Rüyada Forma Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada forma görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Forma ruya tabiri ve rüya yorumları forma rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada forma giyen kimse kurallara uymak mecburiyetindedir. Kulüp forması giyen insan yeni olaylarla karşılaşır ve yaşamınızda önemli ve olumlu değişiklikler yapmak demektir. Güzel renkli bir forma giyen biraz çaba ve sabır gösterir ve kurallara uyarsa başarı olur.

Rüyasında forma giyen kimse kurallara uymak mecburiyetindedir. Kulüp forması giyen insan yeni olaylarla karşılaşır ve yaşamınızda önemli ve olumlu değişiklikler yapmak demektir. Güzel renkli bir forma giyen biraz çaba ve sabır gösterir ve kurallara uyarsa başarı olur. Rüyada forma görmek mücadele ile yorumlanir.

Rüyasinda üzerinde bir forma oldugunu görmek, islerinde gayret göstererek rakiplerinden üstün olacagina, formayi üzerinden çikarmak, rekabet hususunda firsati baskalarina biraktigina, forma ile yataga girip yattiginizi görmek, basardigi isten memnuniyetine isarettir.

Bir kulüp forması giyen insan yeni durumlarla karşılaşır ve hayatında belirli, olumlu değişiklikler yapar. Güzel renkli bir forma giyen biraz gayret, sebat ve kurallara uyma koşuluyla işte başarı alınır.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Annenin Öldüğünü Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyam şöyle;

sevgilim kardeşi(erkek) ve arkadaşıyla beni görmeye geliyor.sonra sevgilim arkadaşıyla işe gidiyor.fakat kardeşi benim yanımda kalıyor ve kim olduğunu bilmediğim bir çocuğa bakıyor.
hepsi bu.


#2 ,

RÜYADA TORBANIN İÇİNDE ALTINLARIN KAYBOLMASINI GÖRMEK, VE ÖLEN HALAMIZDAN BİZE YARDIM EDİN DEMESİ VE EBEBİ VE DEDEMİDE GÖRMEK YÜRAYADA


#3 ,

rüyamda ölen kardeşimle yemek yedikten sonra benim canım cay istedi ama sıcak su yoktu bana sıcak su getirmek icin elimdeki kupayı alarak bana sıcak su getirmek için başka bir mahalleye gitti bende onunla gittim sıcak susyu bir alış veriş merkezinde doldurdu kapıdan öıkarken güvenlikler sorun cıkardı ben gidip yanlarına imza atıktan sonra cıktık otobüs durağına giderken ben yoldan giderken o yeni biçilmiş tarladan gitti hep tarladaki küçük hayvanlarla uğraştı
otobüs durağına geldik otobüse bindik yanıma oturda. daha sonra onu göremedim


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...