Rüyada Fare Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada fare görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Fare ruya tabiri ve ruya yorumları fare rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada Fare görmek, fesatçı bir kadına veya hırsıza, korkak ve aşağılık kimseye, Evde dolaşan çok fare rızka, ucuzluk ve bolluğa, Fare avlamak kötü huylu bir kadınla ilişki kurmaya, Farenin kediyle sıkı fıfkı ve dost olduğunu görmek gösteriş ve nifaka, Fare deliği bidat işşlemeye, insanı istikametten alıkoyan görüş ve düşüncelere reğbet etmeye delalet eder.

Fare gizli bir düşmana işaret eder. Ölü fare, rüya sahibinin çok haşin ve hain bir düşmanı olduğuna bütün hareketlerini takip ederek ilk fırsatta onu yere vurmaya çalışacağına işarettir. Fare rüyaları hiç iyiye yorumlanmaz.

Fare rüyaları ayini zamanda sağlıkla ilgilidir. Ayrıca işte başarısızlık, zarar vb de işarettir. Bir yerde farelerin dolaştığını gören insan birden hastalanır. Evine fare girdiğini gören zarara uğrar.Fare bilmediğiniz çok kötü bir düşman demektir. Bu düşman bütün hareketlerinizi takip ederek sizi alt etmek için fırsat kolluyor demektir. Aile ve iş hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız. Rüyada fare görmek, düşmanlara ve sahte arkadaşlara sahip olduğunuz anlamına da gelir. Genelde sağlıkla ilgilidir. İşte başarısızlık, zarardır.

 

Fare gören kimsenin temizliğine çok dikkat etmesi gerekir. Rüyada fare görmek, içi de disi da çirkin bir kadinla tabir olunur. Eger görülen farenin rengi, fare renginde degilse, kadina degil, içi ve disi çirkin bir erkege delalet eder. Bir kapan ile fare tuttugunu gören, hile ile bir kadini kandirip onunla evlenir. Farelerin zararli bir sey yaptiklarini görmek, hem ömrünün hem malinin eksilecegine delildir.

Kirmaniye göre; rüyasinda burnundan fare çiktigini görenin ahlaksiz bir kizi olur. Bir rivayete göre, akrabasindan bir kadin kötü yola düser, bogazindan bir fare çikardigini görenin, ahlaksiz bir çocugu olur. Rüyada kuyruğu kopmuş veya kesilmiş bir fare ahlaksiz bir kadina isarettir. Fare, düsmanla da yorumla-nir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen fare, fesadçi bir kadina isaret eder. Çok fare, rizka isaret eder. Rüyada evinde farelerin oynastigini gören kimsenin rizki çok olur. Bir kimse fareyi yerinden çiktigini görse o yerde nimet ve bereket az olur.

Farelerin, evinde oynadigini gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluga erisir. Bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindigini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluguna isaret eder. Bir kimsenin rüyada bir farenin bir seyi deldigini görmesi, ev soyan bir hirsiza isaret eder. Bir kimse kendisini fare avladigini veya ona sahip oldugunu görse, yine içi bozuk bir kadina isaret eder. Bazi tabirciler, fareler, ev halki ve çoluk çocuktur, dediler. Fareye ok veya tas attigini gören kimse, kötü bir kadinin giybetini yapar veya kötü bir sey hakkinda onunla muhabbette bulunur. Bir fareyi avladigini gören kimse, bir kadina hile eder veya onunla bir yerde yatar.

Bir kimse rüyada harap bir yerde veya bir kuyuda beyaz ve siyah olmak üzere çokça fare görmesi, o kimsenin ömrünün noksanligina isaret eder. Bir kimse evinde birçok farelerin oldugunu görse, o kimsenin evine kendilerinde asla hayir olmayan kadinlann girmesine isaret eder.

Bir kimse kendi elbisesinde veya yataginda bir fare görse, islerine kansan hayirsiz bir kadina isaret eder. Bir kimse bir fare derisine rastladigini görse, o kimseye kötü bir kadindan eline az bir mal geçer.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Asansöre Binmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

evde buzdolabını açıyorum 4 5 tane fare birden var bir tanesini öldürmeye çalışıyorum vuruyorum vuruyorum ama ölmüyor.

#2 ,

bende rüyamda yemek yerken ölü bi fare çıktıgını gördüm ve ani bir atakla kalktımmm sizce bu rüya neyeişarettir.

#3 ,

rüyamda bacağımın derisinin içinden ve vücudumun birkaç yerinden bir çok beyaz fare çıkardım ve yavrularıda vardı daha sonra tarihi bir cami veya sarayın çatısında gezerken etrafta bir çok kara fare gördüm

#4 ,

rüyamda fare gördüm bir büyük biri küçük.pecere kenarında birisi dolanıyordu diğrinide birisi bana nerede diye soruyordu büyük bir fare yokolmuştu..

#5 ,

rüyamde fare gördüm fareyi yakalamaya çalışıyorum kapana peynir koydum ama bir türlü yakalanmıyor peyniri yiyip kaçıyor

#6 ,

ben hamile bir bayanım ve rüyamda bir kız bebeğini emzirdiğimi gördüm sütüm gelmiyo biraz sağıyorum öyle geliyo bembeyaz süt bebekte dünyalar tatlısı bişey bunun yorumu nedir

#7 ,

rüyamda fare cinsel organımda geziyor yorumu nedir.ve yuvasına giriyor

#8 ,

4 aylık bir oğlum var çekyatta yatıyor kafasının arkasından bir fare geçtiğini gördüm ısırmışmı diye baktım ısırmak üzereymiş korkutup kaçırdım daha sonra evin başka biryerinde gördüm oğluma güvenli bir yer aradım çok korktum

#9 ,

hocam bu fare rüyasını ikinci görüşüm bir yorumlarmısınız ürkmeye başladım artık bilgilerinizi bizimle paylasırsanız sevinirim Allaha emanet olun inş.

