Rüyada Evlendiğini Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada evlendiğini görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Evlendiğini ruya tabiri ve rüya yorumları evlendiğini rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada Evlenmek görmek Allah (c.c.) tarafından gelecek bir yardıma; yüksek bir makama geçmek için sarf edilen gayrete; borçlanmaya; üzüntü ve kedere; Tanıdık bir kadınla evlenmek, o kadının kocasından menfaat elde etmeye, Tanımadığı bir kadınla evlenmek ev değiştirmeye, maksaddının hasıl olmasına ya da vefat etmeye, Ölmüş biriyle evlenmek, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, Hasta birinin evlendiğini görmesi vefat etmesine, Kendine nikah düşmeyen biriyle evlenmek aile fertlerinin başına geçmeye, Dört kadınla evlenmek Peygamberimizin (s.a.v.) kabrini ziyaret etmeye delalet eder.

Rüyasında evlenen zengin olur. Birisi rüyayı göreni öpse muradına ereceğine, bir kadınla buluşması büyük bir zattan faydalanacağına, bir kızla buluşması ise; muradına ereceğini haber verir.

Bazen de aynı çıkar. Nikah memuru, kişinin hayatında rol oynayacak bir kişiyi haber verir.

Rüyada evlenmek zenginlikle yorumlanir. Rüyada genç bir kimse ile evlendigini görmek, çok yakinda zengin olup bolluk ve refaha kavusacagina isarettir. Evlenmek için söz kesmek, büyük bir kimseden menfaat görecegine delildir. Bir gençle bulusup evlenme için karar aldigini gören muradina nail olur.

 

Evli olmayan bir kadina gizlice bir söz söyledigini görmek, o ka-dinla evlenmek istedigine, evli bir kadinla evlenmek istedigini ve onu istettigini görmek, dünyada beklediklerini elde edemeyecegine, bir kadinla evlenmek isteyip de onun da buna razi oldugunu görmek, muradina erecegine isarettir.

Orta yasli bir kadinla ev-lenmek istedigini görmek, pek büyük zenginlige delalet eder. Kirmaniye göre; karisindan gayri bir kadinla evlendigini görmek o kadinin güzelligi derecesinde zenginlik ve menfaate, bil-medigi görmedigi ve adini bile isitmedigi bir kadinla evlendigini görmek ya kendisinin veya evinde birinin ölecegine, kendisini güveyi olmus görüp esini görmedigini görmek, ölüme isarettir.

Bir ihtiyar kadinla veya kendi kiz kardesi ile evlendigini görmek pek büyük hayra, ölmüs bir kadin ile evlendigini görmek ve onunla zifafa girdigini görmek islerinin karismasina, hayatinin bozulmasina delildir. Evlendigi erkek veya kadinin baska bir dinden oldugunu görmek günah sayilacak bir isi yapacagina, rüyasinda bir fahi-se ile evlendigini görmek, ahlaksiz ve huysuz bir kadinla evlenecegine, evli bir kadinin baska bir erkekle evlendigini görmesi bir çocuk dogurmasi ile yorumlanir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada evlenmek, Allahü Teala Hazretleri tarafindan meydan gelecek bir yardima isarettir. Bazen de evlenmek, esarete, borca, üzüntü ve kedere, tazminat vermeye veya yüksek bir mevkiye geçmek için çalismaya isarettir. Eger rüyada tanidigi bir hanimla evlense, o sahsin onunla geçimini sagliyacagi sey hakkinda çalisir.

Eger tanimadigi bir kadinla evlense ecelinin yakiastigina ve bir evden diger bir eve tasinacagina isarettir. Rüyada evlenmek, sahitler huzurunda olursa Allahu Tealaya salih bir amel yapacagina dair söz vermeye isarettir. Eger nikah, adetlere uygun olarak çarsida yapilirsa makarna ve kadrini yücelecek bir söhrete erismeye isarettir. Evlenmek sanatla da tabir edilir. Bundan dolayi bir kadinla evlendigini ve o kadinin öldügünü gören kimse, bir sanatla mesgul olur. Ve bunu yaparken de zahmet, üzüntü ve keder düser. Bir kimse rüyada dört kadinla evlense, Peygamberimizin kabirini ziyaret eder.

Yahudi bir kadinla evlendigini gören kimse, bir sanat için çalisir ve günah islemeye cüret eder. Hiristiyan bir kadinla evlendigini gören kimse, fitneyi gerektiren bir sanata çalisir. Eger evlendigi kadin atesperest ise, o kadin dinle ilgisi olmayan bir sanata isarettir. Rüyada zina eden bir kadinla evlendigini gören kimsenin, zina yaptigina isarettir. Rüyada kendisine musallat olan ve kalb kiran bir kadinla evlendigini gören kimse, agir bir yük altina girer. Rüyada bir adam bir kadinla evlendigim ve o kadini kendi evine götürdügünü görse, o adam o kadinin kocasindan mal elde eder.

