Rüyada Garaj Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada garaj görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Garaj ruya tabiri ve ruya yorumları garaj rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada garaj görmek, yakında gelecek olan serveti ve itibarı bildirir. Garajda çalışıyorsa, gelirini çoğaltmak için kendisine iyi bir fırsatın çıkacağını müjdeler.

Özel hayatta da düzen demektir.

Yakında özel hayatınız düzene girecek. Bazen de bilinmeyen, beklenmeyen, değişikliktir.

Rüyasinda bir garaja girdigini gören, sikintiyla karsilasacak demektir. Eger garaja arabasi ile girmisse, yakinda yolculuga çikacagina delalet eder. Bir garajda arabasini yikattigini görmek, islerini yoluna koymak için bazi tedbirler almasi gerek-tigine delalet eder.

Rüyada otogar görmek, kisa bir yurt gezisine çikacaginiza, garda birini karsiladiginizi görmek, sevdiklerinizden birinden ayrilacaginiza isarettir.

Bir baska rivayete göre de: Rüyada garaj görmek, yolculuga çikmaya, beklenmedik bir haber almaya isaret eder. Garaj görmek, yolcu veya misafir gelmesine de isaret eder.

Yakında özel hayatınız düzene girecek.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Kaş Dökülmesi adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...