#10 ,

rüyamda bana fare oldugunu soluyorlar ama benn hiç fare gormuyorum ne anlama gelıyor bana yardımcı olursanız sevınırımm

#11 ,

rüyamda bir çok beyaz fare gördüm

ve sonunda bu fareleri toplayıp sobada yaktığımı gördüm

hayr olsun inşallah diyorum

cevaplarını bekliyorum teşekkürler

#12 ,

rüyamda evimde tüm eşyalarımın tadilat nedeniyle toplandığını ve dış kapıdan girer girmez her yerde fare pisliğini gördüm.sonra fareyi görüyorum.fareyi gördükten sonra öldürmeye çalışıyorum.üzerine defalarca vurup öldürüyorum.evimi temizlemeye çalışıyorum ama bi türlü temizleyemiyorum...hayır olsun diyorum..anlamını okuduktan sonra içimdeki sıkıntı dahada büyüdü yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler

#13 ,

meraba hocam dün gece gördüm bu rüyayı eve girdiğimde merdivende küçük bir fare görüyorum ve fare kaçarken üzerine basıp öldürüyorum... lütfen bu rüyanın manası nedir acaba?

#14 ,

Ruyada farenin cok olması ozellikle hanede gorulmesi bolluk ve berekete işarettir kadının cinsel organı uzerinde dolaşması o kadının biriyle evlenip mutlu olacagına omur boyu maddi sıkıntı cemkeyecegine işarettir rivayetlere gore.Ruyalarınızı sorabilirsiniz.Mail adresim *****@*****.com

#15 ,

rüyamda boş binaya girdim ve heryerde kedi kadar fare gördüm bir kaçtanesi üstüme atladı sabaha kadar farelerle uğraştım hayırdır hocam.anlamı ne

#16 ,

hocam rüyamda banyo yapmaya gırıyorum cenabetım suyu acıyorum sonra yan taraftaki lavaboda bır fare cıkıyor kocamana ben cok korkuyom sonra zorlana zorlana tekrar gırıyo derken ben suyu acıyorum su orda gıdıyo oluyo fare tekrar cıkıyor nıye buyuk fare sonra ben korkuyom falan derken sarılıyorum fareye hayrolsun hocam hıkmetı nedır kı

#17 ,

Hocam rüyamda eşim fare yakaladı 2 tane bende bu fareleri iğrenerek yedim.Lütfen yorumlar mısınız. Çok merak ediyorum.

#18 ,

rüyamda kocaman bı fareyı kapıya sıkıstırdım sonra yıne kactı evde dolanıyor ama zarar vermıyordu.kesınlıkle kaynanammmmmm

#19 ,

ik önce ben rüyamı anlatayım .şimdi uyandım,inanın üstümde hala öyle bi korku varki acayip bişey bu rüyamda siyah simsiyah kocaman bir fare sürekli kaçıyor bbiz öldürmeye çalıştıkca o kaçıyor en sonunda benim elime geldi ve ısırdı.öyle bağırdımki yanımdaki komşum onu öldürdü fare çok büyüktü ama ürkütücüydü.lütfen bunun yorumunu yaparmısınız.

#20 ,

Hocam rüyamda bir hastanede yerlerde, hastaların yatakları arasında yüzlerce farenin dolaştığını gördüm. Hayırdır inşallah

#21 ,

Merhaba, rüyamda birden fare sürüsü merdivenlerden indi ve sanirim bir kadindi üzerine saldirdilar ama renkleri simsiyah'di. Ben merdivenlerde onlara bakiyordum, bir kac saniye gördüm. Ne anlama geliyor?

Tesekkürler

#22 ,

rüyamda bir havuzun içinde yarıya kadar dolu farelerin içine düşütüğümü görüyorum siyah renkte fareler. bir haftadır aynı rüyayı görüryorum ne anlama geldiğini bilen varsa lütfen cevap bekliyorum:(:(:(

#23 ,

çatı duvarından eve girmeye calışan fare gördüm rüyamda bu ne anlama geliyorr........xs

#24 ,

Evin önünde dolaşırken terliğimin içinden fare geçiyor.oğlum fareyi alıp yiyor. oğlum 7yaşında.yorumlarsanız çok memnun olurum.şimdiden sağolun.

#25 ,

Rüyamda yemek yiyormuşuz, et imiş yemek, ortam kasvetli, karanlık. ben hiç bakmadan çatalı ağzıma götüryrum bakıyorum kocaman kızartılmış bir fare. tam çiğnerken farkediyorum iğrenerek çıkarıyorum ağzımdan. Lütfen ne demek bu ya? hala midem bulanıyor.

#26 ,

rüyamda tuvalette iki fare yemek verdiğimi gördüö ve fare elimi ısırdı elimde kan çıktı

#27 ,

rüyamda fare yatak odama girmiş onu poşete sarıyorum kafasına vurarak öldürüyorum kan çıkıyor,sonra dışarı çıkıyorum başka boş odalar varmış,orada fareler duvarlarda dolaşıyor fereler buradan geliyor diye kapıyı kapatıyorum.

#28 ,

2 YIL ÖNCE EVİME FARE GİRMİŞTİ. BUNUN ETKİSİNDEMİ KALDIM BİLMİYORUM. RÜYAMDA EVİMDE BİR KAÇ TANE FARENİN OLDUĞUNU GÖRDÜM.NEYE İŞARET EDER.