Rüyada kendisine haram olan bir kadinla evlendigini gören kimse, ailesinin önderi olur.

Eger kadinla evlendigini ve kendisinin de kadinin evine gittigini görse, kadinin evvelki kocasi onunla rüyada evlenen adamdan mal ve hayra erisir. Rüyada ölmüs bir kadinla evlendigini gören kimse, ümidini kestigi bir maksadina kavusur. Hasta olan bir adam rüyada evlense ve evlendigi kadini görmese ve ismi de söylenmese o adam ölür. Rüyada annesini bir adamla evlendirdigini gören kimse mülkünü satar. Hamile olan kadin rüyada evlendigini görse bir kiz çocugu dogurur.

Gelin gibi halka gösterilirse, bir çocuk dünyaya getirir. Erkek çocugu olan kadin rüyada evlendigini görse, çocugunu evlendirir. Kocasi olmayan veya evli bir kadin rüyada evlense hayra erisir. Bir kadin rüyada ölü olan bir sahisla evlendigim görse, o kadin fakiriesir ve etrafindakiler dagilir. Rüyada ölü olan bir kadinla evlendigini ve onun yanina girdigini gören kim J se, kaçirdigi ve ümidini kesmis oldugu bir isine kavusur, isi de o kadinin güzelligi nisbetinde olur. Rüyada bir kadinla evlendigim ve kendisinin de bir veya birkaç hanimi oldugunu gören kimse evlendigi kadini görse veya tamsa, o kadinin güzellik ve endami nisbetinde hayir, servet ve devlete erisir.

Eger kadini tanimayip ve ismi de kendisine söylenmediyse, o kadin da kendisi için hazirlaniyorsa, o adamin veya eli altinda bulunan birisin ölecegine isarettir. Tanimadigi yasli bir adamin kiziyla evlendigim gören kimse, çok hayra kavusur. Bir kadin tanimadigi yasli bir adamla evlendigini görse, o kadin yine çok hayra erisir. Eger hasta ise iyilesir.

Rüyada kendisine haram olan ve ölmüs bir kadinla evlendigim gören kimse, akrabalarim ziyaret eder. Eger o kadin sag ise, o sahis akrabalarim ziyaret etmez.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Güneş Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

eşini başka biriyle evli görmrk

#2 ,

yaw ama burda hep bir kadınla evlenmekten bahsediliyor

#3 ,

ruyada esımle evlendıgımı gordum ama ustumde gelınlık yoktu
nıkah memuru esım ben vardık baskalrı varmıydı hatırlamıyorum. onumuze evrakları koydular ımzaladık yorum yaparsanız sevınırım

#4 ,

rüyamda hiç tanımadığım bir erkekle aniden evlendiğimi gördüm ama bu erkekle hiç konuşmadım sesini hiç duymadım sadece evlenmişiz ve aradan üç gün geçmiş üç günlük evliymişiz

#5 ,

bende rüyada evleniyordum maşallah düğün salonu kalabalıktı misafirler de çoktu hatta düğün arabamız bile vardı :))) fakat gelini göremedim ne hikmetse en çok merak ettiğimde buydu bunu tabir edersenizsevinirim

#6 ,

ben rüyamda hiç hayalini kurmadıgım tanımadıgım biriyle evleniyordun dügünümüzde çok kalabalıktı

#7 ,

rüyamda tanıdığım fakat uzakta olan biriyle dini nikah kıyıyorduk hocada başımızda bize dua ettiriyordu nikah duası

#8 ,

rüyamda düğünümü gördüm.eskiden beri tanıdığım ama yıllardır görüşmediğim birinin bi inat uğruna evlenme teklifini kabul ediyorum.fakat düğün günü düğün salonunda vazgeçiyorum..düşünüp hemen bi karar vermem için iki saat gibi bir zamanım varmış.en sonunda bir yakınıma aslında onu sevmediğimi ve onunla evlenmek istemediğimi söylüyorum..bunu açıklarsanız çok memnun olurum..

#9 ,

ben evliyim ama rüyamda evlendigim kişi çok zengin işte onla evleniyom ama işin garip tarafı annemde gelinlik giyiyo bizim fotomuz yok diyo bizde bi foto çektirmek için giyindik
diyo bunasıl yorumlanır çok merak ediyom beni aydınlatırsanız çok sevinirim. yorumunuzu bekliyo olucam iygünler

#10 ,

yaaaaaaaaaaaaaa istedigim rüya bu ama güzel yorumlanmamış

#11 ,

rüyamda tanımadıgım biriyle evleniyordum buu neye yorumlanır

#12 ,

ben rüyamda tanımadıgım uzun boylu beyaz tenli siyah biri ile evlenme kararı almışım ve ailemle birlikte alışşverişe çıkıyoruz.ama çocugun yuzunu sadece yandan goruyorum tam olarak degil..bi yorumu olan varmı

