalığına yahut temiz yüzlü, temiz yürekli insanlara, Tatlı elma yemek helal rızka, ekşisini yemek üzüntüye yahut şüpheli kazanca ya da bağırıp çağırmaya, Elmayı ısırmak kazanç, fayda ve menfaate, Elma hediye edilmesi arzusuna nail olmaaya, Sayılı elma mahdut miktardaki paraya, Elma toplamak, asil ve cömert birinden dünyalığa, Ev veya mescid gibi yerlerde elmayı koklamak kadın ve eerkek için evlenmeye, Elma ağacı kişiye yakın olan müslüman kardeşine, Elma fidanı dikmek bir yetimin bakım ve terbiyesini üstlenmeye delalet eder.

Elma görmek ne şekilde olursa olsun, talihinizin her işte yaver gideceğini ifade eder. Ağaçta elma görmek, yakında tatlı haber alacağınıza, masa üzerinde elma görmek, sosyal hayattaki nüfus ve itibarınızın gittikçe artacağına, elma yemek hazır planlarınızın başarıya ulaşacağına işaret eder, rüyada elmalı pasta veya çörek yemek, bir yarışmada derece alacağınıza, rüyada elma almak karlı bir işe para yatıracağınıza işarettir.

Rüyada ağaçtan düşen elmalar görmek talihinizin önünüze bir çok fırsatlar çıkartacağına ve sizin bunlardan istifade etmesini bileceğinize işarettir. Bahar açmış elma ağaçları görmek tatlı ve mutlu rüyalarınıza hiçbir şeyden ve kimseden zarar görmeyeceğinize işarettir.

 

Bir elma ağacının altında dinlendiklerini gören sevgililer ise mutlu bir evlilik yapacaklar ve sürekli mesut yaşayacaklar demektir.

Elma barışın, bolluğun, bereketin, ve paranın işaretçisidir. Rüyada elma görmek her işte şansınızın sizinle beraber olduğunu ifade eder. Elma ağacının altında dinlenmek sevgili ile mutlu bir evlilik yaparlar ve bu evlilik mutluluk getirir anlamındadır. Masa üzerinde elma görmek, çevreniz genişleyecek ve çevrenizden saygı göreceksiniz demektir. Elma yemek uygulamaya koyduğunuz planlarınızın olumlu sonuçlarını alacaksınız anlamındadır. Rüyada elmalı bir şey yemek bir müsabakada ilk üçe girmeye işarettir.

Rüyada elma almak kar getirecek bir işe yatırım yapacağının haberidir. Rüyada ağaçtan düşen elmalar görmek önünüze çok sayıda güzel fırsat geleceğine işarettir. Ağaçta elma görmek, yakın zamanda güzel bir haber alacağınız anlamındadır. Elma yeşil, ham, ya da çürükse, gerçekleşmesini istediğiniz hayallerinin olamayacağını bildirir.

Elma, barış, bereket, para ve şansın işaretçisidir. Fakat elma çürümüş veya tamamen olgunlaşmamışsa planlarınızı gerçekleştiremeyeceğiniz anlamına gelir.

Kısmet, bolluk, başarıdır. Elma güzel ise kısmet çok iyidir, kötü ise kısmet kötüdür. Elmanın şekline ve rengine göre de yorumlanır.

Elma ağacı, hayırlı, iyi huylu akrabadır.

Rüyada elma görmek, eger rengi yesil ise evlada, kirmizi ise bir büyük tarafindan gelecek menfaate, eger rengi beyaz ise ticaretten gelecek kara, sari ve lezzeti de eksi ise, hastaliga ve kuvvetsizlige isarettir. Rüyasinda bir elmayi ikiye böldügünü görmek iki ortak veya kari ile koca arasinda ayriliga isarettir. Agacindan kirmizi bir elma koparip yedigini görmek bir kiz evladi olacagina delalet eder.

Rüyada kendisine bir ekşi elmanın verildigini görmek düsmanliga, tatli bir elmanin verildigini görmek ise dostluga yorumlanir. Rüyada elma görmek ve yemek (tatli olmak sartiyla) bütün yorumcular tarafindan daima hayra ve mala yorumlanmistir.

Elma, kisinin hizmeti ve arzu ettigi seydir ki, tabir de bu istikamettedir. Mesela, rüya sahibi tüccar olursa, gördügü elma onun ticaret ve kazanci, ziraatçi ise, ziraati ile tabir edilir. Kendisine bir elma geldigini veya elmayi verdigini görse arzu ve istegi kadar bir seye isarettir. Bazi tabirciler, tatli elma helal rizk, eksi elma haram rizktir, demislerdir. Elma agaci, insana yakin mümin bir kimsesidir. Bundan dolayi bir kimse elma agaci ektigini görse, bir yetim büyütür.

Elma yedigini gören, insanlarin baktigi bir mali yer. Elma topladigini görse, medhedilmeye layik, serefli ve aziz bir kimseden mala erisir. Sayili elma, sayili paraya isarettir. Mescidde elma kokladigini gören, evlenir. Tabir, kadin için de böyledir. Günah islenen bir mecliste kadinin elma kokladigini görmesi, halkin diline düsüp kötü söhret kazanmasina isarettir. Bir kadin, taniyip bildigi yerde elma yedigini görse, güzel bir çocuk dogurur.