#29 ,

rüyamda kapının önünde dolaşan bir farenin birden önüme çıktığını gördüm.Fare üstüme atlamaya çalışıyordu.Birden üstüme sıçradı upuzun bir kuyruğu vardı ben üzerimden atmaya çalıştım fareyi sonunda attım.

#30 ,

öğretmenlik yaptığım okulun bahçesi beyaz farelerle dolmuştu. çok sayıda fare vardı. bu fareleri yakalayan bir o kadar da kedi vardı. kediler tüm fareleri yiyordu. bahçede hiç bir kedi kalmıyordu. ben ve arkadaşlarım kedileri kucağımıza alıp seviyorduk. bu rüyanın yorumunu öğrenebilir miyim lütfen?

#31 ,

bende rüyamda odamda olan 1 tane fareyi yakalamaya çalışıyodum ama en sonunda yakaladım ve öldürdüm bide cenaze töreni yapıyoduk :D snra bi eve geldm baktım bitane daha hemen onuda yakalamaya çalıştım o anda uyandım sizce bu nedir?

#32 ,

merhab rüyamda önümde birkaçtane ölü fare var ve ben bunların töylerini yolmaya çalışıyorm b rüyayı yormlarsanız çok evinirim şimdiden teşekürler

#33 ,

rüyamda bırının evıne gıdıyoruz ama tanımadıgım bırı evde bır sürü fare süreklı gezıyolar
ev sahıbı bakıyomuş bunları korkma bışey yapmıyo dıyo ama çok kötüydü
ne anlama gelıyo.

#34 ,

hocam rüyamda büyük siyah bir fare benimle oynuyor du tıpkı bir kedi gibi hatta boynumdan içeri girmeye çalışıyordu ben direniyordum tam o sırda uyandım.ne olabilir..

#35 ,

rüyamda çantamın içinde bir çok fare görüyorum çok korkuyorum uyuycağım sırada çantadan çıkıyor fareler evde dolanıyorlar elbisemi kemirirlerken çığlık atıp uyanıyorum.Acaba bunu yorumlar mısınız ?

#36 ,

halamların evindeyiz düğün gibi bişeyler vardı yemek hazırlanıo ben ve bi kaç arkadaşım oturmadık masaya sonradan yemeklerin içine fare kaçtığını öğrendik.sofrayı tekrar biz kaldırdık içinde fare olan 2 tencere wardı ikisi de benim elimdeydi fareyi gördüm ölmüştü.dier tenceredeki görünmüodu.onları iğrenerek mutfağa götürdüm arkadaşıma tencerelerin içinde fare olduğunu söyleyince biranda panik yaptı tencereleri devirdi ortalık baya bi karıştı....

#37 ,

rüyamda erkek arkadaşımla evimiz varmış arkada küçük bi pencere var ordan bakıyorum içerde biri var diyorum erkek arkadaşım ordan giriyo ve sopa sesi duyuyorum erkek arkadaşım biriyle kavga ediyo zannediyorum korkarak bakıyorum şaşırıyorum bal renginde bi fareyi sopayla öldürüyodu

#38 ,

rüyamda evde beyaz bi fare görüyorum çok büyük değil çok minik de değil ama sevimsiz bir fare değil ama yinede korkuyorum kaçmasın diye banyoya kapatıyorum minicik aralıktan çıkmaya çalışıyo o sırada elimde oryı kapatmaya çalışıyorum çıkmasın diye sonra sol elimin işaret parmağının altında avuç içimi ısırıyo kafası içinde kalıyomuş avucumun içini yiyomuş gibi hissediyorum dışarıdan kan çıkmıyo ama derimin altından kanadığını elimi yediğini hissediyorum korkuyorum kayınpederim doktor onu aramak için telefona gidiyorum o sırada sabah namazına uyandım hayırdır inşallah diyorum yorumlarsanız çok sevinirim hayırlı günler...

#39 ,

evde büyük bir kalabalık var.tüm komşular bizde.ben birden rahatsızlanıyorum ve agzımdan 5-6 tane irili ufaklı taşlar çıkıyor.avucuma alıp gösteriyorum.bana hastaneye git diyorlar.
sonra devamında bir ev almışım içine taşınıyorum.dar bir merdiven çıkışı var.taşındım ve evin karşısında tam hatırlamıyorum ama bir akşam üstü deniz görüntüsü gibi.evin içine eşyalarımı yerleştirdim.
midemden çıkan taşlar aklıma takıldı.yardımcı olursanız sevinirim.
hayırlı günler

#40 ,

benim gördüğüm rüyada arkadaşlarım kara fare doğuruyorlardı.Ve bir taneside bdenim kucağımdaydı bana zarar vermiyordu be bende onu seviyorudum ama ya gerçekten sevdiğim için yada zorla seviyordum.Çok garip bir rüyaydı ve ben farelerden nefret ederim.Beyaz renkli olanları daha sevecen ve temiz görünüyorlar musum gibi ama kara olan fareler gerçekdende tiksindirici.

#41 ,

Rüyamda üzerimde fareler geziniyor küçük küçük. tırnaklarını derime geçiriyorlar. hepsini üzerimden zor çekip alıyorum. teker teker derimden tutup çıkartıyorum. karanlık bir yerdeyim ve üzerime orada fareler geliyor. ışığa çıktığımda fareler kaçıyor üzerimden gidiyor. ama ben korkusuzca karanlığa gidiyorum ve onların üzerime çıkmasını ve derime tırnaklarını geçirmesini acıma dayanarak bekliyorum. üzerime çıktıklarında hepsini teker teker üzerimden atıyorum. keskin tırnaklarını derimden çıkartıyorum. onları çıkartmam gerektiğini hissediyorum, korkup kaçmıyorum.
acil yorumunuzu bekliyorum. teşekkürler.