#13 ,

Geçen yıldan beri, rüyalarımda arasıra gördüğüm, beni kovalayan korkutan kaplanı geçen gece rüyamda yine gördüm. Bir arabanın içinde yanlız başıma oturur iken, aynı kaplan birden bire arabanın içinden çıktı. Ben arabadan uzaklaşıp ondan tam kaçarken, kaplan bana artık kaçmamam gerektiğini söyledi. Kaplan bana doğru yaklaştı ve bende o an beni ısıracağını düşünüyordum. Kaplan iki ayağını omzuma dayadı, kafasını yüzüme dayadı ve bana sıkıca sarıldı, ve benden onu sevmemi istedi. Bende ona artık sen benimsin dedim ve bende ona sarıldım. Ardından beni bekleyen bir kavga yerine doğru hareket ettim. Karşımda üç düşmanım bana hakaret ediyorlardı. Tam ben düşmanlarıma saldıracağım sırada, kaplan benden önce davrandı ve hepsini etkisiz hale getirdi. O sırada kaplana bir şey olur diye çok ürkmüştüm, kaplan üç düşmanımıda çok çabuk bir şekilde öldürdü ve ortadan kayboldu.

#14 ,

ben rüyamda haberim olmadan bir kadınla evlendiğimi ve o kadının yüzünü bile görmeden ondan çocuğum olduğu zaman yanıma geldiğini gördüm aceba bu nedir çook meral ediyom.

#15 ,

merhaba ben rüyamda normal hayatta 2 haftadır tanıdıgım ve benımle bişeyler paylaşmak isteyen insanla evlediğimi ve cok mutlu oldugumu gördüm.Ne anlama geliyor bu.

#16 ,

mrb bende ruyamda evlendıgımı gordum ama ustumde gelınlık yoktu ama evlenıyordum cevremdekılerın psıkolojısıde oydu nıkah memuru falanda yoktu ayrıca ben cok sıkıntılıydım boyle rahatsızdım bırseylerden ama anlam veremedım bu pazar sınava gırıcem acaba bı ılgısı varmı bununla cok merak edıyorum tesekkur ederım ıı gunler

#17 ,

rüyamda evleniyormuşum ama siyah gelinlik vardı üzerimde..o zaMAN sonra beyaz oldu,nasıl oldu bilmiyorum rüya işte.yalnız evleneceğim kişiyi görmüyorum.karışık bir rüyaydı.neye delalet acaba

#18 ,

9 aylik evliyim we 3 aylikda hamileyim. ruyamda eşimden hariç bi erkek beni zorla kaçiriyordu. snra eşim beni buluyordu ama bi turlu kurtaramiyordu yalniz kalmiştm we beni kaçiran erkekte çok yakinimdaydi fakat beni yakalayamiolardi

#19 ,

burdan anlaşılacağı gibi evlenmek rüyası sadece erkeklere özel kadınlar göremiyor görseler bile yorumlanamıyor:)

#20 ,

erkek arkadaşımla evlenmeyi düşünüyoruz ama bunu henüz ailelerimizden kimseyle paylaşmadık.rüyamda onunla gizlice nikah kıydığımızı gördüm onun evinde yaşıyorum onun ailesi biliyor benim ailem bilmiyor nikah yaptığımızı ve soranlara evlendik ama düğün daha yapmadık aileme söyleyince yapacağız diyoruz.ilk gecemizi birlikte sadece koltukta konuşarak ve koltukta birbirimize dokunmadan geçirdik.2.gecede öyle birlikte olmadık ama aynı evi aynı odayı paylaşıyorduk.ve evlilik kısmında rüyanın etkisinde çok kaldım.yorumlarınızı bekliyorum.teşekkür ederim.

#21 ,

ruyamda evlendıgım gordum evlenecegım kısıyı tanımıyorum evlenırken gelınlıkde boyle kabarık deıl elbıse gıbıde deıl ama gelınlk gıbı boyle sıs de deıl sonra kuafore gıtmıyorum sacım sadece at kuruyu gıbı baglı barı dıyorum kuafore gıdıpde tırnaklarıma oje surdurm dıyorum sonra ben bırden aglıyorum ben evlenmek ıstemıyorum dıyorum ben okuycam dıye aglıyorm babam olmaz dıyo ben dıyorum ruyada allahım bu gercekmı annemı cımcıklıyorum gercek oluyo o kadar aglıyorm kı annemde ben gıdr konusrum tamam aglama dıyor ... acaba nedır bu ruya neye yorumlanır cok merak edıyrmcevap yazarsanz sevınırm

#22 ,

bende rüyamda erkek arkadaşımla evleniyordum herşey hazırlanmış kına gecemi yapmadılar direk düğün ... düğünde çok kargaşa vardı ... herkez bişeyle uğraşıyor kimse dans etmiyor oyun oynamıyordu .. bi kaç gün sonra oturacağımız eve son gerekenleri evde misafirlerimiz dikiyor hazırlıyordu ... artık evlenmeme 2 gün kalmıştı ama babamın haberi yoktu benim evleniceğimden başkası evlenicekti sanki ... evlendim ama babamın evinde oturmaya dewam ediyordum ??? yorumlayabilecek biri varmı ?

