Rüyada Haraç Vermek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada haraç vermek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Haraç Vermek ruya tabiri ve rüya yorumları haraç vermek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada müslümanlardan bir kimsenin inançsizlara cizye veya haraç vermesi, zillet ve düskünlüge, cizye ve haraç almasi dahi, izzet ve kurtulusa isaret eder.

Kendisini yikilmis ve viran olmus bir yerde görmesi, güç getirmeyecegi bir milletle kavgaya tutusmasina isaret eder. Bir sehrin yer sarsintisindan veya baska bir sebepten harap oldugunu görmek, o sehirde bir kimsenin öldürülmesine yahut halkin üst düzeylilerinin ünvanlarinin düsecegine isarettir.

Bir köyün harap oldugunu arazisinin bir daha kullanilmadigim, o köy halkina gelecek musibete isaret eder. Köyü gelismis bir halde görse, halkinin dindarligina isaret eder. Evinin duvarlarinin selden harap oldugunu gören kimsenin hanimi ölür.

Evinin, üzerine yikildigim, toz ve topragin birbirine kanstigini görse, hastaliga isaret eder. Bazilari da, tavanin o kimse üzerine yikilmasi musibet, siddet ve mesakkattir, dediler. Harap bir yerin, saglam ve güzel yapili bir yere döndügünü gören kimsenin dininin güzelligine ve hidayete dönmesine isaret eder.

Bir kimse oda, ev ve köskünden bir seyin içe dogru düstügünü görse, rüyayi görenin kaybi varsa bulunur. Yaninda kiz veya kizkardesi yahut bunlardan baska, kocaya varma zamani gelmis kiz varsa, dünürü ve taliplisi çikar. Rüzgarin bir evi yiktigini görmek, birisinin öldürülmesine isaret eder. Bir kimse bir evi veya eski binalari yiktigini görse, o kimseye üzüntü, keder ve ser isabet eder.

 

Evinin hepsinin veya bir kisminin, üzerine yikildigini gören kimsenin evinden birisi ölür. Yahut evin sahibesine büyük bir musibet gelir. Bir kadin rüyada bacasi ve tavaninin yikildigini görse, kocasinin ölmestne isaret eder. Yapili ve senli bir yerin harap oldugunu görmek o yerde meydana gelecek musibete isaret eder.

Evinin direginin kinidigim veya yikildigini gören kimsenin veya ailesinden sevdigi birisinin ölmesine isaret eder. Rüyada evin ve duvarindan bir seyin yikildigini görmek, yine musibettir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Beşiz Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda Birileriyle Savaşıyorum. Bu Savaştıklarım arasında babam da Varmış Beni Sevmiyormuş. Daha Sonra 2 Taraf ta Biraz Sakinledi Ve Karşı taraftaki mafya tpli kişiler benim 2 arkadaşımıda alıp zorla 100 milyarlar 200 milyarlara varan paralara imza attırmış benide çağırdılar gittim banada izalatmaya çalıştılar güldüler fln imzalamam diye sayıkladım hayatta olmaz dedim babanda cimri oldugunu söyledi zaten fln dediler çok rahatlar illa imzalıcan diyolar o ara imzalayamam hayatta olmaz gerekirse daha sonra sizi bulur öldürürüm ama genede alamazsınız bu parayı benden bende para yok daha iş bucam biriktircem iş krcam evlencem diyorum aldırış etmiyolar derken uyandım .. YORUMLARSANIZ ÇOK SEVNİRİM:


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...