#42 ,

rüyamda fare annemin evinde bi anda salona çığlık ata ata çıkıo evde yanan mumlardan üstüne akmış canı çok yanıo gözleriyşe benden yardım istio bende elimde bişeyle ona yelpaze yapıorum yanımda başka biri su döküo biraz kendine gelio ve orada uzanmya devam edio bizi çok sevmiş ev kalabalık herkes fareyi çok sevmiş.ama eniştem gelio ve farenin evden atılması için çok kızıo ve atılıo.....lütfen yorumlarmısnız geçenin 4 ü ve çok merak ediyorum....

#43 ,

rüyamda farenin konuştugunu ve yanımdan ayrılmıyor ben nereye gidiyorsam oda geliyor ve ismimi söylüyor.ama zarar vermiyor bana
bu rüya neye işarettir yorumlarsanız cok sevinirim şimdiden tesekkür ederim

#44 ,

rüyamda şehir dışında oturan yengemle ki pek görüşmeyiz
ama çok inançlı bir kadındır her neyse onunla bir odada oturuyoruz içeri de de babamlar var fakat ew kimin bilmiyorum biz otururken çok büyük bir fare içeri giriyor yanımızda bir de adam var ama kim olduğunu nhatırlayamıyorum insan kadar büyük bir fare bana bakıyor
oldukçada iri bn titremeye başlıyorum ama diğerleri çok rahat ban da sakin olmamı yoksa onun dikkatini çekeceğimi sölüyorlar ama sakinleşemiyorum
fare dik dik bana bakarak yaklaşıyor ve sağ elimin üstünü ısırıyor kan çıkmıyor fare elimi ısırmaya devam ediyor dişlerini çekmiyor çok canımn yanıyo nasıl olduğunu anlammadfı ama kendimi babamın yanında buluyorum elimi fare ısırmış hala dişleri elimde ama babam şaşılacakderecede sakin beni kurtar diyorum babama o da farenin ağzını açıyor elimin acısıyla uyandığıma and içebilirim

#45 ,

rüyamda küçük bi fareyi öldürdüğümü görüyorum... YA bu aralar çok sık rüya görütorum neden olabilir acaba?...

#46 ,

küs oldugum komşumun evine gitmiş ve onun 2 ki yaşındakı oglunu kucama almıştım o sırada komşumun yatak odasında yatanın kenarından fare cıktı kay boldu onu komşuya anlatır kene tekrar cıktı ve ordan balkondan cıktı gitti ona sordum burda devamlı rfaremi var dedim oda arada cıkıyor ama zararsız dedi acaba benmi fesatım omu ama 3 gün once küsmüştük komşuyla gercekten

#47 ,

rüyamda çokça fare gördüm neresi olduğunu bilmiyorum

#48 ,

rüyamda fare gördüm kapının arkadaydı koştu sopa aldım kovalamak için ama yoktu , birde baktım yatağıma girmiş yakalayım dedim kaçtı gitti...

#49 ,

ruyamda beyaz renkte bir fareyle sohbet ediyorum. fareye bana gelecekten haber vermesini soruyorum. beyaz renkteki fare bana gelecekten haber veremem diyor bana. bende sinirleniyorum. fareyi boynundan cekip gövdesinden kafasını koparıp yere atıyorum. fakat yerde hiç kan görmüyorum. sizden rica ederim bu ruya hakkında mail adresime cevap yazap bana yardımcı olmanızı

#50 ,

dün gece rüyamda annemler kahverengi fare yiyorlardı bana da yememi söylediler ben istemedim bir ara ikna olur gibi oldum ama sonra yapamayacağımı söyledim yanlarından uzaklaştım eğer acil yorumlarsanız cok sevinirim teşekkür ederim

#51 ,

ya ben rüyamda yatağımın altında bi saksı varmış ve içinde kocaman bii fare çıktı ama küçüklerindne değil bildiniz büyük fare nese o kadar çok korktuımki hemen annemi çağırıdm oda kaçtı gitti yada anmm kuyruğundan tutuyodu tam emin dğeilim ama çok büyükdü ve aşırı korktum yaa nedemk sizce bu fare için kötü diolar acaba doğrumu

#52 ,

bu gece bende tuhaf bir rüya gördüm. gecenın bir vaktı kolumun acıdıgını hıssederek sag koluma dogru baktıgımı gordum .kolumun altında bir çift fare vardı. kovalamaya calıştım gitmediler. dişi olanı dogurmaya basladı ve ondan üç tane yavru doğdu. bu arada erkrgı beni kolumdan ısırıyordu.ben kolumu sallayarak onu bi tarafa attım .daha sonra anne fareyı de kovaladım ve yavruları sevdim. yalnız yavru farelerı sevdıkce buyuduler ve biri küşük kedi haline geldiler. sonrasını hatırlamıyorum. o arada irkilip uyanmışım.

#53 ,

selamlar ben rüyamda 2 mezarlığın arasından geçen bir yol üstünde duruyordum yolun solundaki mezarlık hristiyan mezarlı idi sağdakide müslüman ,müslüman mezarlığı tarafından bir mezardan büyük bir fare çıktı fare kaçarken arkasına bakıp sanki nispet edergibi gülümseme vardı yüzünde yanımdaki insanlardan biri onu öldürmek için arkasından gitti ben de bende bir genç arkadaşa zorla devletin okul kitaplarını satmaya dayatıyordum mezarlıkların ikisininde kıbleye doğru dönük olması belirgin ve netti .

#54 ,

slm. ben rüyamda beyaz fare yavruları gördüm çok tatlılardı.elime alıp seviyordum yanımda arkadaşlarımda vardı . fare yavrusunu kuyruğundan tutup annesine gösteriyorduk gülüyoduk.anne farede kolumuzu ısırıp yavrusunu aldı . bana çok ilginç geldi ltfen yorumlarmısınız..?