#23 ,

ben rüyamda hiç tanımadığım ama yakışıklı benden yaşça baya bi büyük biri ile evleniyordum düğünde fazla kişi yoktu ama yine de kalabalık sayılır. nikah kıyıldıktan sonra ben mutsuz oluyorum bu ne anlama gelio lütfen biri açıklasın yaa!!!

#24 ,

merhaba ben evliyim rüyamda eşimi boşayıp tanıdığım başka biriyle evlendiğimi gördüm,üzerimde kendi düğünümde giydiğim gelinlik vardı,iki gün sonra da bir başkasıyla dini nikah kıyarak evlendiğimi gördüm ama bu kişiyi tanımıyorum...ne manaya gelir bu rüyalar açıklarsanız sevinirim..

#25 ,

Ben rüyamda SARP APAK'ın bana evlenme teklifi ettiği gördüm.Evlenme teklifinden hemen sonrada evleniyoduk..(Bu arada sarp apak benden 10 yaş büyük)

#26 ,

Rüyamda evlenmişim ama evlendiğim insan yok ortalıkta sadece evim değişmiş artık burası benim evim evlendim ben diyorum bidaha evime gitmeyeceğim diyorum..

#27 ,

rüyamda ailem beni evlendirmek istiyor ben olmaz evimi almadan işimi kurmadan askerlik yapmadan ne evliğiği diyorum sonra annem kız çok güzel diyor banane diyorum onceliği güzellik deil once geçimim işim diyorum annem yine kız çok güzel diyor. bende kırmıyorum bi bakalım diyorum kıza bi bakışta vuruluyorum onu beğeniyorum ama yine önceliğim geçim kıza diyorum bole bole işim onemli askerliğimi yapayım geleyim ole evlenelim diyorum kıza bende gönlün varmı diyorum kızda mavi göözlü nur yüzlü birisi namazında niyazında kızında gönlüvar bende sonra kız cevap vereceği sırada küçük kardeşim üzerime zıplıyor ve uyandırıyor o kızı dünyada ki bütün kızlara değişirim onu görebilmek için bu gun erken yatacağım o rüyadan sonra hep bir arayış icerisindeyim nedense...

#28 ,

21 yaşındayım evliyim bir kızım var rüyamda 66 yaşında zengin bir ağayla evlendiği gördüm. ben evlenmek istemiyorum ama sesimide çıkartamıyorum o adam benimle ilişkiye girmek istiyor ama ben istemeyince birşey yapmıyor ağanın hizmetçileri gerdeğe girdiğimizi sanıp orda bir çoçuk görüyorlar onu seviyorum kendi kızım gibi onlarda bu görünürde diğeride yolda yani hamileyim beni sanıyorlar rüyamın tabirini yapar mısınız?

#29 ,

Ben rüyamda evleniyordum fakat öyle bir evliliktiki ne evleneceğim kız ortada ne bişey. Sadece ailem beni birisiyle evlendirmeye kalkmış davetiyeler basılmış düğün salonu falan tutulmuş ben ise evlenmeye karşı çıkıyor ve ağlıyordum bana sormadan nasıl yaparsınız böyle bir şey diye. Tam düğünün salon kısmına geçerken uyandım. Bu rüyayı bana açıklarsanız çok sevinirim...

#30 ,

rüyamda kına gecem yapılıoo ama ortada evlenecegım kısı yok ben hazırlanıyorum ama kımle evlendıgımı goremıyorumm bir türlü anlam veremedım

#31 ,

ruyamda tanimadigim bi erkekle evleniyorum onu sevmiyorum ailem beni zorla evlendiriyor cocuk unutma benideki aliye benziyor sevdigim cocukla evlenemiyorum onunla evleniyorum evlendikten sonra kaciyorum ama yakaliyolar sonra beni dudagimdan opuyo beni cok sevdigini soluor

#32 ,

ya evliyken evlendiğimi görüyorum eşimlee sürekli oluyo bu bana anlayamadm

#33 ,

rüyamda eski sevgilimle evlendiğimi gördüm ve tam istediğim gibiydi herşey mükemmel bi kır düğünüydü herkes yanımdaydı muhteşem bişeydi ama asla ikimiz bidaha bir araya gelemeyiz....