Rüyada elmayı ısırmak, hayir ve ihsana, kazanca, faideye ve menfaate kavusmaktir. Elma, dostlarla da tabir edilir. Bazi tabirciler, elma yedigini gören kimsenin bir düsmani olur, dediler.

Elma çok sehvete de isarettir. Ekşi elma daginikliga, zararlara, baginp çagirmaya, eksi elma agaci da yine bagirma ve feryad etmeye isarettir.

Hayalleriniz gerçekleşecek. Elma barışın, bolluğun, bereketin ve paranın işaretçisidir. Elma yeşil, ham, ya da çürükse, gerçekleştirmek istediğiniz planlarınızı gerçekleştiremeyeceksiniz.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Saray Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

RUYAMDA PORSELEN BIR TABAGIN ICERISINDE TABAK BUYUKLUGUNDE KIRMIZI OLGUN VE TATLI ELMA GORDUM.BU ELMA BAHCEMDE YETISTIRDIGIM ELMA IMIS BUNU DOSTLARIMA IKRAM ETMEK ICIN HAZIRLAMISIM.TAM O SIRADA UYANDIM. HAYIRDIR INŞALLAH;


#2 ,

RÜYAMDA MUTFAKTA OTURUYORDUM VE HERYERDEN RAFLARDAN KAPIDAN ÇEKMECELERDEN ELMALAR DÖKÜLDÜ ELMALAR ÇOK GÜZELDİ KIRMIZI KIRMIZI VE TATLI HAYIRDIR İNŞALLAH ALL


#3 ,

rüyamda tanıdık bir kadın bana elma kesip veriyordu sonra elmanın içinde önce bir sonra bir sürü kurt görünce onu ayırıyordu buna benzer bir rüya bir kaç sene öncede görmüştüm oda çürük elmaydı. hayırlısı inşaallah


#4 ,

Rüyamda 2tane yeşil elma gördüm bi kere ısırdım içi güzeldi dışı biraz ezikti sonra dedimki ben bunun sahibinden helallik istiyim döndüm geri yaşlı beli bükük kambur bi kadın çıktı karşıma hakkını helal et dedim istersen birini sana veriyim dedim istemedi ben ağlıyordum dedimki ozaman dua et bana dedim.etkilendim hayırlara vesile olur inşaallah.


#5 ,

Hayrdır inşallah rüyamda beyaz bir tabak içersinde elmalı turta ve elmalı pasta yapmışlar. yalnız ikisinin şekli küçük ikisinin şekli büyük hangisini istersiniz deyip dördünüde sunum yapıyorlar. ama yeme fırsatım olmadı çünkü uyandım.


#6 ,

sabah namazına yakın bir vakitte oldukça kırmızı bir elma gördum ama yemedım.aynı gun arkadasım benı ruyasında elma yerken gormus,hayırlara vesile olur insallah...


#7 ,

selamlar arkadaşlar Rüyamda o kadar çok elma vardıkı hepsi birbirinden güzel ve yeşildi ama yollar kapanmıstı elmalar öyle fazlaydıki :) hayırlısı inş


#8 ,

rüyamda bana çalıştığım fabrikanın, deposunda depo sorumlusu tarafından(aynızamanda fabrikanın mescidinde imamlık yapıyor) bana 2 adet elma verildi elmanın ilki arjantin elmaya benzer bi yeşil elma idi diğeri biraz daha küçük beyaz bi elma idi elime aldım her ikisinide sonra uyandım yemedim koklamadım. hayırdır inşaallah


#9 ,

rüyamda benim arkadaşım elinde bir elma kutusu oluyor ve kutunun icinde kırmızı yeşil elmalar görüyorum bana ikram ediyor elmaları bende alıyorum bi tane ve kardeşimle paylaşmış oluruyorum ve beraber yiyoruz elma yeşildi cok güzel ve olgün bir elmaydı


#10 ,

rüyamda amcamla beraber bi ağaçtan elma alıyoruz büyük ve kırmızı bi elma :D:D


,

Merhabalar rüyada nar görmek neye işarettir ve birde nar ağacı görmek neye yorumlanır.. Sitenizde bulamdımda lütfen sitede paylaşın yorumunu

#11 ,

ya rüyamda elma gördüm ama elmanın üstüne tatlı ağdası dökmüşlerdi onu yedim hem de çok tatlıydı ne bu?????


#12 ,

rüyamda elmaları böldüm ama iki taneyide bölmedimm neyse böldüklerimizi yiyene kadar biraz kararmışlardı sonra dediim yok ya kararmamış bunlar yiyilirr ısırdım yedim hatta tadı da güzeldi hayırdır inşallah fikri olan varsa yorumuyla ilgili lütfeen söyleyinn


#13 ,

Merhaba,

Rüyamda işterinde içerisi elma dolu sepetten elma seçiyorum elmaların boyları irili ufaklı bazıları ise yumuşak ben kırmızıya yakın ve güzel bir elma seçiyoırum ve onu yemeye başlıyorum iş arkadaşlarınmı görüyorum elmamın yarısı duruyor istermisiniz diyorum fakat içimden vermekte gelmiyor onlarda istemiyor bende yemeye devam ediyorum.

Teşekkürler


#14 ,

Ruyamda pis bussuru karincalarin oldgu yerde yesil ama parlak tertemiz elmalar vardi ama bu elmalar ev sahibimin kizi gelip almami soyledi yalniz eksi oldugunu soyledi ben yinede aliyorum elmalari… hayirlara vesile olur ins.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...