#55 ,

sabaha karşı uyurken gördüğüm rüyamda; etrafımdaki 3 4 tane siyah fareyi kovmaya çalışırken bir tanesinin beni sağ ayak baş parmağımdan ısırdığı ve fareyi zorla parmağımdan çekerken uyanmış olduğum bir rüya oldu..acaba tam olarak neye dalalet eder..şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim..

#56 ,

rüyamda yatağımda siyah beyaz bi kedi ve siyah bi fare vardı.ikiside hareketsizdi.bu ne anlama geliyo ?

#57 ,

mrb .. hocam rüyamda farenin ayaklarımın etrafında kaçıstıgını gördüm yatakta uyurken kaçmaya calısıyordu ama kaçamıyordu bi iple falan ayak bas parmagıma takılı kalmıs gibi ben ondan o benden korkuyodu takırtılarını bile duyuyordum korkuyla uyandım bianda, tam olarak hatırlamıyorum ama hemen önce yada sonra nişanlım kuzenim ve ben bi arabada dağ taş tırmanarak cıkıyorduk.. ogün nişanlımda beni görmüş rüyasında aynı gece beni bi dost sandıgımz düşman ama secemedigi biri beni kaçırıp ortadan yok etmeye calısıyor sakallarm sacıma ak düştügünü görmüs cok üzülüyormus zaten sevdigim insanla bizi çekemeyenler çok derdimde cok nedir durum??

#58 ,

rüyamda iş yerinde yazıcıyı erkek kardeşim yerinden kaldırmış oluyo yazıcının altından ölmüş beyaz gri karışımı fare görüyorum youmunuzu bekliyorum genel olarak fare yorumlarına baktım ama benim gördüğüm şekilde yorum bulamadım tşk ederim.

#59 ,

mrb..rüyamda odamda otururken birden kapıdan içeriye en az 10 tane küçük beyaz fareler giriyor.korkuyorum annemi çağırıyorum..ondan sonra birkaç tanesi halının altına giriyor bende fırsattan ayağımla ezerek öldürüyorum tabi geri kalanlarıda kaçıyor...yorumunuzu bekliyorum..şimdiden teşekkürler...

#60 ,

merhaba rüyamda arkadaşımla bir dağdan iniyorduk koşarak iniyorduk önümde koskocaman siyah bir fare belirdi yanından geçtim bu ne manaya gelir

#61 ,

rüyamda sırtımdan vurulduğmu gördüm. tatil köyü gibi bi yerdeyiz kızımı tuvalete götürücem birden tuvaletin önünde tanıbadığm bi adam birisiyle kavga ederken silahını cekiyor ben de kızıma gelmesin diye onu kurtarmaya kosuyorm ve sırtımdan vuruluyorum. kan akmıyo yere yığılıyorum sırt üstü üzerimde beyaz bi elbise öylece yatıryorum yerde uzun bi süre. canım cok yanıyo esimi bekliyorum gelsin diye üzerinde beyaz bi elbise ve yüzü güzel bi sekilde geliyor elimi tutuyor ama beni kaldırmıyor bi süre yanımda kalıyor ve gidiyor. sonra oteldekiler geliyo beni ambulansa bindirecek yanımda sadece bi kac kisi var esimin kız kardesleri ve kuzenim gece oluyor ambulanstan iniyorum sedyedeyim hala yatıyorum etrafıma bakıyorum tren garına geliyoruz sedyeyle treni beklerken değisik esyalar görüyorum tabak canak gibi güzel seyler sonra trene binicez diye bekliyorum sedyedeyim hala cok garip bi rüyaydı anlayamadım.
uyandığımda sırtım da hala bi acı vardı rüya boyunca orda hep öyle yatacağımı hic kalkamayacağımı düsündüm. uyandığımdada üzerimde böyle bi ağılık vardı

#62 ,

ya ben cok igrenc bir ruya gordum.. Benim odamin kapasi yikilmis gibi, ruyamda da farelerin ordan dusup dusup odama yayildigini gordum ... farelerin renki: kremrenki ve siyahti.. Acayip ciksinmistim , saga sola donup duruyordum fakat odamdan cikmiyordum , odama fare uzmani gibi bisey girdi , ve farelerin cogunu aldi götürdü .. Yatagimin altinda masamin altinda HERYERDE fare vardi , halen ruyamin etkisindeyim yanii .. Acayip igrecti .. Bide o fareleri gordukten sonra oturup pasta yiyiordum arkadaslarla -> yaa arkadaslar bu ne manaya geliyor :S

#63 ,

öncelikle mutlu günler.Dün ruyamda ananemde görüyorum kendimi evde her yerden bir fare çıkıyor orta boyda korkup çığlık atmıyorum ama gece herkes yatmış bende girişteyim orda eskiden bir kanepe vardı orda yatıyorum sürekli üzerimden yanımdan fareler geçiyor ve vebi uyutmuyor hatta bir tanesini aldım elime sinek gibi ordan oraya zıplıyor ve elimle sıktım onu öldürdüm. içini açtım içinden kan görmedim ten rengi bağırsak ve çamura benzer birşeyleri çıkardım tamamen ölmüş olduğundan emin olmak için derisinden ayırdım. yine yatağa geçtim ananem çok uykusuz kaldın kızım sen yat ben onları sana gelince kovalarım dedi yattım yine tepemdeler içime girmeye çelışıyolar .. birşeyler yapıyolar uyutmadılar... kalktığımda sabah 7 di ve o saate kadar tekrar uyuyamadım her yerde fareler dolaşıyo saıyorum.. bana verdikleri his sadece rahatsızlıktı bağırıp çağırmadım yada ağlamadım gitsinler de uyusam diye bekledim ... nedir çok merak ediyorum ... tekrar teşekkürler...