#34 ,

merhaba ben 13 yaşındayım.rüyamda kına gecemin yapıldığını gördüm.beni sevmediğim,tanımadığım bir adama verildiğimi gördüm.gidip annemin yanında ağladığımı beni o adama vermemesini benim daha çocuk olduğumu söyledim.ama bir işe yaramadı.çok korktum.bir korkuyla uyandım.şükrettim Allah'a doğru olmadığı rüya olduğu için.sakinleşip yattım.bu sefer evlenmişim yine kına gecesinde gideceğim adama.annemler eve ziyarete gelmiş yalnız ben evli olduğumu bilmiyorum.birisinin evinde olduğumu biliyorum.daha sonra yatak odasının kapısı açıldı.yatağın üstünde zıplayan biri vardı.o benim kocammış.onun yüzünü gördükten sonra aa evet bu benim kocam dedim.ama onunla ilgili hiçbirşey hatırlamıyordum.adam terbiyesizce sözler söylemeye başladı.beni utandırmaya başladı ve biz kapıyı kapattık.ben sulak gözlü olduğum için yine ağlamaya başladım.anneme yine yalvarmaya başladım.boşanmak istediği söyledim defalarca.annem her seferinde itiraz ediyor:
-boşanda yedi kocalı hürmüz ol diyordu.
ben ne yedi kocalısı ne hürmüzü sen beni bilmiyormusun okuldan aldınız yine okula başlayacağım. diyordum.sakinleştikten sonra anneme yine sözler söylüyordum.anneme
-anne ben bu adamı hatırlamıyorum.ne tanışmadan öncesini hatırlıyorum ne de 2 sene evliliğimizi.hiçbir şey hatırlamıyorum acaba bana büyümü yaptılar diyorum.(adam tipsizin teki) ondan sonra yine korkuyla uyandım..

#35 ,

sevdigim bir erkekle evlendigimi gördüm salondaydik, mutlu gözüküyorduk, ben onun ailesinin ellinden öpüyordum altin takildiktan sonra..
Ama benim gözüm o altinda deyildi.. Altin bile görmedim dogru dürüst tek bir yasli kadindan bana büyük kolakaltin küpesini verdigini gördüm..
O evlendigim erkekse mutlu gözüküyordu...

#36 ,

sureklı bir şeytandır asla çikmaz rüyalarımdan hep debelenip dururum sürekli şeytan görürüm bazen ben kaçarım ondan sebepsiz takip edio diye bazen ben kovalarım en sonuncusu perşembe gecesi gördüğüm rüyaydı şeytanı kabin gibi bir yere kapatmıştım ( kilitleyerek) ve sevinç cğlılları atıodum ki oda yalvarıodu kan kırmızı gözleriyle serbest bırakırsam bıdaha karsılasmıycakmısız! serbest bırakmasam en sevdığımden ıntıkam alıcakmış nedense küçük kardeşime dokunabilsen şimdi bana yalvarmazdın diodum kardeşim (erkek 8 yaş ) neden kardeşim sandığımı bilmiyorum bilmediğim bir dua okuyup onu kırmızı kadife bi keseye hapsediodum ayrıca artık görmüyorum şeytanı rüyamda yorumunuzu bekliyorum tşkrler..

#37 ,

öncelikle belirteyim ben bekar biriyim rüyamda hiç yüzünü tanımadığım 18-22 yaşları arasında birbirlerini tanıyan iki güzel bayanı görüyorum ve evlenmek için ikisinden birini seçmem gerektiğini düşünürken onlar her ikimizide seçebilirsin diyorlar işin ilginç tarafı içimden geçenleri söylemeden onlar beni anlıyor ve konuşarak cevabımı veriyorlar hane telapati gibi birşey ve bana şöyle diyorlar biz birbirimizi seviyoruz ama seni çok seviyoruz bulunduğumuz yer dağılık bir orman ve mağaralarda yaşıyorlar kızılderiler gibi ama bana tüm kabile farklı ve doğa üstüymüşüm gibi davranıp saygıdan küsür etmiyorlar kabile reysi kızlarla evlenebilirsin demesiyle yemek yerine incir´muz vb.meyvalar dağıtılıyor.sözde evleneceğim kızlar servisi yapılorlar.ben inaçlı biriyim ve bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim tşk..

#38 ,

evliyim rüyamda evlendiğimi düğünüm oldunu görüyorum ama salona cok gec gittimi görüdüm abimle kavga ediyorum kız icin rüyamda benim düğünüme gelmedeği icin kızıyorum ona rüyamda neden gelmedi diye aylemi gördüm hep cok karışıktı bu nedemek oluyo ilk defa böle bi rüya gördüm ben ya:(

#39 ,

Rüyamda barda kızla tanışmışım taam mı , içkiliy mişim taam mı haydi bize gidelim demişim taam mı kız gözümde çok güzel gözükmüş ,hatta güzelliği büyülemiş hadi evlenelim demişim felan,cebimden bizim aheliyi davet etmişim ,o gece tanıştıktan 5dk hemen sonra evlenmişiz,ertesi sabah uyandığımda taam mı (rüyada) amanın ne göreyim! Yatakta bena gülümseyen 3 sarı dişli pörsümüş ciltli kalın beyaz kaşlı kemikli iri burunlu bir teyze taam mı ,aney beni kurtar oldum resmen !!! Bu rüyadan sonra her gece bara takılıp karı kıza bakmaya son verdim .

