Rüyada Erik Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada erik görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Erik ruya tabiri ve ruya yorumları erik rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada mevsiminde görülen erik bir yitiğin bulunması yahut rızka, Hastanın erik yemesi şifa bulmasına, Mevsimi dışında görülen erik üzüntü, keder ve hastalığa delalet eder.

Rüyada erik görmek, hiç beklemediği bir yakının ihanetine uğrayacağına işaret eder. Olgun erik görmenin mutluluk getirdiği yorumu yapılır.

Erik toplamak emellerinize ulaşamayacağınızı bildirir. Olgun erikler mutluluğun işaretidir. Rüyada erik topladığınızı gördüyseniz, hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Ağaçta görülen erik, zenginliği haber verir. Eriğin rengine ve güzelliğine göre yorumlanır.

Rüyada erik yediğini gören eger hasta ise iyilesir, isi bozulmus ise düzelir. Bir baska rivayete görede: Vaktinde görülmesi riziktir. Mevsimsiz olarak görülürse, hastalik yahut üzüntü ve kederdir.

Hasta, rüyasinda erik yedigini görse hastaligi iyilesir. Yetişmiş erikler saadete delalet eder. Erik topladığınızı görürseniz, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Şaşırmak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda eşim bana 3 adet çok güzel mürdüm eriği veriyordu. bana uzattı bunlar senin dedi erikler cidden çok güzel renkli ve kocamanlardı. Birde çok güzel krem renkli yeni bir ayakkabı giymişim eşim soruyor yeni mi diye evet diyorum çok rahat o yüzden evde giyiyorum çıkartmımorum.


Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler


#2 ,

ben rüyamda erik topluyordum ama öle tek tek değildi ben ağacın dallarını kırarak topluyordum.hani bol ve çabuk olsun diye ve amcamın kamyonetin kasasına dolduruyorduk o anda bitti rüya.harbiden bişey anlayamadım.işin uzmanıda değildim


#3 ,

bnde rüyamda erik yiodum.elimde bir sürü yeşil küçük erikler vardı ve yediklerimin çekirdeklerini balkondan aşağıya insanlara atıodum :))


#4 ,

Rüyamda yeşil erikler gördüm çok mutluydum rüyamda biz ailem ve tanımak bir kaç kişi vardı yanımızda ağaçtan erik alıyorlardı buyuk bır bahce ve birden ben oradan azcık uzaklastım havadan erık yağmaya basladı ağacı sallıyodu tanımadık bırı onu hatırlamıom kimdi artık havadan resmen erik yağdı bende topladım erikler çok güzel ve ben sevinçliydim :) açıklarsanız sevinirim teşekkürler :)


#5 ,

çok yardımcı oldu saolun xD ben olgun erik topladığımı gördüm ZENGİN OLJAM xD :) :D


#6 ,

Rüyamda babamin bana tek bir kalemle renkli bir ev cizdigini gördüm. Babami kaybedeli 4 sene oldu, ev rüyalarinin önemli olduguna dair bir kac yazi gördüm ama hicbirinde cizimle ilgili bir icerik yoktu, yardimci olabilirseniz sevinirim.
Yorumlariniz icin tesekkürler.


#7 ,

Bugün 26 şubat 2009 ve dün gece rüyamda erik gördüm.çok olgundular ağacı salladım çok erik topladım ve yedim yanımda eşim ve 3 yaşındaki oğlum ve arkadaşlarım vardı.ama ben 17 şubat 2009 tarihinde eşimden ayrıldım daha doğrusu o benden ayrılmak istedi çok yalvardım ama olmadı,şimdi perişanım.enkazım.


#8 ,

Rüyamda dalından erik toplamak için gidiyorum bahceye ama ben can eriği toplayacağim kafama koymuşum bahçeye yaklaştiğimda çimenlerin üzerinde mürdüm eriği var ve o kadar olgun ki neredeyse ağacın hepsi yere dökülmüş bazısı güzel bazısı patlamış onları öyle görünce az üzülüyorum ama içimden geçiriyorum ben büyük güzel olgun can eriği toplayacaktım şimdi bu mürdümler ne olacak diye resmen ne umdum ne buldum gibi oldum ama hiç toplama faaliyetim yok sadece izliyorum yerdeki erikleri...


#9 ,

rüyamda avucumda 2 tane cok taze yeşil erik görüyorum. bunları beyaz bi arabaya bırakıyorum. ama avucumda yine 2 tane cok taze yeşil erik var. yine bırakıyorum arabaya ama avucumda yine 2 tane erik kalıyor. neye yorumlanır acaba.


#10 ,

ben rüyamda köşk gibi bi evin içinde gezerken o evin aslında tarikatların dini eğitim verdikleri yer oluyormuş.sedirler;minderler...yeşil renkte örtüler filan var.soruyorum evin sahibide bizim burada önceden yatırlar vardı diyor.ilk başta korkuyorum;sonra muhteşem nakışlarla işlenmiş tabak gibi kitap gibi bişey görüyorum sehpanın üstünde...o şeye dokunmamla hemen salona başları sarıklı;üslerinde yeşil cübbeleri olan 2 kişi girdi ve elini çek ondan dedi.korktum ve çığlık attım.oturun burda sohbet yapacağız dedi...otururken siyah çarşaflı 2 kadın geldi.biri annemin arkadaşı meryem teyze...ama ilginç olan şey;meryem teyze esmer biri olmasına rağmen nur yüzlü görünüyordu.sonra avuç avuç yeşil;olgun erikler verdi.cebimi erkle ağzına kadar doldurdum;bir yandanda yiyorum.eriklerin tadıda çok güzel.sizce neye gelecek?biraz endişelendim


#11 ,

rüyamda kocaman bir can eriği ağacı bazıları yeşil daha olmamış bazılarıda sarı onlarda olmuş.Ben bir ipe tutunuyorum ağacın üstünden bir otarafa bir butarafa geçiyorum geçerkende olgun olan sarıları topluyor yiyorum.yorumlarınızı bekliyorum..


#12 ,

rüyamda bir erik ağacının yanındaydım erikler yeşildi bir erik ağacıda karşımdaydı ve erikleri daha iriydi arkadaşım bana şeftali büyüklüğünde bir yeşil erik uzattı ısırdım tatlımsı mükemmel bir tadı vardı ve uyandım


#13 ,

rüyamda erik agacından erik topluyodum erikler büyük ve yesildi olgunlasmıştıı çok güzellerdi .. :D


#14 ,

ya ben yesil erik gördüm herkesede dagittim baktim ve rüya tabirine baktim bir iyi veriyo bir kötü ama insallah iyi cikar
yorum yaparsaniz sevinirim tesekkürler


#15 ,

rüyamın yorumu mutluluktur


#16 ,

ruyalar gercek olurmu?


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...