#64 ,

slm. hayırlı günler olsun öncelikle... ben rüyamda cok eski evimin tuvaletinde fare gördüm ama farklı bi şekilde gördüm. tuvaletin tavan köşesinde bir delik var ve orda bi fare sıkışmış kacmaya calışıyor. fareninde arka tarafını görüyorum. kafa kısmı delik içinde yani. ve bu rüya cok etkiledi. bugunde yola cıkacam biraz tedirginiz yani

#65 ,

merhabalar.dün rüyamda çocukluğumuzun birlikte geçtiği kuzenim ve yanında biri daha var net olarak göremediğim 2 kişilik bir koltukta oturuyolar.kuzenim gri füme rengine yakın ölü gibi görünen bir fareyi kuyruğundan tutmuş sallıyor ben korkuyorum zıplıyorum bırak o fareyi ne yapıyosun falan diyorum bağırıyorum ben korktukça gülüyolar aralarında ve kuzenim fareyi yere bırakıyor fare yürümeye başlıyor bana doğru orda uyandım....evimiz zemin kat bahçede fare görmüştüm bi defa pencerem açık yatmıştım hemen onu kapattım.çok korktum.bu rüya ne anlama geliyor.

#66 ,

merhaba
Ben rüyamda bir balık gördüm onu yemeye başladım.
sadece kafası ve gözleri kaldığında yediğim şeyin fare olduğunu anladım. Bu ne anlama gelir.

#67 ,

Rüyamda evin dış kapısının altından eve sızan büyük küçük fareler gördüm, ben kapının arkasından girmesinler diye bütün gücümle itekledim.Eve giren fareleri ara sıra halının altında koltukların arasında gezinirken gördüm ve avlamaya çalıştım. Bu arada yine eve giren 2-3 tane büyük kedi gördüm ama farelerle arkadaş gibiydiler. Daha sonra evde gezinen 2-3 tane hamamböceği gördüm ve onları öldürmeye çalıştım. Hocam sabaha kadar içim daraldı bu rüyadan, bana bir yorum getirirseniz çok sevinirim.

#68 ,

Merhaba....rüyamda evimizdeyim ve bir sürü beyaz fare oluyo evimizde,ben çok korkuyorum bu farelerden ama her odadan çıkıyolar.Evi temizliyorum yere yorgan düşüyo ayağıma geliyo fare,birtanesininde gözüne deterjan kaçmış oluyo..Derken takım elbiseli kırmızı kıravatlı bir adam 2 tane süs köpeği getiriyo biri gri diğeri siyah ben onları görünce çok sewiniyorum kucağıma aliyorum,babam takım elbiseyle balkonda oturuyo onunda kravatı kırmızı oluyo.Derken telefon çalıyo halam beni arıyo ve bugün bana görücü geliceğini hazırlık yapmamı söylüyo..Rüyamın yorumunu bekliyorum

#69 ,

SABAH NİYETİNE
MERHABALAR
Ben ruyamda bir otobüsteyim ve burnum sürekli olarak kanıyor.
Daha sonra bir eve giriyorum yıllar önce ve uzun zamandır görmediğim öğretmenim acil beni ameliyat etmesi gerektiğini söyleyip şehrin en lüks hastanesine götürüyor.
Ameliyata giriyorum ama herşeyi görüp konuşuyorum ki boğazımdan ameliyat olurken.
Boğazımdan parçalar koparıp yerde bulunan kirli bir çöp kutusuna atıyorlar.
Ben ameliyatı yarıda bırakıp dışarı çıkıyorum.
Döndüğümde doktor biraz geç kalsaydın kocaman tüpü boğazında unutacaktım diyor.
Daha sonrasında ise alınması gereken parçanın yarısını almadığını görüyor.
Sıkıntıyla uyandım.
Ve yorumunu çoook merak ediyorum.
SAYGILAR

#70 ,

selamün aleyküm

rüyayı göreli 1 hafta kadar oldu rüyamda bir fare nereye gitsem peşimden geliyor ben kaçtıkça geliyor sonra tanımadığım bir kadınla karşılaşıyorum yanlış hatırlamıyorsam bir tren vagonunda sonra kadınla konuşuyoruz bianda fare bacağıma yapışıp kanımı emiyor fakat rüyamda kan görmüyorum ama emdiğini hissediyorum.. şimdiden Allah razı olsun

#71 ,

rüyamda kızlık evimizdeyiz şu an yok o evimiz depremde yıkıldı.ordayız yatak odamıza doğru büyük ve siyah bi fare giriyo.bende çığlık atıp peşinden kovalamaya gidiyorum.kapana kısılıyo fakat birden kurtuluyo ve bana doğru geliyo.bende divana doğru oturuyorum ve o anda üstüme atlıyo fare omuzumdan arkama doğru geçiyo.ne anlama geliyo merak ettim .hayra yoralım inşallah..