#40 ,

RÜYAMDA GİZLİCE EVLİ Bİ ADMLA EVLENMİŞİM HEMDE İMAM NİKAHI AMA DAHA SONRA PİŞMAN OLUYOR GİBİYİM Bİ BAYRAM ÜSTÜ OLUYOR BU OLAYLAR . KAFAMA ÇOK TAKILDI YORUMU MAİL ATASANIZ SEVİNİRİM

#41 ,

çok ilginç bi rüyaydı .. normal kıyafetlerin üstüne bembeyaz bi gelinlik giydim sokağa çıktım. Erkek arkadaşım napıyosun diye mesaj atıyodu ondan gizli evleniyomuşum ona oturuyorum diyodum hlbuki sokakta gelinlikleyim gelinliğin altına siyah bi ayakkabı giymiştim. babam davulcu tutmuş fakat adam çalamıyodu. hiç oynayamadık ne demek olduğunu bende anlayamadım üstelik piyasada damat da yok :)

#42 ,

rüyamda bir markette şeker kaynatıp tatlıya döktüğümü görüyorum o anda deprem olmaya başlıyor eve doğru koşuyorum annem yan binada oturuyor herkesin aşağıya indiğini görüyorum deprem olmaya devam ediyor eve çıkıyorum bir şey almak için annem arkamdan geliyor evimiz 2. katta fakat biz daha yukarı çıkıyoruz yukarı çıktıkça apartmanda depremden oluşan yıkıntıları görüyoruz o arada deprem tekrar şiddetleniyor ve annemle ben aşağıya doğru çökmeye başlıyoruz anneme anne telaş etme öleceksek nasıl olsa öleceğiz diyorum ve ayakta durur vaziyette toz duman içinde apartman ile birlikte aşağıya çökmekte iken birden biz olduğumuz yerde kalıyoruz apartman çöküyor tam kurtulduk derken tekrar çökmeye başlıyoruz ve o arada uyandım tabir ederseniz sevinirim.

#43 ,

Ben rüyayi görmedim annem görmüs...
beni rüyasinda basbakanin oglu benimle evlenmek istedigini görmüs bu ne anlama geliyor...
yakinda evleniceyim anlamina mi gelir yoksa rüyanin gercekten tersi mi olur...
benim mail adresime geri yazarsaniz sevinirim...

#44 ,

bak bora allah senin bara gitmeni istemiyor 5 vakit namazını kılıp allah yoluna gidersen.allah sana çok güzel bir eş nasip eder.birde islami kitap ve tv seyretmelisin.

#45 ,

Rüyamda, oturduğum evin yan tarafında bir eve doğru gidiyorum.Yanımda bir kişi var,ona bir şey söylüyorum.Üzerimde takım elbise var.O evde evleneceğim kızın akrabaları kalabalık bir topluluk şeklinde beni görmek için bekliyorlar.O eve giriyorum.Kapıdan itibaren salona kadar dizilmiş beni karşılıyorlar.

#46 ,

rüyamda benden yaşlarca büyük tanımadığım bir adamla evlenmek istiyormuşum sonra düğün günü vazgeçiyorum ama babamlar evleneceksin diye tutturuyorlar hiç istemiyorum evlenmeyi kaçmayı bile düşünüyorum sonra uyanıyorum bu ne anlama geliyor??

#47 ,

2 hafta önceye kadar nişanlıydım ve nişanlımla aramızı açtılar ve bizi ayırdılar nişanlım bu dedikodulardanmı yoksa büyümü yaptılar bilmiyorum ama bi anda benden sogudu benden nefret ediyo yüzümü bile görmek istemiyo ve ayrıldık ayrıldıktab 2 gün sonra rüyamda gördüm evlenmişiz dügün bitmiş arabamıza binmiş gece balayına gidiyoruz çok oynamaktan ayakları şişmiş ayaklarını ovuyodum rüyamda o kadar mutluydumki bi uyandımki içimden eglemek geldi acaba ne yoruma çıkar..

#48 ,

Ben rüyamda gördümki evlenmisim. ama dügünümü felan görmedim sadece evlenmisim. Ve cocuklugumu gecirdigim eve tasinmisiz. Kocama bi bakiyorum zenci. Ama öyle tam zenci degil. Uzun boylu, kasli, omuzlari genis, yani güclü, kel ve genc. rengide bayagi acik esmer teniydi böyle. Bakip diyorumki kendi kendime; yaa ben neden zenciyle evlenmisimki? sonra tekrar bakip diyorumki aman neyse fena degil zaten pekte zenciye benzemiyo. Saclarim islak ve cok karisikti taramaya basliyorum ve cenemin asagisindan sonra tarak gecmiyo (karisikliktan, uzun sac). Sonra o geliyo dur diyo ve bir seferde hic acitmadan saclarimi cözüyo. ve uyandim. Ne demek bu simdi?

