Rüyada Haber Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada haber görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Haber ruya tabiri ve rüya yorumları haber rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada Haber görmek, gizli bir şeyi haber vermek ihanete, ilim ve hikmeti ehil olmayanlara vermeye, Hayırlı bir şeyden haber almak yahut vermek müjde ve sevince, Rabbinin ona olan nimetlerinden bahsetmesi ilahi hoşnutluğa, Kötü bir şeyi haber vermek ikaz ve uyarıya delalet eeder.

Güzel haberlerin, mutluluğun ve şansın habercisidir. Kötü haber ise uğursuzluğa işaret sayılır. Kişinin yakın bir süre sonra sevinç yapacağına işaret eder.

Rüyada bir yerden bir haber geldigini görmek, hiç beklemediginiz bir haber alip sevineceginize delalet eder Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyada kendisine bir haber verildigini görse, o kimseye sevinç cegi bir haber kendisine ulasir.

Bu haberin bir ölü veya çocuk tarafindan verilmesi, verilen haberin aynı çıkmasına isaret eder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Kek Yemek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda işime son verildiğini görüyorum :(

Ne yorum yapmalıyım bilemiyorum!!

Teşekkür ederim


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...