#72 ,

merhaba adım hakan geçen gün rüyamda sağ bacağımda bi delik yara gördüm pantolon cep hizasında idi

içinde beyaz birşey gördüm etimin çektim çıkardım yaklaşık 50cm ye 80 cm gidi beyaz bi bez parçası korktum yere attım özenle serilmiş gibi düzgünce yere düştü üzerinde sinek sivrisinek ufak bözekler vardı
sonra bitane daha çıkardım aynı yaranın içinden bi süre sonra yarada bi şişkinlik farkettim çıkması için sıktığımda bi bebek yumruğu büyüklüğünde gazete parçaları çıkardım ve o an aklımda gazetenin gelecek tarihli olduğu düşüncesi vardı ve birden uyandım 3gündür bu rüyayı düşünüyorum ama anlam veremiyorum lütfen yorumunuzu bekliyorum saygılarımla

#73 ,

merhaba rüyamda balkon kapısı açıkken evin içine fare giriyo ve benim yatağıma giriyo ben yatağın içinde değilim ama.daha sonra ben görüyorum ve bağırıyorum fareyi kovalamaya başlıyruz fareyi görüyorum ama yakalayamıyoruz ama bildiğimiz fare gibi değildi elleri kolları sanki eleri üstnde yürüyen insan gibiydi ama fareymiş.aynı anda dış kapının önünde de köpek görüyorum ama biblo köpek canlanmış faredn korkmuş havlayıp duruyo ama elleri birbirine yapışık ayıramıyodu öylece sıçradım bukadarının hatırlıyorum.öok etkilendim yorumlamanızı rica ederim

#74 ,

rüya da bir farenin boynunu sıkıyorum. etkisiz hale getiriyorum.

#75 ,

ben rüyamda bir çok fare gördüm tam yanımda ayagımla üstüne bastıgım ayakları buz tutmuş beyazımsı fare ve aynı bu şekilde bi kuyuda bir sürü fare gördüm bilim adamları araştırma yapmak için kuyudalar ve bana bilgi weriyolar bu fareler kesinlikle zarar vermez ve kemiremezler çünki -35 derecede tutuyorz bu yuzden don tutan fareler çenelerini oynatamadılarından dolayı kötü işlem yapamaz ve agızlarını kemırmek ıcın kullanamazlar diyolar..ve benm üzerine ayyakkabı ile bastıgım fareden kıkır kıkır buz kırılma sesı çıkıyor ama ölmüyor ardından hemen sonra uyanıyorum.. ilk defa böyle bir rüya gördüm ve bugün tabirlere baktıgımda hiç te iyi bişeyle karşılaşmadım bu rüya beni çok sarstı eşim dostum ve aileme tekrar göz geçirmeme ve kendımı yenılememe sebep oldu...bi yönede çok korkuyorum..

#76 ,

Hayırdır İnşallah rüyamda benim evim değil başka bir eve ablamla gidiyoruz orada fareler dolaşıyor acaba ne anlama gelir.

#77 ,

rüyamda kendi evimdeyim ve mutfakdan fare cıkıyor. ben cok korkuyorum ve annemi cagırıyorum ama fare ole küçük bişi değil bayagı büyük iri ve hafif kırmızı renginde. annem fareyi ilk önce görmüyor tam mutfakdan cıkıyorum fare oldugu yerden lavabonun alt ve iç kısmından tekrar cıkıyor anneme tekrar solediğimde görüyor ve mutfaga gidiyor yakalamak için fare tekrar oldugu yere giriyor. biz içeri girdiğimiz de oldugu yerden cıkıyor ama bu sfer oldugu yerde durarken annem ayagı ile kuyruguna basıyor ve fareyi eline aldıgında ölmüş oluyor. bana göstererek öldüğünü soluyor ama fareden kan cıkmıyor sadece karın kısmının şişliği daha cok artmıs oluyor... lütfen rüyamı yorumlayabilirseniz sevnirim.. ne anlama gelıyor bir türlü cıkaramıyorm..

#78 ,

farenin başını kestik ama kan akmadı yorum beklemekteyim..

#79 ,

Ben yurtdisinda yasiyorum.Rüyamda memleketimde annemin evindeyim ama bildigim evimiz degil baska bir ev baska bir mekandi mutfaga gittigimde kücük hamster cinsi evcil bir fare görüyorum gizlice mutfakta yasayan bir fare.sonra onu yakalamaya ugrasiyorum elimi uzattigimda bana geliyor ve ben onu seviyorum sonra ona yiyecek veriyorum falan bir ara onunla oynarken elimi isiriyor ama acitmiyor fazla, ve o fare evin maskotu gibi birsey oluyor bayagi uzun süren bir rüyaydi hatta o fare ben uyurken bile yatagimin kenarinda uyuyormus.lütfen bu rüyami yorumlarmisiniz

#80 ,

Merhabalar,

Ben ruyamda, bir evde esir olarak tutulan fareleri , esir tutuldugu yerden kurtardigimi gordum. Biliyorum biraz sacma gibi ama Bu fareler bir evde birileri tarafindan esir tutuluyormus bende her nedense tam hatirlamadigim bir nedenden dolayi, askeri bir operasyon biciminde helikopterle Evin catisindan inerek fareleri kurtardigim seklinde bir ruya gordum. Bu ruya sadece beynimin uydurudugu oylesine sacma bir ruya mi? Yoksa bir anlami var mi?
Bu ruyami tabir etmenizi rica ediyorum

Tesekkurler

#81 ,

ruyanda fere grdun cok enterasandı nerde oldugunu cıkaramıyorum ama abımle br yerdeydık sarı kucuk ama br o kadar sınırlı bır fare karsımıza cıkmıs sozde cok acmıs bızı kovalamaya basladı korku ıcınde kacısıyorduk sonra abım bana br ara elını gstermıs fare onu ısırmıs szde cok acıdını syluyordu elını grdum bır kısmı kırmızı olmuzt tuhaf br kırmızı kn degıl ama sn ra orda br yatak vrmıs gıbı oldu so fare yatagın altından hızlıca gecıp bızı kovaladı sonra sankı bız abımle bızım eve grmeye callıstık ama fare cok krkunctu tıp olark aynı fareydı ama ama emındık cok actı ve bızı yıyecektı boyle br hıs vardı ıcımızde o kapıdan ıcerı gırdı k abıım bana kapıyı ceksek ne olacak attn grer dedı daha cok panıhe kapıldm snra o kapının arkası sankı br skaktı cok guzel ber kopek grdum cok tatlıydı o fare bızı kovalarken o kpegın azına grdı kopek bır anda saldırganlastı abımın mı bnm mıhtrlamıyorum elımızı ısırdı cok kotu anlardı grcekten brfarkı yoktu kopeye bakıp yaptıklarına ınanamı-yo ve sureklı abımı uzak drması konusunda uyarıyordum oylede uyndım allah hayra cıkrsın

#82 ,

Ben ruyamda fare gordum ama fazla hatirlamiyorum tek hatirladigim busuru fare vardi yuruyordular ama beni goruncu kayboluyordular cok merak ettim ne ola bilir acaba.
Simdiden tesekkurler..