#49 ,

slm arkadaslar ben 3 aydir evliyim bi boyuna ruyada bi baskasiyla evlendigimi goruyorum ki esimle severek evlendik bilinc alti da degil neidr bilmiyom ruyada evlendigim kisiyi gormuyomm ama bu esimden ayriliyom ben medrese mezunu biriyim esim ise hic alakasiz ama ahlakli yani dini gorevlerini yapmiyo ama bana saygi duyuyoo kader ama olmasaydi olmazdi demekki yazmiss bi bilgisi olann varsa lutfen yorumunu yapsin ben fransadayim burda oyle kimsede yok tanidigim soyleyeyimm tsk allaha emanet olun

#50 ,

Merhaba bi kaç gün önce görmüş olduğum bir rüya fakat günlerdir etkisi altında kaldım;
Ben evleniyormusum bembeyaz bir gelinlik giydiğimi gördüm evim başka bir yerdeymiş ama o evden gelin olarak çıkıyorum belime kırmızı kuşak takıcak kimsem yokmuş ailem evlenmemi istemiyorum neden bilmiyorum evleneceğim kişi benm eski çalıştığım iş yerinde çalışan birisi evimin kapısından gelip beni alıyor ben merdivenleri çıkıyorum gidip evleniyoruz ama yanımzda 2 kişi var yüzlerini hatırlamıyor ve tanımıyorum ne benm ailem nede onun ailesi var sonra annem bana hediye olarak gecelik verio biz yeni evimize gidioruz üzerimizi değiştikten sonra evlendiğim kişinin bi arkadaşı geliyor ve rüyam orda bitiyor bu ne anlama gelir açıklayabilirmisiniz?

#51 ,

igünler normalde evliyim rüyamda birdüğün salonunda tanımadığım ve gelinide görmedim evleniyordum düğün salonunun penceresinden aşağı bakıyordum sonra uyandım selamlar

#52 ,

ben nişalıyım.rüyamda nişahlımın evli olduğunu görüyorum ne demek oluyor acaba?

#53 ,

Nişanlıyım.Nişanlımında benimde ilk evliliğimiz.rüyamda nişanlımla telefonda konuşurken bana karısıyla birlikte olduğunu söylüyor.bende çok sinirlenip bi daha sakın onunla birlikte olma diyorum.bana tamam söz bi daha ona elimi sürmüycem,bu sondu diyor.bu rüya ne anlama geliyor lütfen yorumlayın...

#54 ,

rüyadamda eski sevgilimle evlendiğimi gördüm.henüz evlenmiyorduk gerçi ben beğenerek aldığım gelinliği bir süre sonra sevmiyorum üzerinde yeşil çiçek desenleri falan oluşuyo neden bunu aldım diye yakınıp duruyorum sürekli.sonra evleneceğim kişinin ablası ve kardeşi düğünde takacaklarını çıkartıp gösteriyolar çok beğeniyorum hepsini fakat o kadar çok alabildiklerine şaşırıyorum.ablası ve kardeşi söylenmeye başlıyolar yanımda, şaşırıyorum acaba beni istemiyorlar mı diye.sonra babası ve kendiside geliyo onlarında yüzü asık benim daha çok moralim bozuluyo.bütün bunları evde görüyorum ama.düğünlere bile gitmeyecek kada sofu yengemi görüyorum sonra siyah heryeri kesik kesik sallanan açık bir etek giymiş tıpkı dansöz kıyafeti gibi yanında 2 tane arkadaşı var onlarda öyleler bunada çok şaşırıyorum..buarada bende ayrı bir telaş var hemen kuaföre gidip işimi halletmeliyim diyorum kendi kendime ... ne olduğunu anlamadım gerçekten hala etkisindeyim size yazmak istedim , yorumlarsanız sevinirim...

#55 ,

neden sadece erkeklere yazılmış gibi yahu..rüyada yahudi kadınla evlenmek,rüyada yaşlı kadınla evlenmek..bıdı bıdı.Kadınlar göremiyor mu bu rüyayı......

#56 ,

rüyada evlendiğimi gördüm ve damadı görmedimmm..

#57 ,

ben rüyamda istemediğim bir kişi ile evlendiğimi gördüm, hiç istemiyordum onu, bana idare et ayrılacaz dedi. sonra ayrılmadık çok üzgündüm ağlamaklı bir şekilde allaha canımı alması için yalvardım bu neye işarettir bir bilen olsa yada yorum yapabilen varsa cevap bekliyorum rica ediyorum sizlere ALLAHA EMANET OLUN...

#58 ,

Merhabalar,

Gördüğüm rüyada;

Çocukluğumdan beri görmediğim çocukluk arkadaşımla 2 gün sonra evlenicekmişim. Düğünün yapılacağı şatafatlı restorant veya salona her neresiyse oraya gidiyorum. Oradan düğün sonrasında gideceğimiz eve gidiyorum. Böyle yeşillik ağaçlıkların arasında villamsı konutlar sanki herşeyiyle bir site veya kompleks gibi biryer. Akşam oluyor düşünüyorum ve sevmediğim biriyle evleneceğim yüzünü bile bilmiyorum. Diyorum ki bilgisayardan fotoğraflarına bakayım bari ben yüz simasını bile hatırlamıyorum. Sevmiyorum neden evlenecekmişim diyorum kendi kendime. Onunla evlenecektim madem işte şu kızla neden evlenmedim, yada bunları geri çevirdim diyorum,,,

Bu şekilde uyandım. Yorumlarsanız cok sevinirim

#59 ,

merhabalar ben rüyamda evleneceğimi görüyorum ama bi türlü evlenemiyorum senelerdir hep evleneceğimi görüyorum ama olmuyo hep bi aksilik çıkıyo evlenemeden uyanıyorum. rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

#60 ,

Ben ruyamda evleneceyimi gordum.adami tanimiyordum.xina gunu yarin sabah olucakdi.anneme soruyorum,anne kim bu adam,beni kiminle evlendiriyorsunuz?bilmiyorum,gidip bakalim diyor.neyse annemle misafirliye gdiyoruz,ama adami hch beyenmiyorum.annemde beyenmiyor.beni tanimadigin adamla nasil evlendirirsin dye sinirleniyorum
Ishte ordada ruyam bitiyor

Sizce bu ne demek?

#61 ,

42 yaşındayım 13 yıllık evliyim rüyamda eşimle evlendiğimi gördüm üzerimizde gelinlik ve damatlıklar vardı eşim beni gelin arabasıyla eve bırakıp ortadan kayboldu.dışarı çıkıp baktıgımda bizim düğün salonu önünde havafişekler atılıyordu telefonumla resim çekmek isterken bi anda ortalık zifiri kalanlık oldu sonra kendimi aydınlık çicekler arasında yegenlerimle resim cekiliyorduk düğün bitmiş olmalıki ev ahalisi arka arkaya dizilmiş eve dönüyorlardı uyandım. yorumunu yaparsanız sevinirim

#62 ,

yorum genel olarak erkeklerin rüyaları esas alınarak yazılmış, Aynı koşullarda evlendiğini gören kadınlar da olabilir. Onlar içinde açıklama yapılmalı..

#63 ,

1 yıldır beraber oldugum sevgilimle ayrıldıgımız gün rüyamda onunla evlenmişiz ve aynı evde yaşıyoruz. mutluyuz. düğün gelinlik filan görmedim. sadece evimizi gördüm. ve birde fare vardı evde. onu öldürmeye çalışıyorduk ama geri kıyamayıp bırakıyorduk. oda evden çıkıp gidiyordu. ne anlama geliyor bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

#64 ,

düğün merasimi var.lüks..gösterişli ve çok kalabılık...karımla evleneiyoruz..Allah allah ben zaten evliyim diyorum...:=)bizim düğünde üç rus gelinde var..ama damatlar ortada yok...eşim diyorki bu rus gelinler çok iktiyar ve çirkin..nikah masasına geldiklerin bi de bakıyorum ki çok güzeller..ve genişçe meydanda dört nikah masası..tam bu sırada gerçek hayatta yırtık ve eski olan ayakkabım aklıma geliyor.ayaklarıma bi bakıyorum..rüyamda ise ayağımda yepisyeni duruyorlar.diyorum ki oğluma --koş damatlık ayakkabılarımı getir..nasılsa bu gelinler oturasıya kadar gelirsin.bi koşu gidip geliyor..elinde 5 tl..baba sıgara paranı getirdim; diyor..tam bu sırada masanın yanında damatlık ayakkabılarımı görüyorum..

#65 ,

Mrb ben bugun sabah cok kötü bi rüyadan kalktim simdi ben nisanliyim gercek hayata ama rüyamda evlendigimo göriyorum tanimadigim birinle gelinlik giymisim herkez dügüne gelmis dügünde zaten hep birilerini ariyorum sorna eve gidiyoruz sabah kalkiyorum annemde orda telefonum kayinvaldede parmagima bakiiyorum baska bi yüzük takilmis ondan sorna nasil eve geldimi hatirlamiyorum bavularimin icinden elbise ariyorum giymek icin gidiyorum banyoda degistirmeye eveldigim kisi rüyamda pesimde hep nereye gitsem geliyor ondan sorna yemek yiyoruz bunlar bahsetiyor ya senin nisanlin evli digilmiydi senle nisanlandi sorna tualette gidiyorum gine pesimde sorna telfnumu aldim gögüsümün icine koydum tualette nisanlimi arim diye sorna birden tuallet camli oldu icersi göründüü sorna tualetin etrafinda döniyordu sorna bagrdim giit terbiyesiz diye oda bana dediki biraz ahlakli ol sorna iste tek whatsappa girdim fotorafimiz yok facede herseyimi silmisler simdide korkuyla kalktim
Rüyadan !!!!

#66 ,

Rüyada genç bir hanım ile evli olduğumu gördüm
Hatta neredeyse çocuk denecek gençlikte
Bu durumu yadırgıyorum
Hanımın adını da bilmiyorum bu arada
Aynı zamanda o da çok sadık bir eş Profili çiziyor

Bu rüya nasıl yorumlanır
Öleceğimize mi işaret bu rüya

#67 ,

bu ne sadece erkek rüyası yorumu yapılmış neden kadınların yorumu yok