#83 ,

ben çok korkunç bir rüya görüm ve anlatmaktan bile korkuyorum ama yorumlayın lütfen...iki rüya ardarda oldu rüyalarımı net görüyorum,rüyamda öncelikle hava çok karanlık konser var ama sesler derinden geliyor kayalık bir alan ama o bölgede 2 3 kişi var ve ben kayalııklardan ilerlerken sandalet ucuna bağlı üstü olmayan kırık bir alyans buluyorum yanımdakine bunu söylüyorum ve oda 155 polisi arıyor orası karantinaya ayrılıyor bir kadın cesedi bulunuyor daha sonra rüya değişiyor ben dağ yamacında yürürken buluyorum kendimi güneş iki üç katı olmuş ay gibi parlak önünde çizgi halinde bulutlar ama doğudan batıyor gibi 45 lik açıyla gördüm ve etrafımızda fareler insanların ayaklarını ısırıyor adeta koparıyorlar sürüyle fare gördüm yakın bir arkadaşımın hiç görmediğim kardeşinin ayağını ısırarak öldürüyor insanlar çığlık atıyor her yer karanlık başka yerlere göç ediyoruz ve farelerden korunmak için ayakkabılarımızı çıkarıp gazete sararak poşet bağlıyoruz en sevdiğim insanlar bile yabancı geliyor bana elektrik yok kıtlıık oluşuyor su yok hiç gündüz olmuyor inleyen hayvan sesleri duyuyorum telefonlar çekmiyor insan seli sürekli hareket halinde...yanmış arabalar görüyorum açlık hissi var herkeste ve başlarında arkadaşım ve ben varız

#84 ,

rüyamda ablamın evinde dolaşan kocaman bi fare görüyorum kanepenin arkasında dolanıp duruyor.ablama bu ne kadar büyük böyle dediğimde evdeki herşeyi yiyor çocuğun köftelerini bile yemiş düşün artık nasıl büyük olmasın diyor.çok şaşırıyorum.şimdi bu rüya benim hayatımla ilgili kötü bir durumun habercisi mi yoksa ablamın evinde görmüş olduğum için onlarla ilgili yaşanacak bir sıkıntının.ne diyeyim inşallah hayırlıdır.genelde rüyaları doğru çıkan biri olduğum için merak ettim cevaplarsanız çok sevinirim.teşekkürler.

#85 ,

Merhaba rüyamda ben babam ve bir yakınımız namaz kılarken aniden balkondan fare geçiyor ve kayboluyor aradan kısa bir zaman geçtikten sonra fare peynirle karşımıza çıkıyor. Sonra kapkaranlık uzun dağlar ve simsiyah gölün içinden aniden fare çıkıyor ağzını içinde kocaman bir balık var ve ağzı kan içinde sinsice fare gülüyor. Daha sonra fare koşarak dağlara çıkıyor ve şahin avlıyor ama farenin elinde şahin ve ağzı yine kan olmuş yine sinsice gülüyor. Ardından şahin canlanıyor ve fareyi yakalayıp yuvasına götürüyor. Lütfen bu rüyamı yorumlayın çünkü içim çok huzurusuz fare kocaman dişli simsiyah ve iriydi..

#86 ,

merhaba ben rüyamda annem çamasırları toplamış. onların arasında çekirge ve fare çıkıyor bir sürü . fareler o çegirgeleri yiyor. ben anneme atalım dışarı diyorum annem gerek olmadıgını farelerin onları yiyecegini söylüyor. dediği gibi de oluyor. sonra hepsi kayboluyor. şimdieden yorumunuz için teşekürler

#87 ,

rüymda fare gördüm bir oda dolusu her yer fareydi cama tırmanıyorum bişey yapmasınlar diye sora üstlerine basıp hızla kacıyorum güya tuz onları kacırıyormus tuz bulup bir sürü tuz döküyorum ben sonra bir bakıyorum heepsi gitmiş

#88 ,

Merhabalar ben rüyamda çok fare görüyordum ama bazıları kendiliginden ölüyodu bazilarida çok hastaydi diğerleri ise beni isirmaya çalışıyordu şimdiden yorumunuz için tesekkurler

#89 ,

gunaydın ben ruyamda yakalansınlar dıye mutfakta bulundurdugun fare yapışkanına yapışmış bır fare buldum korktum yere attım sonra medıven altında bır delıkten 7-8 tane daha fare cıkıp o yapıskana yapiştıklarını gordum sonra yıne o delıkten bır kedı geldı ve yapişkana yapışmış kurtulmaya calışan bı fareyı alıp yedı o sırada farkettım kı sokaka kapımda bır delık var ve bır farede orayı kemiriyordu benı gorunce atladı gıttı uyandım. şimdiden yorumunuz için teşekkür ederım.

#90 ,

Rüyamda iki fare gordum biri büyük biri küçük büyük olan komsumun evine girdi küçük olan benim göğsüme girdi elimle tutuyodum diyodum ki bunu ancak burdan ancak komşum cikarir